Μιλάτε στην ώρα του μαθήματος;

*StarFalLeN*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Θράκης (Ξάνθη) και μας γράφει απο Ξάνθη (Ξάνθη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.
A εγώ θυμάμαι με τους συμμαθητές μου μιλούσαμε για 10η εντολή και οικογενειακές ιστορίες μέσα στο μάθημα -

Ε ! χ,ψ,ζ,ν η τετράδα μεταβολη και έξω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blackgirl

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 897 μηνύματα.
μέχρι πέρσι μιλούσα συνέχεια.... ειδικά στα φροντιστηρια... αλλά ελάχιστες φορές μου έκαναν παρατήρηση γιατί όλοι μιλούσαν και μαλώναν αυτούς που άκουγαν (εγώ είμαι αθόρυβη;) ) :D αλλά φέτος κάθεται ο καθένας μόνος του και δεν έχω με ποιόν να μιλήσω... αφήστε που τέλειωσα και τα αγγλικά και τα γερμανικά και δεν έχω φροντιστήρια:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
στο φροντιστήριο πάρα πολύ... στο σχολείο μιλάω αρκετά αλλά δεν με καταλαβαίνουν, δεν μου έχουν κάνει ακόμα παρατήρηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dannaros

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο daniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 1,391 μηνύματα.
Μιλούσα, πάντα μιλούσα. ακόμα και αν δεν μας το επέτρεπε, τότε απλά πέταγα εξυπνάδες... μια φάση που είχε γίνει στο φροντιστήριο...

Φυσικός: Το κέντρο βάρους του ανθρώπου βρίσκεται περίπου εδώ [δείχνει λίγο πιο πάνω από το επίπεδο του ομφαλού]
Εγώ: Ναι αλλά διαφέρει στους άντρες και στις γυναίκες, γιατί στους άντρες είναι λίγο πιο χαμηλά ενώ στις γυναίκες λίγο πιο ψηλά ...

Ύστερα όταν ο μαθηματικός (και διαχειριστής) του φροντιστηρίου μου μού έκανε παρατηρήσεις, ύστερα από πολύ καιρό μου, μού πέταξε μαζί με τις άλλες παρατηρήσεις αυτό το πράγμα. Και εκεί που τον κοιτούσα με σοβαρό και μετανοημένο βλέμμα, έσκασα στα γέλια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nafs

Διάσημο μέλος

Η nafs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2,862 μηνύματα.
Αν και είμαι ήσυχη στην τάξη και παρακολουθώ και συμμετέχω στο μάθημα όλο και θα μιλήσω:D
Για την ακρίβεια με τη διπλανή μου συνήθως σχολιάζουμε διάφορα...:devil: αλλά ποτέ μα ποτέ δεν μας έχουν κάνει παρατήρηση. Έχουμε τον τρόπο μας:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menoula

Νεοφερμένος

Η Menoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Μιλαω παααααρα πολυ...δεν εχω ησυχια :Ρ
Αν σε ενοχλει και θες να καθεσαι με ενα αλλο ατομο τοτε συζητησε το με εναν νορμαλ καθηγητη σου ή τον υπευθυνο τμηματος σου και αλλαζεις...απλα να εχεις επιχειρηματα να το υποστηριξεις..του στυλ κ καλα δεν θελω με αυτο το ατομο γτ δεν νιωθω βολικα κτλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Μιλάω στα μαθήματα γενικής παιδείας... Για οτιδήποτε άσχετο... Μέχρι και για τα σαρδάμ της Άντζελας.... Στην κατεύθυνση όμως δε μιλάω...Δε με παίρνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
όχι ιδιαίτερα... βασικά σε συγκεκριμένα μαθήματα το χω σύστημα, στα άλλα σπάνια! πάντως δεν μπορούνε να μου πούνε και τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eleni27

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η eleni27 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Εννοείτε, ποιος την παλεύει χωρίς να μιλήσει;;;; Άπαπα πάλι καλά οι καθηγητές δεν παίρνουν χαμπάρι στο σχολείο. Στο φροντιστήριο είναι μικρά τα τμήματα και με καταλαβαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Γενικα δεν πολυμιλαω στο μαθημα....προσεχω τον καθηγητη μου για να προοδευσω!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Εγώ μιλάω συνέχεια, αλλά για να απαντάω/ρωτάω/επισημαίνω ή ξερωγω τι άλλο σε σχέση με το μάθημα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
ναι αμε,σιγα μην καθομαι ενα 3ωρο μουγγος:P,μονο που δεν γινεται τοσο αντιληπτο μεσα σε ενα αμφιθεατρο με 150+ατομα.Αν το μαθημα ειναι ενδιαφερον,προσεχω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannis-kriti

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιεράπετρα (Λασιθίου). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
χαχαχχαχαα!εννοειται πως μιλαω!με τον διπλανο μου στο σχολειο γλωσσα δεν βαζουμε μεσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sofaki Loony

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofaki Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ναι :*)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
ε μιλαμε αλλα τωρα οχι τοσο οσο τις αλλες χρονιες!!!πιο παλια μπορω να πω δεν βαζαμε γλωσσα μεσα μας ουτε μια ωρα!!:Pφετος σοβαρευτηκαμε λιγο αλλα και παλι δεν την βγαζουμε στη μουγκα..απλα προσπαθουμε να μην μιλαμε στα πιο "σηματνικα" μαθηματα και να βγαζουμε τα απωθημενα μας σε τπτ θρησκευτικα κι ετσι...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Ναι! μεχρι και περυσι που ημουν στο ιδιο τμημα με την κολλητη μου,μιλουσαμε...οχι τρομερα αλλα στα μαθηματα οπως αγγλικα,θεατρολογια,εικαστικα και τετοια δεν το βουλωναμε!(θα μου πειτε και ποιος δεν μιλαει σε κατι τετοια μαθηματα)!
Αλλα περσι στα μαθηματα που μας ενδιεφεραν οπως τα αρχαια εμενα, δεν μιλουσαμε ποτε,εγω παρακολουθουσα και εκεινη χασμουριοταν!!:D
Οταν ομως καναμε αλγεβρα εκεινη προσεχε και εγω χασμουριομουν!!χαχα:D
Αλλα στο γυμνασιο,ειχαμε εναν βλακα καθηγητη σε φυσικη,χημεια,βιολογια,γεωγραφια και δεν υπηρχε στιγμη που να μην μιλουσαμε,λεγαμε τα παντα,περισσοτερα και απο οσα θα μπορουσαμε να πουμε στα διαλειμματα!!!
Φετος ομως που δεν ειμαστε μαζι γιατι χωριστηκαμε:mad::( δεν μιλαω καθολου σχεδον....και εκεινη το ιδιο οπως μου εχει πει και αυτο απο μια αποψη (στην ταξη που ειμαστε πλεον) ειναι και καλο!!:):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
σε μερικα απο τα αμφιθεατρα μιλαω αρκετα σε αλλα ελαχιστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
οχι πολυ. Στα αμφιθεατρα οντως το κλιμα ειναι ευνοικο αλλα δεν μιλω γιατι αν καταλαβω το μαθημα μετα δεν παιζει να το καταλαβω απο αλλες σημειωσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isida!!!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η revolution αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 1,154 μηνύματα.
α καλά ! ανέκαθεν ήμουν πολυλογού αλλα φέτος, τρίτη λυκειου ? το'χω καψει ..δε μαζεύομαι ! συνέχεια παρατηρήσεις εισπράττω.χαχαχα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALadinX

Νεοφερμένος

Η ALadinX αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Δεν μιλάω αλλα γελάω πάρα πολύ ειδικά στα αρχαία :))))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top