Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
1.οδοντιατρική Αθήνας
2.ιατρική Αθήνας
3.ιατρική Πάτρας
4.ιατρική Ιωαννίνων
5.μοριακής βιολογίας και γενετικής

19482 στο 3ο πεδίο
πώς και οδοντιατρική αθήνας πρώτη ατιμούλη???:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosDrak1

Νεοφερμένος

Ο PanosDrak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΠΡΩΤΑ αλλα δεν θα τις παραθεσω λογω του οτι οι πιθανοτητες να πετυχω σε αυτες ειναι χαμηλες εως εξαιρετικα μικρες... οποτε ας πουμε πως παει καπως ετσι....

1) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠ)
2) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
3) ΗΜΜΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
4) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΟΡΙΑ: 17,451 (2 Κ 4 ΠΕΔΙΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΑΛΛΕΣ ΣΧΟΛΕΣ ΠΡΩΤΑ αλλα δεν θα τις παραθεσω λογω του οτι οι πιθανοτητες να πετυχω σε αυτες ειναι χαμηλες εως εξαιρετικα μικρες... οποτε ας πουμε πως παει καπως ετσι....

1) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΚΑΙ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠ)
2) ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
3) ΗΜΜΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
4) ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΜΟΡΙΑ: 17,451 (2 Κ 4 ΠΕΔΙΟ)

Πως και προτιμησες παπει απο ασσοε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

atimoulis

Νεοφερμένος

Ο atimoulis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
πώς και οδοντιατρική αθήνας πρώτη ατιμούλη???:hmm:

Η αληθεια ειναι οτι ηταν μια πολυ δύσκολη αποφαση.
Με τραβηξαν πολλα πραγματα της οδοντιατρικης σε σχεση με την ιατρικη.
Αρχικα, βαση ερευνων που εχουν γινει εχει αποδειχθει πως η οδοντιατρικη της αθηνας(και οχι τις θεσσαλονικης) μπορει
αξια να ανταγωνιστει τις καλυτερες ευρωπαικες σχολες σε σχεση με την ιατρικη της αθηνας που δεν τολμησε καν να ζητησει
αντιστοιχη αξιολογηση.(εγω προσωπικα πιστευω για τις ιατρικες πως καλυτερη ποιοτητα σπουδων προσφερουν αυτες της
επαρχιας παρα της αθηνας χωρις βεβαια να εχω απτα στοιχεια).Επιπλεον,στην οδοντιατρικη αρχιζεις να δουλευεις πανω
στον ασθενη στο 3ο ετος σε σχεση με την ιατρικη οπου οι κλινικες αρχιζουν στο 4ο ετος αλλα ακομα και τοτε δεν υπαρχει καμια
ουσιαστικη χειρονακτικη εργασια.Τελος και βασικο ειναι το θεμα της επαγγελματικης αποκαταστασης οπου ο πτυχιουχος οδοντιατριατρος μπορει καλιστα να αρχισει να ψαχνει για δουλεια σαν γενικος οδοντιατρος σε σχεση με τον πτυχιουχο ιατρο που ειναι υποχρεομενος πλεον να περασει τα χιλια μυρια πριν αρχισει τον κυκλο εργασιων του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
εγώ! 1)αγγλική αθήνας και άλλες 44 σχολές που δεν μ ενδιαφέρουν καθόλου...
Λίγο δύσκολα βέβαια τα πράγματα...19.905 με ειδικό.
Πρέπει να ετοιμάσω τα ψυχοφάρμακα για δεύτερο γλυρο πανελληνιες απ ότι φένεται..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Πρέπει να ετοιμάσω τα ψυχοφάρμακα για δεύτερο γλυρο πανελληνιες απ ότι φένεται..:'(

Γιατί τόση απογοήτευση; :worry: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
γιατί εχώ πέσει απτα σύνεφα..για 1μόριο δεν πήρα αναβαθμολόγηση ιστορια κ μου ριξε όλο το βαθμό. Επίσης αγγλική είναι το όνειρό μου. αλλά όλοι λένε ότι θα ανέβει..κ εγώ είμαι ήδη 240 μόρια κάτω..όποτε δεν μου μένουν κ πολλές επιλογές..μόνο ξανά πανελλήνιες.πφ:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,794 μηνύματα.
Μια κουβέντα είναι ξανά πανελλήνιες. :P
Με το 10% αναίμακτα δεν παίζει τίποτα για του χρόνου;

