Μου αρέσει ένα αγόρι, αλλά δεν ξέρω τι να κάνω

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
δεν ξέρω τι ηλικία έχεις και το πιστεύεις αυτό άλλα οι εποχές έχουν αλλάξει κατά πολύ, δεν ξέρω τώρα...μάλλον απλά διαφωνουμε:) και το ότι είναι αυτός ντροπαλος δεν σημαίνει ότι πρέπει να αλλάξουν οι ρολόι, πρέπει απλά να ξυπνήσει αυτός....εμένα αυτή είναι η γνώμη μου....

Δεν διαφωνούμε. Συμφωνώ σε αυτό που λες, είμαι κι εγώ της άποψης ότι τα αγόρια πρέπει να κάνουν τα πρώτα βήματα, αλλά κάποιες φορές, πρέπει και οι κοπέλες να διεκδικούν αυτά που θέλουν. ;) Για να πω την αλήθεια, μιλάω περισσότερο κρίνοντας με βάση τον εαυτό μου. Επειδή κι εγώ με κάτι τέτοιες λεπτομέρειες και απλές κουβέντες τρελαίνομαι, και θυμάμαι μια παρόμοια κατάσταση στη Β' Γυμνασίου.:redface: Κι είχε καλή κατάληξη. Απλά άμα το θέλει, να το παλέψει λέω. Άμα δει ότι δεν έχει ανταπόκριση, να το αφήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
συμφωνω μαζί σ... απλά θεωρώ ότι πρέπει να δωσει μια μικρή παύση για να καταλαβει και ο άλλος τι θέλει, για να διεκδικησεις κάτι πρέπει πρωτα να δεις άμα υπάρχει κάτι να διεκδικησεις, άμα δεν την θέλει τι ν κάνει? γιαυτο λέω να του πει ότι σταματαει να τον ενοχλεί για να δείξει τι θέλει αυτός....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
συμφωνω μαζί σ... απλά θεωρώ ότι πρέπει να δωσει μια μικρή παύση για να καταλαβει και ο άλλος τι θέλει, για να διεκδικησεις κάτι πρέπει πρωτα να δεις άμα υπάρχει κάτι να διεκδικησεις, άμα δεν την θέλει τι ν κάνει? γιαυτο λέω να του πει ότι σταματαει να τον ενοχλεί για να δείξει τι θέλει αυτός....

Εδώ ταιριάζει και το: όσο τον φτύνεις τόσο κολλάει :P
Είναι κι αυτό μια καλή συμβουλή. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ ταιριάζει και το: όσο τον φτύνεις τόσο κολλάει :P
Είναι κι αυτό μια καλή συμβουλή. :)

Με το υπερβολικό φτύσιμο όμως έρχεται και η ξενέρα... :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κάντε τους ο,τι θέλετε. Μόνο μη τους εξαναγκάζετε και μην τους πιέζετε, θα ξενερώσουν τέρμα και θα σας δουλεύουν ψιλό γαζί. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αλως πιστεύω ότι δεν θα καταφερει τίποτα με το να του τα πριζει κάθε μέρα, η να κάνει βήμα όπως λέτε η να το κόψει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
A καλα.....πολλή ντροπή έχει πέσει! Τι γίνεται; Σας ψεκάζουν όλους;;:P
Και νόμιζα ότι χειρότερα δεν υπήρχαν:whistle:.
Εδώ η κοπέλα πήγε του είπε ότι του αρέσει και αυτός πάλι ντρέπεται.
Ε τότε αστον να ντρέπεται...Δεν θα ξοδεύεις και φαιά ουσία αν ο Χάρης, Χρήστος, Χι τελοσπάντων δεν το ανοίγει το ριμάδι...θα το καταλάβει αργά ή γρήγορα(μάλλον πολύ αργά)το λάθος του και τότε θέλω να τον δώ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 402311

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ας περιμενουμε λοιπον να απαντησει να δούμε τι θα πει:-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semoula96

