Μηχανικών Περιβάλλοντος vs Μηχανικών Παραγωγής

Waskos

Νεοφερμένος

Ο Waskos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Επειδή είμαι σε μεγάλο δίλλημα , μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Μηχανικος παραγωγης θα ελεγα εγω,λογω του οτι οπου να ναι θα εχουν ιδια δικαιωματα με μηχανολογους(αδικο αλλα Ελλαδα εισαι...).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
παντως εχω διαβασει οτι οι μηχανικοι περιβαλλοντος εχουν την καλυτερη αποκατασταση απο ολους τους μηχανικους αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα. Δεν ξερω κατα ποσο αληθευει βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

traganeus

Νεοφερμένος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 52 μηνύματα.
2o δαγκωτό!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenapdl

Νεοφερμένος

Η elenapdl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
παντως εχω διαβασει οτι οι μηχανικοι περιβαλλοντος εχουν την καλυτερη αποκατασταση απο ολους τους μηχανικους αυτη τη στιγμη στην Ελλαδα. Δεν ξερω κατα ποσο αληθευει βεβαια.
επειδη πραγματικα μ ενδιαφερει κ στην δικη μου επιλογη..που διαβασες οτι εχουν την καλυτερη αποκατασταση??ξερω οτι εχουν αρκετα προβληματα με τα επαγγελματικα τους δικαιωματα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Επειδή είμαι σε μεγάλο δίλλημα , μήπως μπορεί κάποιος να βοηθήσει ;;;

Ανάλογος προβληματισμός που ίσως σας βοηθήσει... εδώ: https://ischool.e-steki.gr/showthread.php?t=48835&page=3

Και γενικά όλο το thread του Civilara αξίζει να το διαβάσετε, μιας και βοηθάει αρκετά γύρω από τις Ειδικότητες και Επαγγελματικά δικαιώματα των Μηχανικών του ΤΕΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top