Γνωστή μου έδωσε 3 φορές πανελλήνιες για να περάσει Φαρμακευτική Πάτρας λόγω οικογενειακής επιχείρησης επειδή για κάτι μόρια δεν την έπιανε. Από ότι μου λέει τώρα που δουλεύει, δεν θέλει να ξαναδεί βιβλίο ζωγραφιστό..ενώ όταν ακούει για διάβασμα βγάζει σπυριά. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
1)ιατρική θεσσ.
2) ιατρική γιάννενα
3)ιατρική αλεξ.
4)ιατρική ηράκλειο
5)ιατρική πάτρα
6)ιατρική λάρισσα
είμαι 68 πάνω από την περσινή βάση της 1ης μου και αν δν περάσω θα φάω το σχολικό της βιολογίας κατ. και το βιβλίο με τα θέματα της έκθεσης

ΥΓ: ναι ρε, γουστάρω να γαμιέμαι στο διάβασμα και να παίρνω 1000ε το μήνα όντας γιατρός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
κ εγώ μια απτα ίδια..διαβασα τόσο πολύ..δεν μπορώ να ξαναδώ βιβλίο ήδη..γ αυτό δεν θ α την παλέψω αλλόν ένα χρόνο..
Μπα δεν παίζει με το 10%..αφού εγώ έχω 19.905 με το ειδικό κ πέρισυ η βάση της σχολή για το 10% ήταν 21.000..ακόμα χειρότερα..:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
κ δεν είσαι ο μόνος.. τουλάχιστον περνας ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akiroskirios

Δραστήριο μέλος

Ο akiroskirios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
κ δεν είσαι ο μόνος.. τουλάχιστον περνας ε?
αν απευθύνεσαι σε εμένα, δν ξέρω αν περνάω αλλά ξέρω πως είμαι 68 πάνω

ΥΓ: αν εσύ δν περάσεις εκεί που θες, σου εύχομαι να πάρεις την καλύτερη δυνατή απόφαση για εσένα (δίνοντας άλλη μια χρονιά πανελλαδικές ή ακολουθώντας τη 2η σου επιλογή)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanosDrak1

Νεοφερμένος

Ο PanosDrak1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Πως και προτιμησες παπει απο ασσοε;

Δεν ξερω ακουσα καλα λογια... συγκεκριμενα μιλησα με 2 ατομα στο τηλεφωνο.. ο ενας ηταν ο καθηγητης της πληροφ/κης μου στο φροντ κι το αλλο ατομο μια γνωστη ας πουμε και οι 2 μου ειπαν για Πειραια... ξερω γω... γιατι δεν ειναι καλος εσεις τι λετε ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale43

Νεοφερμένος

Η fairytale43 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 65 μηνύματα.
αν απευθύνεσαι σε εμένα, δν ξέρω αν περνάω αλλά ξέρω πως είμαι 68 πάνω

ΥΓ: αν εσύ δν περάσεις εκεί που θες, σου εύχομαι να πάρεις την καλύτερη δυνατή απόφαση για εσένα (δίνοντας άλλη μια χρονιά πανελλαδικές ή ακολουθώντας τη 2η σου επιλογή)

Ωραία τοτε είσαι σε καλό δρόμο κ είμαι σίγουρη ότι με τα φετινά δεδομένα περνας 100%. Σ ευχαριστώ πολύ για τ καλα σ λόγια! :)
κ μην ανυσηχεις για την ανεργία παρεπιπτόντως, αν πραγματικά αγαπάς αυτό που κάνεις τότε θα επιτύχεις στον τομέα σου, και οσον αφορά την αναγνώρισιμότητα και τις οικονομικές απολαβες!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_m

Νεοφερμένος

Ο chris_m αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Δεν ξερω ακουσα καλα λογια... συγκεκριμενα μιλησα με 2 ατομα στο τηλεφωνο.. ο ενας ηταν ο καθηγητης της πληροφ/κης μου στο φροντ κι το αλλο ατομο μια γνωστη ας πουμε και οι 2 μου ειπαν για Πειραια... ξερω γω... γιατι δεν ειναι καλος εσεις τι λετε ????