Νεοφερμένος

Η semoula96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Άν σου αρέσει τόσο , εμένα η γνώμη μου είναι να του μιλήσεις!! τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα στη θέση σου και αυτό έχω κάνει!! ξεκαθαρίζεις τη θέση σου εξαρχής και έπειτα αυτός κάνει ότι νομίζει....και δεν κάθεσαι να σκάσεις για τίποτα :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Άν σου αρέσει τόσο , εμένα η γνώμη μου είναι να του μιλήσεις!! τουλάχιστον εγώ αυτό θα έκανα στη θέση σου και αυτό έχω κάνει!! ξεκαθαρίζεις τη θέση σου εξαρχής και έπειτα αυτός κάνει ότι νομίζει....και δεν κάθεσαι να σκάσεις για τίποτα :p

Συμφωνώ μαζί σου. ^^
Αλλά μην του κολλήσει μετά αν δεν την θέλει! Μεγάλη μαλακία και το έχω πάθει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Συμφωνώ μαζί σου. ^^
Αλλά μην του κολλήσει μετά αν δεν την θέλει! Μεγάλη μαλακία και το έχω πάθει..
Mα ήδη του το το έχω πει....!!!(το ξεχάσατε???)
Εντωμεταξύ ένα πράγμα που με παραξενεύει είναι γιατί θέλει να με κάνει να ζηλέψω με μια κοπέλα...δηλαδή κοιτάξτε τι έγινε μια μέρα:έτσι όπως καθόμουν στο διάδρομο, περνάει από λίγο πιο δίπλα πάλι με την ίδια κοπέλα που το ξανάκανε και αυτή έλεγε πολύ δυνατά: εγώ αύριο παντρεύομαι τον Χ.!!! Και κοιτούσε εμένα!!! Έλεος! Γιατί να το κάνει αυτό για δεύτερη φορά???
Τέλως πάντων, θα του μιλούσα χθες, για το τελευταίο ξεκαθάρισμα, αλλά δεν το έκανα για 2 λόγους: 1. την πρώτη φορά, μπήκα στην τάξη του κ κάτι του έλεγα για ένα μάθημα κ αμέσως ένα παιδί λέει:βγείτε όλοι έξω να αφήσουμε τα πιτσουνάκια μόνα τους, οπότε εκνευρίστηκα κ βγήκα
2. την δεύτερη φορά, με το που περνάω έξω από την τάξη του ακούω να του λένε: να η Μαρία, πήγαινε τώρα να της το πεις κ να τη φιλήσεις στο στόμα, οπότε πάλι εκνευρίστηκα .....
Σήμερα, είχα βάλει σκοπό να κάνω αυτό το τελευταίο ξεκαθάρισμα, αλλά δε με βοήθησε καθόλου κ με παραξένεψε πολύ η συμπεριφορά του! Σήμερα με έγραφε τελείως κ δεν ήρθε καθόλου στην τάξη μου(πρώτη φορά!). Πήγα λοιπόν σε ένα διάλειμμα κ του λέω ότι στο επόμενο αν μπορεί θέλω κάτι να του πω σχετικά με μια εργασία...αλλά όταν ξαναπήγα, ήταν και άλλα παιδιά μέσα κ για έναν παράξενο λόγο ψιλοντράπηκα...οπότε το μόνο που κάναμε ήταν να χαμογελάμε κ να κοιταζόμαστε..μέχρι που μου λέει: τι με ήθελες κ του λέω :ας το τίποτα κ φεύγω....
Στο επόμενο όμως διάλειμμα, καθόμουν μόνη μου σε μια μεριά κ σε μια φάση βλέπω να τον έχουν αρπάξει οι φίλοι του και να τον φέρνουν σε μένα!!! Οπότε, άρχισα να κατεβαίνω τρέχοντας τις σκάλες.....
Ρε παιδιά, τώρα, αν πάω όντως, δεν θα φανώ λιγάκι ψιλοηλίθια??? Χρειάζομαι οπωσδήποτε επιγόντως συμβουλές γιατί 1ον δεν έχω εμπειρία σε αυτά τα θέματα, 2ον οι φίλες μου είναι απρόθυμες στο να με βοηθήσουν κ 3ον η σχολική χρονιά τελειώνει, οπότε δεν έχω κ πολύ χρόνο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
lol τι παιδικό... ο ένας κυνηγά τον άλλον... :whistle: :P

