Μουσικής Επιστήμης και Τέχνης ΠΑΜΑΚ

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Είναι κανείς από το τμήμα; Θέλω το ωρολόγιο πρόγραμμα του τμήματος γιατί δε το βρίσκω.. και γενικά να μου πείτε αν μιας και είμαι από άλλο πανεπιστήμιο μπορώ να μπω να παρακολουθήσω κάποιο μάθημα ή δε θα με αφήσουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tiramisuu

Δραστήριο μέλος

Η tiramisuu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 449 μηνύματα.
Το πρόγραμμα μπορείς να το δεις εδώ https://www.uom.gr/modules.php?op=modload&name=Statikes&file=index&stid=44&tmima=9&categorymenu=2

Τώρα για να παρακολουθήσεις... ίσως στα θεωρητικά μαθήματα να μπορείς να πας (γιατί υποθέτω, εάν υπάρχουν μαθήματα με εργαστηριακή μορφή τα άτομα θα είναι μετρημένα). Αν πας σε ένα αμφιθέατρο και καθήσεις δεν νομίζω να σου πει κανένας τίποτα (εγώ ας πούμε έχω παρακολουθήσει μαθήματα στη φιλοσοφική χωρίς πρόβλημα, αλλά εκεί γίνεται και χαμός από κόσμο). Υπάρχουν πάντως τμήματα, που δίνουν "ταυτότητα ακροατή", με την οποία μπορείς να πηγαίνεις να παρακολουθείς όλα τα μαθήματα. Επικοινώνησε με τη γραμματεία του τμήματος, να δεις αν γίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babisgr

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 837 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top