Μηχανογραφικό 2021: Σήμερα ξεκινούν οι διαδικασίες υποβολής

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Αρχιζει απο σημερα η δοκιμαστικη διερευνηση του μηχανογραφικου. Απο σημερα τα παιδια πανε λυκειο για να φτιαξουν password.
Το σοι στραβη περιπτωση ειναι αυτη , ουτε φεκ μηχανογραφικου ανακοινωσε ουτε αντιστοιχιες σχολων.

L'État, c'est moi



 
Τελευταία επεξεργασία:

Xristosdimitra

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Xristosdimitra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Γονιός Μαθητή. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
Γιάννη πηγαίνουν και οι απόφοιτοι ; Η μόνο τα παιδιά που έδωσαν πρώτη φορά ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Γιάννη πηγαίνουν και οι απόφοιτοι ; Η μόνο τα παιδιά που έδωσαν πρώτη φορά ;
Απ οτι λεει η δημοσιογραφικη ανακοινωση πανε λυκειο ολοι ,νεοι και παλιοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προσοχή
Δημιουργία
κωδικών στο λύκειο

Απο 25 Ιουνίου μέχρι και την Τετάρτη 30 Ιουνίου

Ετσι λεει το ΥΠΑΙΘ!!!!

 
Τελευταία επεξεργασία:

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Καλύτερα να μιλήσετε πρώτα με το σχολείο γιατί εμάς είπαν από Δευτέρα να πάμε
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μπορώ να πάω την Δευτέρα γ
Απ οτι λεει η δημοσιογραφικη ανακοινωση πανε λυκειο ολοι ,νεοι και παλιοι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Προσοχή
Δημιουργία
κωδικών στο λύκειο

Απο 25 Ιουνίου μέχρι και την Τετάρτη 30 Ιουνίου

Ετσι λεει το ΥΠΑΙΘ!!!!

Μπορώ να πάω την Δευτέρα γιατί τώρα είμαι εκτός... Επίσης τι μηχανογραφικό? Πρώτα δεν βγαίνουν οι βαθμοί?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Οριστικοποιηση μηχανογραφικου οταν βγουν οι βαθμοι και οι ΕΒΕ, Τωρα ειναι διερευνητικο και εκπαιδευτικο.
Προχοχη στις ημερομηνιες για το password ειναι πρωτοφανως πολυ συντομο το χρονικο διαστημα , ευχομαι να δωσουν παραταση.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οριστικοποιηση μηχανογραφικου οταν βγουν οι βαθμοι και οι ΕΒΕ, Τωρα ειναι διερευνητικο και εκπαιδευτικο.
Προχοχη στις ημερομηνιες για το password ειναι πρωτοφανως πολυ συντομο το χρονικο διαστημα , ευχομαι να δωσουν παραταση.
Είναι υποχρεωτικό να κάνεις και αυτό το μηχανογραφικό? Εγώ πέρυσι μετά τους βαθμούς έκανα
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Είναι υποχρεωτικό να κάνεις και αυτό το μηχανογραφικό? Εγώ πέρυσι μετά τους βαθμούς έκανα
Νεφελη ενα ειναι το μηχανογραφικο σαν αυτο που εκανες περυσι.
Το ανοιγουν κλασσικα πριν τους βαθμους για να παιξουν τα παιδια και να εξοικειωθούν.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Καλα εσυ μπες τωρα οταν παρεις password να δεις οτι δουλευουν οι κωδικοι και τι μορφη εχει φετος και το ξαναπιανεις οταν βγουν οι βαθμοι.

Τωρα το σοι μηχανογραφικο θα δεις αφου δεν εχουν ανακοινωσει ακομα ηλεκτρονικη διεθυνση ειναι ενα αλλο θεμα
 
Τελευταία επεξεργασία:

ΠαναγιωταΔεμ17

Νεοφερμένος

Η ΠαναγιωταΔεμ17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εχω λοιπον τα ευχαριστα νεα να σας πω πως καταφερα και περασα τελικα στη 2η μου επιλογη. Και ειμαι παρα πολυ χαρουμενη γι'αυτο. (με συγχωρειτε που δεν ηρθα απο νωριτερα :D)

Προσωπικα παντως δεν με πειραζει καθολου που δεν επιασα την Κερκυρα. Εξαλλου, γι'αυτο και σαν εναλλακτικη υπαρχουν και οι κατατακτητριες.

Ευχαριστω παντως παρα πολυ για την υποστηριξη, την βοηθεια και την ενθαρυνση. Ευχαριστω για ολα. Τωρα μια νεα περιπετεια ξεκιναει για οσους απο μας περασαμε τελικα σαν απο θαυμα. Ειμαι ευγνωμων που τα καταφερα τελικα και εγω και ευχαριστω μεχρι και τον ιδιο τον θεο γι'αυτο.
 

Συνημμένα

  • Web capture_27-8-2021_103444_results.it.minedu.gov.gr.jpeg
    Web capture_27-8-2021_103444_results.it.minedu.gov.gr.jpeg
    77.8 KB · Εμφανίσεις: 105

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,495 μηνύματα.
Εχω λοιπον τα ευχαριστα νεα να σας πω πως καταφερα και περασα τελικα στη 2η μου επιλογη. Και ειμαι παρα πολυ χαρουμενη γι'αυτο. (με συγχωρειτε που δεν ηρθα απο νωριτερα :D)

Προσωπικα παντως δεν με πειραζει καθολου που δεν επιασα την Κερκυρα. Εξαλλου, γι'αυτο και σαν εναλλακτικη υπαρχουν και οι κατατακτητριες.

Ευχαριστω παντως παρα πολυ για την υποστηριξη, την βοηθεια και την ενθαρυνση. Ευχαριστω για ολα. Τωρα μια νεα περιπετεια ξεκιναει για οσους απο μας περασαμε τελικα σαν απο θαυμα. Ειμαι ευγνωμων που τα καταφερα τελικα και εγω και ευχαριστω μεχρι και τον ιδιο τον θεο γι'αυτο.
Συγχαρητηρια παναγιωτα, πως ειχα την εντυπωση οτι ειχες την καρδιτσα πρωτη?
Παντως η καρδιτσα ειναι καλη και δημιουργικη σχολη.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top