Μηχανογραφικό 2021

mathboi

Νεοφερμένος

Ο Σταύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών, Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Ιωαννίνων και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Γνωρίζει κανένας αν η ΑΣΠΑΙΤΕ δίνει το δικαίωμα για κώλυμα χρονιάς ώστε να μην μετράει σε περίπτωση που ξαναδώσω;
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
για να εισαι ενταξει θα πρεπει το χαρτι που θα εκτυπωσεις να εχει σημερινο αριθμο πρωτοκολου.
Αν θες μας λες και το νουμερο αυτο.
Τι εννοείς να το εκτυπώσω? Δεν το εκτύπωσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι εννοείς να το εκτυπώσω? Δεν το εκτύπωσα
Εγώ απλά έκανα οριστική αποστολή και μου έβγαλε αυτό
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2021-07-25-20-17-21-437_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-07-25-20-17-21-437_com.android.chrome.jpg
    742.4 KB · Εμφανίσεις: 155

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Τι εννοείς να το εκτυπώσω? Δεν το εκτύπωσα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Εγώ απλά έκανα οριστική αποστολή και μου έβγαλε αυτό
Για τσεκαρε στις ληψεις σου μηπως εχει κατεβει αυτοματα το pdf με το μηχανογραφικο
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για τσεκαρε στις ληψεις σου μηπως εχει κατεβει αυτοματα το pdf με το μηχανογραφικο
Ναι αυτό το έχω... Οριστικοποιημένο μηχανογραφικό, που έχει τα στοιχεία μου και τις σχολές που δήλωσα αλλά δεν το εκτύπωσα απλά το αποθήκευσα
 

Eustace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eustace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Κι εγω τα ιδια. Δεν ξερω γιατι και αν χρειαζεται να το εκτυπωσουμε
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,539 μηνύματα.
Κι εγω τα ιδια. Δεν ξερω γιατι και αν χρειαζεται να το εκτυπωσουμε
H εκτυπωση ειναι γενικη εννοια , μπορει να αναφερεται σε χαρτι αλλα μπορει να αναφερεται και σε ηλεκτρονικο file (πχ pdf). Στην συγκεκριμενη περιπτωση οπως δειχνει και το σκριν που εβαλε η Νεφελη η εφαρμογη του μηχανογραφικου εκτυπωνει το οριστικο μηχανογραφικο σε ηλεκτρονικο file ( μαλλον σε pdf)
 

Mitsos21

Νεοφερμένος

Ο Mitsos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Παιδιά χρειαζομαι την βοήθεια σας καθώς είναι η τελευταία μέρα για την κατάθεση του μηχανογραφικού!Από το οδε μπορεί να εργαστεί κάποιος στον τομέα της λογιστικής ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,539 μηνύματα.
Παιδιά χρειαζομαι την βοήθεια σας καθώς είναι η τελευταία μέρα για την κατάθεση του μηχανογραφικού!Από το οδε μπορεί να εργαστεί κάποιος στον τομέα της λογιστικής ?
Μπορει , εχω νεα αποφοιτη του οδε ΟΠΑ που εργαζεται στην Deloitte στην ελεγκτικη , συμβουλευτικη και βοηθητικη εταιριων σε θεματα λογιστικης . Προφανως με καθοδηγηση λογω απειρίας
 

Mitsos21

Νεοφερμένος

Ο Mitsos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Ξέρεις να ακολουθησε κάποιο συγκεκριμένο μεταπτυχιακό πρόγραμμα ή κατευθείαν με το προπτυχιακό?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,539 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση! Ξέρεις να ακολουθησε κάποιο συγκεκριμένο μεταπτυχιακό πρόγραμμα ή κατευθείαν με το προπτυχιακό?
Μονο το πτυχιο, μολις το πηρε και λιγο μεσον.
 

Mitsos21

Νεοφερμένος

Ο Mitsos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Άλλη μια ερώτηση έχω . Είμαι ανάμεσα σε οδε και μάρκετινγκ και δεν ξέρω ποιο να επιλέξω. Το ψηφιακό μάρκετινγκ έχει επαγγελματική αποκατάσταση στην Ελλάδα ?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,539 μηνύματα.
Άλλη μια ερώτηση έχω . Είμαι ανάμεσα σε οδε και μάρκετινγκ και δεν ξέρω ποιο να επιλέξω. Το ψηφιακό μάρκετινγκ έχει επαγγελματική αποκατάσταση στην Ελλάδα ?
Ναι ... νομιζω η οδε καλυπτει και τα δυο. Το μαρκετιγκ ειναι ενα μεταπτυχιακο δρομος μετα οδε.
Το ψηφιακο μαρκετιγκ εχει αποτατασταση αλλα υπαρχουν πολυ πιο δυνατες σχολες για να το τρεξουν .
 

