Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)

thanos-master

Νεοφερμένος

Ο thanos-master αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αντε να μαζευομαστε σιγα σιγα και να κανονισουμε καμια συναντηση..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis_06

Νεοφερμένος

Ο thanasis_06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
παιδια και εγω σε αυτη την σχολη περασα αλλα λογο του οτι ειμαι πολυτεκνος περνω μεταγραφη στην πατρα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Θα το μετανιωσεις στην συνεχεια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanasis_06

Νεοφερμένος

Ο thanasis_06 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ειναι πολυ μακρια απο το σπιτι μου!!ισως το μετανοιωσω το μελλον θα δειξει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εσυ το καθορισεις..οποτε..μην το κανεις να το μετανοιωσεις :)
(ο αδερφος μου το μετανοιωσε παντως που δεν εκατσε σαμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Erlidior

Νεοφερμένος

Ο Erlidior αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
καλησπερα σας

εχω περασει στο τμημα Μηχανικων Πληροφοριακων και επικοινονιακων Συστηματων στο πανεπιστημιο Αιγαιου.

εχω μια βασικη απορια οσο αφορα το τμημα... Θα ηθελα να ρωτησω πια ειναι η διαφορα μεταξυ του τμηματος μου και του τμηματος Πληροφορικης. Αρκετη ηταν αυτοι που μου ειπαν οτι ειναι το ιδιο πραγμα. Δεν ρωταω για επαγγελματικα δικαιωματα αλλα για τις διαφορες των μηχανικων και των <<Θεωριτικων>>>
Ευχαριστω εκ των προτερων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnmast

Νεοφερμένος

Ο johnmast αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κανείς άλλος σε αυτή τι σχολή πέρασε ή μόνο εγώ ρε παιδιά :P
Για μαζευτείτε όλοι σε αυτό το topic!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos992

Νεοφερμένος

Ο giorgos992 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Καρλόβασι (Σάμος). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Κανείς άλλος σε αυτή τι σχολή πέρασε ή μόνο εγώ ρε παιδιά :P
Για μαζευτείτε όλοι σε αυτό το topic!

εσυ και άλλοι 180-190! Καλωσόρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lex32

Νεοφερμένος

Ο lex32 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα σας!

Φέτος έδωσα για δεύτερη φορά εξετάσεις και έβγαλα 13.404, με κατέστρεψαν τα μαθ Κατ , σκέφτομαι να πάω σε αυτή την σχολή τι λέτε ;;; ήθελα για βόλο αλλά τα 15.110 δεν γίνονται 13.404 οποτε βλέπω Σαμο..

Διάβασα πολλά αλλά ειναι λιγο παλια...2009 ξέρω γω... τι λέτε αξίζει ;; έχουν αλλάξει τα πράγματα...;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avlo

Νεοφερμένος

Ο avlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Καλησπέρα σας!

Φέτος έδωσα για δεύτερη φορά εξετάσεις και έβγαλα 13.404, με κατέστρεψαν τα μαθ Κατ , σκέφτομαι να πάω σε αυτή την σχολή τι λέτε ;;; ήθελα για βόλο αλλά τα 15.110 δεν γίνονται 13.404 οποτε βλέπω Σαμο..

Διάβασα πολλά αλλά ειναι λιγο παλια...2009 ξέρω γω... τι λέτε αξίζει ;; έχουν αλλάξει τα πράγματα...;;


Φιλε μου,
Το επιπεδο της σχολης ειναι πολυ υψηλο σε σχεση με πιο παλια και γενικοτερα σε συγκρισει με αντιστοιχες σχολες στην ελλαδα.
Υπαρχουν και νεοι καθηγητες οι οποιοι κανουν τη σχολη πιο ενδιαφερουσα!!εχεις επισης φοβερες προοπτικες απο τη στιγμη που τελειωσεις διοτι η σχολη καλυπτει παρα πολλα πεδια του τομεα αυτου!!
Οσο για τη ζωη τα τελευταια χρονια που δυσκολεψαν οι μεταγραφες εχει αυξηθει ο πλυθησμος των φοιτητων και βεβαιως και η ζωη ειναι πολυ καλυτερη και πιο φοιτητικη!!
Σε γενικες γραμμες λοιπον θα στο προτυνα ανεπιφυλακτα!!με αυτα τα μορια που εβγαλες και αν σε ενδιαφερει ο τομεας ειναι η καλυτερη επιλογη!!!
Φιλικα και οτι χρειαστεις στειλε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
οχι! μην μπεις! Εγω εβγαλα 12705 και θελω να μπω 1ος οποτε αν μπεις εσυ δε θα μπω, βαλε κρητη :P (πλακα κανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspao13

Νεοφερμένος

Ο kostaspao13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
εβγαλα 12.054 ..σας ερχομαι και εγω σαμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Και εγω λογικα αντε να μαζευομαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspao13

Νεοφερμένος

Ο kostaspao13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ωραία..αύριο βγαινουνε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Και επισημα φοιτητης αυτης της σχολης.Ποιοι αλλοι περασατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostaspao13

Νεοφερμένος

Ο kostaspao13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
περασα φιλος....12.054..29ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαθητης 1995

Νεοφερμένος

Ο Μαθητης 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.

ViPeRMiMiS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο FA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
12705 9oς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Perastikos95

Νεοφερμένος

Ο Perastikos95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια και γω περασα στο τμημα μηχανικων πληροφοριακων και επικοινωνιακων συστηματων στη σαμο!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top