Μικροί κύριοι και μικρές κυρίες (ένα τόπικ για fans)

Αγαπημένος μικρός κύριος/μικρή κυρία

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 44)
  • Κυρία ξεμυαλισμένη

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Κυρία σοφή

    Ψήφοι: 4 9.1%
  • Κύριος κουταμάρας

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Κύριος σκουντούφλης

    Ψήφοι: 3 6.8%
  • Κυρία ανακατωσούρα

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Κύριος γαργαλίτσας

    Ψήφοι: 4 9.1%
  • Κυρία ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κύριος όχι

    Ψήφοι: 4 9.1%
  • Κυρία λαστιχένια

    Ψήφοι: 2 4.5%
  • Κυρία χαχανούλα

    Ψήφοι: 2 4.5%
  • Κυρία αυταρχική

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Κύριος γκρινιάρης

    Ψήφοι: 3 6.8%
  • Κύριος χαζούλης

    Ψήφοι: 1 2.3%
  • Κύριος φοβιτσιάρης

    Ψήφοι: 2 4.5%
  • Άλλος/η

    Ψήφοι: 15 34.1%

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Ολο λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Ολο λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Ο Πολυλογας, αχ ο Κυριος Πολυλογας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
εγώ αυτό είχα πολύ αγαπημένο τότε... :P
https://www.youtube.com/watch?v=yPwlMVV9MWs
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.


αχ αχ δε γαργαλιέμαι:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
αφιερωμένο στην πολύμνια και στην artemaki :*

https://www.youtube.com/watch?v=nshvi1Ss-PY

καιιι...κυριος λαιμαργος :redface: για οποιον θελει..χαχα
https://www.youtube.com/watch?v=6Hlva-iA_84
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κάνε ραδιοφωνικές εκπομπές τότε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Ironboy

Δραστήριο μέλος

Ο Ironboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 787 μηνύματα.
Κύριος Τσαπατσούλης!!Τσαπατσούλη τσαπατσούλη τι το θέλεις το σαπούνι;; FTW!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ο κύριος τσαπατσούλης με τον κύριο ιδιότροπο στο ίδιο ταξί ,με ταξιτζή τον κύριο γκρινιάρη!έπικ απλά...
χαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
άνετα τα είχα διαβάσει όλα:D
Θελω δωρο.
Λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Ολο λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Ολο λεει, λεει, λεει, λεει, λεει, λεει

Ο Πολυλογας, αχ ο Κυριος Πολυλογας.

Αχαχαχ σου παει οντως ! Αλλα δεν ειναι κακο. :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Θυμάμαι πως επειδή δεν έτρωγα φρούτα καθόλου όταν ήμουν μικρή, η μαμά μου αγόραζε τα βιβλιαράκια από τους Μικρούς κυρίους και τις Μικρές κυρίες, τα έκρυβε και μου έλεγε πως αν φάω τα φρούτα μου θα μου δώσει αυτό που μου πήρε :P.
Είχα και το σιντί με τα τραγούδια τους! Χαρακτηριστικά θυμάμαι τον κύριο Φασαρία και τον κύριο Τσαπατσούλη :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ μικρή είχα τα βιβλιαράκια απο αυτόν με τις γάζες γύρω-γύρω, και της κυρίας κοκέτας. :P
Απο dvd, τα έχω ακόμη σχεδόν όλα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Κύριος τσαπατσούλης ρε:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Ξέχασα τον κύριο δυνατό. :redface:
Πόσα αυγά έτρωγε αυτός; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

φρι

Διάσημο μέλος

Η φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,022 μηνύματα.
παιδιά τώρα θυμήθηκα αυτά :no:


στα διάλα,συγκινήθηκα :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,009 μηνύματα.
.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isom1312

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Isom1312 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
τα χαιρετισματα μου σε ολα τα μελη του team!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top