Μηχανογραφικό για δεύτερη φορά

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
θα παω να παρω παλι κωδικους ή με τους περσινους θα το κανω?εχω δωσει ξανα πανελληνιες δε θα κανω 10 %
 

roud

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η roud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Βιοϊατρικών Επιστημών ΠΑΔΑ. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Παίρνεις καινούργιους
 

KaterinaL

Νεοφερμένος

Η KaterinaL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 49 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Theodora03

Δραστήριο μέλος

Η Theodora03 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 481 μηνύματα.
Α γιατί εμένα πέρυσι μου είχε πει ο διευθυντής να βάλω και γράμματα... Τέλος πάντων θα πάω αύριο σχολείο να δω
Δεν το περιορίζουν ότι θες βάζεις. Επίσης δεν νομίζω να έχει περιορισμό στον αριθμό γραμμάτων/αριθμών. Είναι όπως όλα τα password
 

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

anastasia papa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η anastasia papa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
Στο σχολείο παίρνεις κάτι μαζί σου όταν πας να βγάλεις κωδικό? Ταυτότητα καρτελάκι και τέτοια?
ναι αλλα εγω τα ειχα ξεχασει αλλα οκ εγινε η δουλεια.θυμομουν την ταυτοτητα απ εξω και μου ειπαν οκ...αλλα παρτα μαζι και τα 2.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μεχρι 30-6 ειναι η προθεσμια.
 

Guest 561241

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ναι αλλα εγω τα ειχα ξεχασει αλλα οκ εγινε η δουλεια.θυμομουν την ταυτοτητα απ εξω και μου ειπαν οκ...αλλα παρτα μαζι και τα 2.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

μεχρι 30-6 ειναι η προθεσμια.
Αύριο θα πάω:)
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Παιδια σας ζητανε και αριθμους και γραμματα για τον κωδικο και καλα για να ειναι πιο ασφαλης λολ οπως ζητανε και πολλα σαιτς κλπ
 

Gorgina_srk

Νεοφερμένος

Η Gorgina_srk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Νηπιαγωγός. Έχει γράψει 57 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω και γω κάτι σχετικά με το μηχανογραφικό. Έδωσα και γω φέτος δεύτερη φορά πήγα στο σχολείο σήμερα έφτιαξα τους κωδικούς και όλα καλά τώρα που προσπαθώ να μπω στην σελίδα του μηχανογραφικού βάζω αυτά που μου ζητάει αλλά μου λέει λάθος στοιχεία και μου σβήνει τον τελευταίο αριθμό που έχω απο το καρτελάκι. Θα πρέπει να απεθυνθώ στο σχολείο γι αυτό ή όχι? Γιατί μια φίλη μου μου είπε ότι μπορεί να μην έχει ανοίξει η πλατφόρμα ακόμα.
 

NeferYoustie

Νεοφερμένος

Η Γιουστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Θέλω να ρωτήσω και γω κάτι σχετικά με το μηχανογραφικό. Έδωσα και γω φέτος δεύτερη φορά πήγα στο σχολείο σήμερα έφτιαξα τους κωδικούς και όλα καλά τώρα που προσπαθώ να μπω στην σελίδα του μηχανογραφικού βάζω αυτά που μου ζητάει αλλά μου λέει λάθος στοιχεία και μου σβήνει τον τελευταίο αριθμό που έχω απο το καρτελάκι. Θα πρέπει να απεθυνθώ στο σχολείο γι αυτό ή όχι? Γιατί μια φίλη μου μου είπε ότι μπορεί να μην έχει ανοίξει η πλατφόρμα ακόμα.
Δεν εχει ανοιξει ακομα. Οταν ανοιξει θα μπεις εδω https://exams.it.minedu.gov.gr/
 
Top