Μηχανολόγοι Μηχανικοί

karaka

Νεοφερμένος

Ο karaka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
φαινεται οτι θα ειμαστε συμφοιτητες!!! Εγω δευτερη επιλογη εβαλα Βολο κυριως λογω αποστασης ( μενω Θεσσαλονικη)!
Απο οτι εχω ακουσει το πολυτεχνειο Βολου ειναι αρκετα καλο! Βεβαια δεν συγκρινεται με το ΑΠΘ!
Για πατρα δεν ξερω.....Λαβε βεβαια υποψιν σου οτι της Πατρας ειναι πιο παλιό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Και εγω αν ηταν να διαλεξω με βασην αποσταση και την ομορφια της πολης θα διαλεγα σιγουρα Βολο.Απο την αλλη ομως,εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το τμημα της Πατρας.Διαβασα τους οδηγους σπουδων και απο οτι ειδα εχουν και οι δυο οικονομικη κατευθυνση,αυτο που με ενδιαφερει δηλαδη.Καποιος που να ειναι σε καποια απο τις σχολες η εστω στις πολεις να με βοηθησει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petran_r21

Δραστήριο μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 620 μηνύματα.
Για Κοζανη τι λετε?
Η σχολη ΜΜ εχει πολυ κατασκευες και μηχανες η μπορεις να ασχοληθεις και με αλλα πραγματα οπως ενεργεια απο ΗΜΜΥ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδιά και εγώ στην ίδια κατάσταση βρίσκομαι.Έχω 18740 και πρώτη θα βάλω μηχ.μηχ ΑΠΘ
Ελπίζω να πέσει.Μετά λέω να βάλω Βόλο και εγώ.Έχω δει τα μαθήματα είναι τζάμι..΄σχεδόν σαν του ΑΠΘ αλλά κανένα νομίζω δεν συγκρίνεται με το ΑΠΘ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ακομα δεν κατεληξα εγω παντως.:worry:Εχω και αλλο διλημμα μετα,αν θα βαλω μηχανικους παραγωγης και δοικησης Χανιων ή Ξανθης πιο πανω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Κάνω το μηχανογραφικό μου: Αν (και μάλλον έτσι θα γίνει) επιλέξω πρώτους τους μηχανολόγους, και με δεδομένο ότι δεν είμαι από Πάτρα ή από Αθήνα, τι να βάλω; 1) ΕΜΠ και 2) Πάτρα, ή μήπως κατευθείαν Πάτρα και μόνο;
Υπάρχει λόγος ουσιαστικός (εκτός από το όνομα) να διαλέξω Αθήνα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fortisimo

Νεοφερμένος

Η fortisimo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή). Έχει γράψει 115 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών: Πόλη;

Μακριά απ' το σπίτι σου, να μείνεις μόνος σου λίγο. Όπου πας καλά είναι (ειδικά αν είναι καμιά Θεσσαλονίκη, θα περάσεις σούπερ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Για την ιστορια εβαλα Πατρα τελικα 2η.Ελπιζω ομως να μην ανεβει της Θεσσαλονικης πανω απο 149 μορια και να ειμαι εκει τελικα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ποσοι ημαστε τελικα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
απλα δεν υπαρχουμε
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Περασε κανεις ΑΠΘ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
τελικα ημαστε μονο τρεις :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Πάει κανείς για μηχανικός-σχεδιαστής Φόρμουλα 1?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Εννοεις αν μπορει να παει? Ή αν καποιος εχει γινει?

Παντως σε εμας υπαρχει ομαδα που ασχολειται με τη φορμουλα και εχει και αρκετες επιτυχιες, νομιζω υπαρχει κατι αντιστοιχο και στο ΑΠΘ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Raiseonce

Δραστήριο μέλος

Ο Raiseonce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πανόραμα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Εννοεις αν μπορει να παει? Ή αν καποιος εχει γινει?

Παντως σε εμας υπαρχει ομαδα που ασχολειται με τη φορμουλα και εχει και αρκετες επιτυχιες, νομιζω υπαρχει κατι αντιστοιχο και στο ΑΠΘ

αν μπορεί να γίνει.Θέλει πολλα μεταπτυχιακά φαντάζομαι ή όχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κοιτα αν παρεις κατευθυνση ΕΕΜΜ (Επιγειων και Εναεριων Μεταφορικων Μεσων) σου δινεται η δυνατοτητα. Ειδικα αν εχεις εμπειρια απο καποια φοιτητικη ομαδα φορμουλας οπως αυτη https://www.fsae.ntua.gr/. ειναι πιο ευκολο. το παν δν ειναι το μεταπτυχιακο, ειναι η εμπειρια και οι ικανοτητες. σε αγγελια απο τη McLaren ελεγε: Bachelor in Engineering preferable. δλδ ουτε καν υποχρεωτικο ;)
https://www.fsae.ntua.gr/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Στην γραμμη τομης πως βαζουμε τα βελακια που δειχνουν τα σημεια τομης στο autocad?Δουλευω στο 2013
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

anwnymos

Δραστήριο μέλος

Ο anwnymos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 424 μηνύματα.
υπαρχει ειδικη εντολη για τα βελακια δν μου ρχεται τωρα μπορεις απλα να τα σχεδιασεις με γραμμες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top