Μηχανογραφικό 2010 (90%). Τί δηλώσαμε τελικά;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
1)Νοσηλευτική ΕΚΠΑ
2)Νοσηλευτική Σπάρτης
3)Βιολογία Κρήτης
4)Γεωπονικής Βιοτεχνολογίας
5)Επιστήμης και τεχνολογίας τροφίμων
και μετά σχολές στις οποίες μπαίνω, αλλά απλά τις δήλωσα για να τις δηλώσω..
τώρα λογικά στο 1 θα είμαι γιατί έχω 254 μόρια περισσότερα από την περσινή βάση :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ποσα ειχες δλδ 3 πεδιο>?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εντροπία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η terry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
Ποσα ειχες δλδ 3 πεδιο>?


17.412 είχα στο 3ο η περσινή βάση της νοσηλευτικής ήταν 17.158.. οπότε θέλω να πιστεύω πως είμαι μέσα χωρίς πρόβλημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
εγω με 197 μορια πρεπει να ανησυχω ? γ 1ο πεδιο ομως

εννοω πανω απο την περσινη βαση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimakos92

Νεοφερμένος

Ο Jimakos92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ :P:D:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marouli.kel

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 98 μηνύματα.
Μορια: 22.984 με τα σχεδια και 19.194 χωρις :)

1. Αρχιτεκτονων Μηχανικων ΕΜΠ (22.583 περισυ)
2. Αρχιτεκτονων Μηχανικων Θεσσαλονικης
3. Αρχιτεκτονων Μηχανικων Βολου
4. Αρχιτεκτονων Μηχανικων Πατρα
5. Αρχιτεκτονων Μηχανικων Χανια
6. Αρχιτεκτονων Μηχανικων Ξανθη
7. Βιολογιας Θεσσαλονικης
8. Χημειας Θεσσαλονικης

Ενας φιλος μου ειναι 100 μορια κατω απο τους Πολιτικους Μηχανικους ΕΜΠ, λετε να πεσουν τοσο για να μπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Κι εγώ δήλωσα.Επιτέλους.Η πρώτη φορά στη ζωή μου που πήρα μια τόσο σημαντική απόφαση με τόσο λίγη σκέψη.Ελπίζω να είναι η σωστή:)
Λοιπόν.19481 στο 4ο και 19510 στο 5ο.
1)ΗΜΜΥ ΑΠΘ
2)ΗΜΜΥ ΕΜΠ
3)ceid Πατρών
4) Πληροφορικής και τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ
5)csd Ηρακλείου
6)Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ
7)Διοικητικής Επιστήμης και τεχνολογίας ΟΠΑ
8)Κάτι Διεθνών και Ευρωπαικών οικονομικών σπουδών νομίζω,ΟΠΑ

Και ο Θεός βοηθός.
Να μη βγάλουμε χιονίστρες στη Θεσσαλονίκη απο το κρύο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
1.Ιατρική Θεσσαλονίκης
2.Ιατρική Ηρακλείου
3.Ιατρική Αλέξανδρούπολης
4.Κτηνιατρική ΑΠΘ
5.Βιολογία Κρήτης
6.Χημικό Κρήτης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Ποσα ειχες prion?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
18.539:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bati

Νεοφερμένος

Ο Μπατίστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Μπορεί να πιάσεις κτηνιατρική αν πέσουν οι βάσεις...:hmm: τα παρακάτω βέβαια ακομα πιο σίγουρα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prion

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο prion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
I know.:PΗ αλήθεια είναι πως η βιολογία ήταν σταθερά ο δεύτερος στόχος μου,αλλά τώρα τελευταία ερωτεύτηκα και την κτηνιατρική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Παιδιά.
Ξέρετε μήπως αν μπορούμε μέχρι τις 20 του μήνα,ενώ έχουμε καταθέσει μηχανογραφικό,να αλλάξουμε τις επιλογές μας?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athene

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 423 μηνύματα.
Παιδιά.
Ξέρετε μήπως αν μπορούμε μέχρι τις 20 του μήνα,ενώ έχουμε καταθέσει μηχανογραφικό,να αλλάξουμε τις επιλογές μας?