Τέσπα, οι φίλες σου είναι απρόθυμες να σε βοηθήσουν; Πώς και έτσι; Σίγουρα είναι φίλες σου; :redface:

Και τελικά τι γίνεται; Εσένα σου αρέσει; :confused: Γιατί φαίνεσαι κάπως μπερδεμένη... Όταν σε πλησιάζει (με ή χωρίς την παρέα του), την κάνεις και όταν πας να τον βρεις εσύ, κομπλάρεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pupilloscope

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Σουβλειμαν ο Μεγαλομπεκρης. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ραπτόπουλο (Ευρυτανία). Έχει γράψει 813 μηνύματα.
H σχολικη χρονια οντως τελειωνει.Εχεις ακομα μονο 1,5 μηνα και με το ρυθμο που κανεις κινησεις/ερμηνευεις δεδομενα/ντρεπεσαι,στα 67 σαν πιτσουνακια θα πατε ενα ωραιοτατο ταξιδι στα λουτρα της αιδηψου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ΨΑΡΑΚΙ1993

Πολύ δραστήριο μέλος

Η BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Αγωγής & Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,816 μηνύματα.
H σχολικη χρονια οντως τελειωνει.Εχεις ακομα μονο 1,5 μηνα και με το ρυθμο που κανες κινησεις/ερμηνευεις δεδομενα/ντρεπεσαι,στα 67 σαν πιτσουνακια θα πατε ενα ωραιοτατο ταξιδι στα λουτρα της αιδηψου.

χαχαχα εγραψες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
lol τι παιδικό... ο ένας κυνηγά τον άλλον... :whistle: :P

Τέσπα, οι φίλες σου είναι απρόθυμες να σε βοηθήσουν; Πώς και έτσι; Σίγουρα είναι φίλες σου; :redface:

Και τελικά τι γίνεται; Εσένα σου αρέσει; :confused: Γιατί φαίνεσαι κάπως μπερδεμένη... Όταν σε πλησιάζει (με ή χωρίς την παρέα του), την κάνεις και όταν πας να τον βρεις εσύ, κομπλάρεις. :P

Οι φίλες μου απλώς λένε ότι δεν ξέρουν τι να μου πουν να κάνω...
Είμαι μπερδεμένη, αλλά όχι σχετικά με το αν τον θέλω! Σχετικά με το αν με θέλει αυτός! Θα το πω άλλη μια φορά: είμαι πάρα πολύ ερωτευμένη μαζί του κ μάλιστα είναι η πρώτη φορά που ερωτεύομαι τόσο έντονα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Πιασ' τον για μία τελευταία ριμάδα φορά τον βλάκα που ντρέπεται κιόλας, και μίλα του ξεκάθαρα. Πες του, Χ. μ' αρέσεις. Γουστάρεις; Ας αφήσει και αυτός τις βλακείες με την ανύπαρκτη κοπέλα από το χωριό, να τελειώνουμε. Άμα δεν ανταποκριθεί ούτε τώρα, απλά παράτα τον. Γιατί όπως το πάτε, μάλλον θα καταλήξετε να κάνετε στα 67 σας ταξιδάκι στην Αιδηψό, όπως είπε και ένας φίλος παραπάνω. Και για να πω την κακία μου, μου φαίνεται και ανώριμος ο τύπος, άκου εκεί να τον πάνε σηκωτό οι φίλοι του για να σου μιλήσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,842 μηνύματα.
Mε τόση μελούρα και "βαράτε με και ας κλαίω" κατάσταση, θα ξεγεννήσω..Όχι άλλο κάρβουνο!!! Θέλετε να ερωτευτείτε, κάντε το. Μην μας ζαλίζετε άλλο τον έρωτα. Το μισό φόρουμ έχει θέματα «με είδε αλλά με έφτυσε», «δεν με είδε αλλά με ήθελε», «αφού με θέλει γιατί δεν μου δίνει το μέλι», «πώς θα την ρίξω και θα την φτύσω», «με θέλει αλλά δεν με θέλει η κολλητή της», «με θέλει ο αδερφός της και ο πεθερός της», «όταν έχει περίοδο κάνει ότι δεν με γνωρίζει»,...κ.α.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Ορμα στο ψητο και ο θεος βοηθος κοπελια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