Mitsos21

Νεοφερμένος

Ο Mitsos21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Μάλιστα σε ευχαριστώ και πάλι
 

Unboxholics

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Unboxholics αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Παιδια για το τμημα μηχανικων παραγωγης και διοικησης στην Ξανθη εχουμε καμια πληροφορια απο ατομο που εχει παει; Εχω διαβασει καλα λογια για την σχολη και την εχω βαλει υψηλα στο μηχανογραφικο μου.
 

Dionyshs1

Νεοφερμένος

Ο Dionyshs1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Παιδια για το τμημα μηχανικων παραγωγης και διοικησης στην Ξανθη εχουμε καμια πληροφορια απο ατομο που εχει παει; Εχω διαβασει καλα λογια για την σχολη και την εχω βαλει υψηλα στο μηχανογραφικο μ
@γιαννης_00 θελουμε την γνώμη για την σχολή φίλε…
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,539 μηνύματα.
@γιαννης_00 θελουμε την γνώμη για την σχολή φίλε…
Για την ξανθη εχω ακουσει οτι εχει ωραια κοριτσια , αυτο μονο.
ΟΙ μηχανικοι παραγωγης ειναι κατευθυνση των μηχανολογων και ειναι δυνατες και πολυ δυσκολες σχολες με εξαιρετικη αποκατασταση στο εμπορικο και τεχνικο πεδιο. Ειναι μηχανολογοι γραφειου.
Η ειδικοτητα αυτη ειναι η αγαπημενη των κοριτσιων μηχανολογων οπου αυτη υπαρχει πχ ΕΜΠ.
Ειναι μια εξαιρετικη επιλογη και με καλες προεκτασεις στην ναυτιλία στεριας.
2 οι σχολες προς το παρον Χανια , Ξανθη και 2 ερχονται Παδα, Διπαε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ada ada

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ada ada αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 187 μηνύματα.
Καλησπερα παιδιαα επειδη καθε μερα αγχώνομαι και σκέφτομαι μονο αυτο το πραγμα...☹😆
Απο τις σχολες στο μηχανογραφικό μου με ενδιαφέρουν μόνο πι 2 πρωτες μου επιλογες
1ο κοινωνική εργασία κομμοτινη
2ο διοίκηση οργανισμων τουρισμου και μαρκετινγκ Θεσσαλονίκη
Στο 1ο εχω γράψει 1.900 μορια παραπάνω απο την περυσινή βάση
Στο 2ο για 300 μορια με βαση τα περυσινά δεν το πιάνω
Θελω να μου πείτε ποσο τις100% πιθανότητες εχω να περάσω στην 1η μου επιλογη
Να επισημάνω οτι ειμαι απο επαλ
Όποιος μπορει να μου πει την γνώμη του ρεαλιστικά 😁 ισως καθυσιχαστω
ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλησπερα παιδιαα επειδη καθε μερα αγχώνομαι και σκέφτομαι μονο αυτο το πραγμα...☹😆
Απο τις σχολες στο μηχανογραφικό μου με ενδιαφέρουν μόνο πι 2 πρωτες μου επιλογες
1ο κοινωνική εργασία κομμοτινη
2ο διοίκηση οργανισμων τουρισμου και μαρκετινγκ Θεσσαλονίκη
Στο 1ο εχω γράψει 1.900 μορια παραπάνω απο την περυσινή βάση
Στο 2ο για 300 μορια με βαση τα περυσινά δεν το πιάνω
Θελω να μου πείτε ποσο τις100% πιθανότητες εχω να περάσω στην 1η μου επιλογη
Να επισημάνω οτι ειμαι απο επαλ
Όποιος μπορει να μου πει την γνώμη του ρεαλιστικά 😁 ισως καθυσιχαστω
ευχαριστώ εκ των προτέρων!!
Με 1.900 μόρια παραπάνω έχεις εξαιρετικές πιθανότητες να μπεις... Τώρα στην δεύτερη δεν νομίζω να την πιάσεις γιατί δεν θα πέσουν:/
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top