Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια σας εδινα φετος πανελλαδικες και κατάφερα και εγραψα 17100 απο οικονομικά.. Σκεφτομαι 3 σχολες αστυφυλακων πολεμικη αεροπορια(σμυα) και πυρόσβεστων εαν πεσουν οι βασεις.. Εσεις τι θα προτειναται(και τα 3 επάγγελματα μου αρέσουν ισαξια) ευχαριστώ
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Να δηλώσεις πρώτα αυτό το οποίο αγαπάς και πιστεύεις πως μπορείς να εξελιχθείς. Αν αυτο ειναι αστυφυλάκων δήλωσε αστυφυλακων, αν ειναι πυροσβεστικη, δήλωσε πυροσβεστικη και ούτω καθεξής.
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Και τα 3 μου αρέσουν το ιδιο απλα δεν ξερω πιο ειναι καλύτερο για μετα όσον αφορα τον επαγγελματικό τομεα
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Και τα 3 μου αρέσουν το ιδιο απλα δεν ξερω πιο ειναι καλύτερο για μετα όσον αφορα τον επαγγελματικό τομεα
Και τα τρια αυτά έχουν πολυ καλή επαγγελματική αποκατάσταση. Ίσως το πυροσβεστικό σώμα έχει ένα μικρό αβαντάζ, αλλά δεν ξέρεις ποτε τι συμβαίνει σε 4-5 χρόνια. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι - αν δεν το εχεις κανει ήδη- να κοιτάξεις τα προγραμματα σπουδων, να τα συγκρίνεις και να αποφασίσεις τι θα δηλώσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top