Μηχανογραφικό για ΕΠΑ.Λ

Apostolis V.

Νεοφερμένος

Ο Apostolis V. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Παράδειγμα, έχω γράψει 1650 μόρια και ένας άλλος 1640 και έχουμε δηλώσει την ίδια σχολή αυτός 1η επιλογή και εγώ 2η επιλογή.
Αν περάσω τελικά σε αυτήν που έχω ως δεύτερη επιλογή, Ποιόν θα πάρουν σε αυτήν την περίπτωση, εμένα με τα περισσότερα μόρια, ή αυτόν που την έχει ως πρώτη επιλογή????
Δηλαδή έχει σημασία η σειρά η μόνο τα μόρια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SuXu-MuXu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SuXu-MuXu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Δεν νομίζω να γίνεται πιο απλό: Θα πάρουν αυτόν με τα περισσότερα μόρια, δηλαδη στη συγκεκριμένη περίπτωση εσένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
σε περιπτωση που δεν επιασες την πρωτη σχολη σου τοτε αμα εχεις περισσοτερα μορια απο αυτο που εχει δηλωσει πρωτη επιλογη περνας εσυ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AAA

Νεοφερμένος

Η AAA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
καλησπέρα θα ήθελα να μου πείτε αν ξέρετε πότε ξεκινάει η υποβολή μηχανογραφικών για μαθητές επαλ; και πως το συμπληρώνουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
νομιζω καπου φλεβαρη με αρχες μαρτιου )) καπου εκει παντως σιγουρα !!! Αγχος,ε? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DOINA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η DOINA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 216 μηνύματα.
τωρα το πώς το συμπληρωνουμε δεν θα πρεπει να σε απασχολει απο τωρα διοτι θα στο εξηγησουν οι καθηγητες τοτε..ομως ξερω πως σου δινουν τις σχολες και εσυ συμπληρωνεις τα στοιχεια σου και αναλογα το τομεα σου δηλωνεις με σειρα προτιμησης τις σχολες που επιθυμεις βαζοντας και το σχετικο αριθομο διπλα .. π.χ λογιστικη αθηνας 1 , εμποριας και διαφημισης πειραια 2 κλπ κλπ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top