Βασικα για το παπει δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα.Οι περισσοτεροι εχω την εντυπωση πως θεωρουν οτι η ασσοε ειναι αρκετα καλυτερη συγκρινομενη με το παπει αλλα δε σπουδαζω σε καποια απο τα 2 για να ξερω καλυτερα, αλλα πιο πιθανο να περασεις ceid η ΗΜΜΥ οποτε και δε παιζει ρολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgekod92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο georgekod92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 220 μηνύματα.
Λοιπόν, με 18610 και με το ειδικό 20050 δήλωσα:
Νομική Αθήνας(δεν την πιάνω :()
Νομική Θεσσαλονίκης(ας γίνει ένα θαύμα:worry:)
Νομική Κομοτηνής(λογικά την πιάνω, θα ''ξενιτευτώ'' αλλά δεν πειράζει:D)
ΜΜΕ Αθήνας
ΜΜΕ Θεσσαλονίκης
Δημόσια Διοίκηση Παντείου
Φιλολογία Αθήνας
Προσχολικής Αγωγής ΤΕΙ Αθήνας(για πλάκα το έβαλα:P:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelvasil92

Νεοφερμένος

Ο angelvasil92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
Μακαρι φιλε να πεσουν,ετσι εχω ακουσει κ εγω οτι λενε,κ λογικα ετσι θα γινει...πιστευω οτι οσα ατομα της ειδικης κατηγοριας Α εχουν γραψει μεχρι 18.400 το λιγοτερο θα την πιασουν τη ΣΜΑ... αντε καλη επιτυχια να εχουμε,αν ειναι αυτο που πραγματικα θελουμε :)

Ε ναι, ποσοι πια πολυτεκνοι να θελουν ΣΜΑ; :P
Εγω πιστευω η βαση θα ειναι αναμεσα στις βασεις του 2008 και 2009, δηλαδη 18375-18658... Αλλα θα δειξει... Και οπως ειπες, επειδη κακα τα ψεματα αλλιως φαινονται απ εξω, και αλλιως απο μεσα, ας περασουμε αν πραγματικα το θελουμε και πραγματικα ειναι για μας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milanezos92

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο milanezos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 225 μηνύματα.
Μορια: 18612

1. Ικαρων(ΣΙ) Μηχανικων(ΣΜΑ) (Ειδικη κατηγορια Α)
2. Ικαρων (ΣΙ) Ελεγκτων Αεραμυνας (Ειδικη κατηγρια Α)
3. Ηλεκτρολογων Μηχανικων Θεσ/νικης
4.Ηλεκτρολογων Μηχανικων Ξανθης
5. Πολιτικων Μηχανικων Θεσ/νικης
6.Πολιτικων Μηχανικων Βολου
7. Πολιτικων Μηχανικων Ξανθης
8. Μηχανολογων μηχανικων Θεσ/νικης
9. Μηχανολογων μηχανικων Βολου
10. Μαθηματικο Θεσ/νικης
11. Φυσικο Θεσ/νικης

Η βαση στην πρωτη μου επιλογη περσυ ηταν 18658 , δηλαδη 46 μορια πιο πανω. Λετε να την πιασω φετος;
καλά έχεις σαλτάρει τελείως.......που κολλαει το 2 (ΓΙΑ ΝΑ ΞΕς ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΚΟς ΔΕΝ ΘΕΛΩΝ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙς ΤΗ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΜΦΟΙΤΗΤΕς ΣΤΟ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ)
να πω και τα δικα μου τωρα...
1πολιτικων μηχανικων απθ(για να πουλαω και εγω πνευμα σαν τον civilara.....:D)
2ηλεκτρολογων μηχανικων απθ
3μηχανολογων μηχανικων απθ
4 φυσικο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosA

Νεοφερμένος

Ο SotosA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Λοιπον μετά απο ΠΟΛΛΗΗΗΗ σκεψη (δεν φαντάζεστε πόσο :P) κατεθεσα και εγω το μηχανογραφικο.
Έβαλα :

1)Ηλεκτρολογων μηχανικων ΑΠΘ
2)Μηχανολογων μηχανικων ΑΠΘ
3) Φυσικο ΑΠΘ

Με 19279 μοριακια :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

darkr0se

Νεοφερμένος

Ο darkr0se αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Εγω εβαλα..

1) Μηχανολογων Μηχανικων ΕΜΠ
2) Ναυπηγων Μηχανολογων Μηχανικων ΕΜΠ
3) Πληροφορικης και Τηλεπικοινωνιων Αθηνας
4) ΣΕΜΦΕ ΕΜΠ
5) Φυσικο Αθηνα
6) Μαθηματικο Αθηνα

Αυτα.. Με 19087 μορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top