Μηχανικών πληροφορικής Πάτρα

Νικολινα

Νεοφερμένος

Η Νικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Πως γίνεται η μετακίνηση στο πανεπιστήμιο Πατρών ; Πήγαμε σήμερα να δούμε τη σχολή μηχανικών υπολογιστών και να είμαι ειλικρινής τρόμαξα από το μέγεθος της πανεπιστημιούπολης . Εσείς που σπουδάζετε εκεί κατά προτίμηση στο τμήμα μηχανικών πως φτάνετε στη σχολή ; Υπάρχει εσωτερικό λεωφορείο ; Στη λέσχη πως πατε ;
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,672 μηνύματα.
Πως γίνεται η μετακίνηση στο πανεπιστήμιο Πατρών ; Πήγαμε σήμερα να δούμε τη σχολή μηχανικών υπολογιστών και να είμαι ειλικρινής τρόμαξα από το μέγεθος της πανεπιστημιούπολης . Εσείς που σπουδάζετε εκεί κατά προτίμηση στο τμήμα μηχανικών πως φτάνετε στη σχολή ; Υπάρχει εσωτερικό λεωφορείο ; Στη λέσχη πως πατε ;
Κοιτα νικολινα υπαρχουν δυο λυσεις
ή λες την μαμα να σου κανει καθημερινα κεφτεδακια -τυροπιτακια να τα βαλεις στο μπακ μπαγκ ( απαραιτητο)

ή της λες να σου παρει αυτοκινητο...πιο οικονομικο θα ειναι

ζουμερο μπριζολακι που εισαι?
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Πως γίνεται η μετακίνηση στο πανεπιστήμιο Πατρών ; Πήγαμε σήμερα να δούμε τη σχολή μηχανικών υπολογιστών και να είμαι ειλικρινής τρόμαξα από το μέγεθος της πανεπιστημιούπολης . Εσείς που σπουδάζετε εκεί κατά προτίμηση στο τμήμα μηχανικών πως φτάνετε στη σχολή ; Υπάρχει εσωτερικό λεωφορείο ; Στη λέσχη πως πατε ;

Υπάρχει λεωφορείο που μπαίνει μέσα στην πανεπιστημιούπολη. Για τη σχολή σου νομίζω κατεβαίνεις πρυτανεία και μετά περπατάς, είναι λίγο πιο μακριά η δική σου.
 

allall1

Δραστήριο μέλος

Ο Bilbo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 717 μηνύματα.
Πως γίνεται η μετακίνηση στο πανεπιστήμιο Πατρών ; Πήγαμε σήμερα να δούμε τη σχολή μηχανικών υπολογιστών και να είμαι ειλικρινής τρόμαξα από το μέγεθος της πανεπιστημιούπολης . Εσείς που σπουδάζετε εκεί κατά προτίμηση στο τμήμα μηχανικών πως φτάνετε στη σχολή ; Υπάρχει εσωτερικό λεωφορείο ; Στη λέσχη πως πατε ;
Μετά από κάνα δίμηνο θα διαπιστώσεις ότι είναι σχετικά μικρή η πανεπιστημιούπολη τελικά,απλά η πρώτη εντύπωση είναι συνήθως αυτή....
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Σπούδαζα στο τμήμα Βιολογίας της Πάτρας για ένα χρονικό διάστημα και υπάρχουν λεωφορεία που μπαίνουν μέσα στην Πανεπιστημιούπολη. Αν δεν κάνω λάθος για το τμήμα σου θα πρέπει να κατεβείς στην στάση μετά το πρυτανείο και έχεις λίγο περπάτημα. Λεωφορεία της γραμμής 6.

ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ, μπαίνεις ΜΟΝΟ από την μπροστινή πόρτα και δεν υπήρξε μέρα που να μην μου το ζήτησε ο οδηγός ή ελεγκτής. Δεν είναι σαν την Αθήνα.

Αυτά.
 

Νικολινα

Νεοφερμένος

Η Νικολινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις . Χάος μου φάνηκε πάντως και αρκετά μακριά η σχολή από το πρυτανείο
 

HelloWorld

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ψηφιακών Τεχνών & Κινηματογράφου ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις . Χάος μου φάνηκε πάντως και αρκετά μακριά η σχολή από το πρυτανείο

Επίσης κάτι άλλο που βοήθησε εμένα πολύ είναι η εφαρμογή Moovit. Σου δείχνει με ακρίβεια πότε και από πού περνάνε τα λεωφορεία για την Πάτρα.
 

Drglitterstar

Δραστήριο μέλος

Η Drglitterstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Πατρών. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις . Χάος μου φάνηκε πάντως και αρκετά μακριά η σχολή από το πρυτανείο
Νομίζω 12-13 λεπτά με τα πόδια

Υπάρχει και άλλο ένα λεωφορείο που είναι μόνο όντως της πανεπιστημιούπολης που το παίρνουν τα παιδιά της σχολής σου αλλά δεν έχει πολλά δρομολόγια οπότε συμφέρει καλύτερα να περπατήσεις
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top