semoula96

Νεοφερμένος

Η semoula96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
συμφωνώ με την loreley , αν και νομίζω ότι είναι λίγο ανώριμος σύμφωνα με τα λεγόμενα σου !! πήγαινε και μίλα του χωρίς να ντρέπεσαι.... .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bluesky33

Νεοφερμένος

Η bluesky33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Λοιπόν, κοιτάξτε τι έγινε σήμερα! Ερχόταν συνεχώς στην τάξη μου στα διαλείμματα κ πλακωνόταν με κάτι παιδιά κ συνεχώς γυρνούσε να δει αν τον κοιτάω...κ τα παιδιά έλεγαν συνεχώς υπονοούμενα για εμάς κ μπλα μπλα... Όταν σχολάμε λοιπόν, όπως έφευγα, μου κάνει ο φίλος του:Μαρία, ο Χ. είναι εδώ αν θες να του πεις κάτι... Εγώ κάνω πως δεν άκουσα και φεύγω.. Όμως, μετά άλλαξα γνώμη και πήγα και τους συνάντησα στο δρόμο που είχαν σταματήσει κάπου. Τότε του κάνω: Χ., μπορώ να σου μιλήσω, χωρίς να είναι και αυτός μπροστά? Και τότε κάνει ο φίλος του:Πηγαίνετε στο κτελ να μιλήσετε. Και λέει ο Χ.: Μαρίνα όχι στο κτελ, θα μας κοροϊδεύουν τα παιδιά αύριο... Τότε κάνει ο φιλος του : Ρε σε γουσταρει η κοπέλα κ εσύ ντρέπεσαι... Φεύγει ο φίλος λοιπόν κ μου κάνει ο Χ να του πω γρηγορα γιατι θα χάσει το λεωφορείο... Του λέω λοιπόν να μου δώσει μια λογική εξήγηση για τη συμπεριφορά του. ¨Ότι τον ρωταω για τελευταία φορά εαν είναι απόλυτα σιγουρος ότι δεν θέλει να γινει κάτι μεταξυ μας. Και μου λεει οτι ναι το εχει πάρει απόφαση. Τότε του λέω γιατί τα εκανε όλα αυτά κ με ρωτάει ποιά αυτά. Και του λέω ξέρεις ποια εννοώ. Και μου λέει: α, για τα μάτια, αυτά τα κάνω σε όλες τις κοπέλες. Να φύγω τώρα? Και του λέω, άντε φυγε.
Οπότε είμαι κάπως χάλια, καθώς είναι η πρώτη φορά που έχω ερωτευτεί τόσο μα τόσο έντονα κ ξερω οτι θα μου είναι τρομερά δύσκολο να τον ξεπεράσω. Πώς όμως γίνεται αυτό? Όλα μα όλα έδειχναν πως με γουστάρει, ήμουν τόσο σίγουρη. Και επίσης ξέρω ότι αυτά δεν τα κάνει σε άλλες κοπέλες!!! Ειλικρινά δεν ξέρω πως να τον ξεχάσω...ήταν το ιδανικό αγόρι για εμένα....δεν είναι σαν όλα τα αγόρια...αυτός ήταν διαφορετικός!!! Ήταν τόσο γλυκός κ καλός κ ντροπαλός μαζί μου!!!
Ποιά είναι η γνώμη σας για όλα αυτά???!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top