Νομίζω ότι από την στιγμή που κατέθεσες το μηχανογραφικό,δεν μπορείς να το αλλάξεις..!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Παιδιά.
Ξέρετε μήπως αν μπορούμε μέχρι τις 20 του μήνα,ενώ έχουμε καταθέσει μηχανογραφικό,να αλλάξουμε τις επιλογές μας?

100% Όχι. Δυστυχώς δεν γίνεται. Από την στιγμή που το υπέγραψες και εσύ και ο διευθυντής της δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης δεν επιτρέπεται καμία αλλαγή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
και γω αυτό ξέρω.
Εξάλλου πίσω στις οδηγίες λέει ξεκάθαρα :
Το μηχανογραφικό δελτίο υποβάλλεται μέσα σε αποκλειστική προθεσμία που καθορίζεται από τον Υπουργό
Παιδείας και ανακοινώνεται από τα Μέσα Ενημέρωσης. Μετά την παρέλευση της προθεσμίας αυτής δεν γίνεται δεκτό
κανένα μηχανογραφικό δελτίο. Μετά την υποβολή του, το μηχανογραφικό δελτίο ούτε διορθώνεται ούτε αλλάζει ούτε
αντικαθίσταται ως προς τις προτιμήσεις των σχολών και τη σειρά αυτών.

Απλά δεν είμαι σίγουρη αν όταν λέει 'υποβολή' εννοεί τη στιγμή που πηγαίνεις εσύ και το καταθέτεις ή τη λήξη της προθεσμίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,063 μηνύματα.
Παιδιά.
Ξέρετε μήπως αν μπορούμε μέχρι τις 20 του μήνα,ενώ έχουμε καταθέσει μηχανογραφικό,να αλλάξουμε τις επιλογές μας?
https://www.esos.gr/index.php?option=com_content&view=article&id=8317:2010-07-06-19-42-56&catid=227:2009-12-01-11-41-03&Itemid=805
μετά την κατάθεσή του κανένα λάθος δεν αναγνωρίζεται. Δεν είναι δυνατόν να γίνει καμιά αλλαγή, διόρθωση, τροποποίηση ή αντικατάστασή του.

Αυτό ισχύει επίσημα. Όμως, επειδή ζούμε στο Ελλαδιστάν, δεν είμαι απόλυτα βέβαιος ότι αν έχεις τις κατάλληλες διασυνδέσεις, δεν μπορεί να γίνει κάτι. Αυτό το λέω γιατί και η προθεσμία για αίτηση σε στρατιωτικές σχολές υπήρχε, αλλά γνωρίζω άτομο που ενώ δεν είχε δηλώσει το Φεβρουάριο, έδωσε τα τεστ στις στρατιωτικές. (Συγχωρέστε με αν είμαι υπερβολικά καχύποπτος).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Θα βαζα και γω τι μηχανογραφικο κατεθεσα αλλα ειναι πολυ μονοτονο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Θα βαζα και γω τι μηχανογραφικο κατεθεσα αλλα ειναι πολυ μονοτονο.:P

Δεν περιάζει. (Βάλ'το ντε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Empristis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Empristis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 163 μηνύματα.
19511 στο 3,19600 περιπου στο 4 τα μορια
1.Ιατρικη θεσ/νικης
2.Ιατρικη λαρισας
3.Ιατρικη ιωαννινων
4.Ιατρικη αλεξανδρουπολης
5.Ημμυ απθ
6.Φαρμακευτικη απθ
7.Μηχ.μηχανικοι απθ.
Γυρω στα 800 μορια απο την τελευταια.Η οποια ηλπιζα να ναι 1 αλλα η ανεργια ειναι στο κοκκινο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top