Μηχανικών Μηχανολογίας και Κατασκευαστικής στην Κύπρο

apithanos

Νεοφερμένος

Ο apithanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
καλησπέρα ομάδα ! Βγήκαν τα αποτελέσματα εισδοχής Ελλαδιτών στο δημοσιο πανεπιστημιο στην Κύπρο και έχω πάρει θέση στο τμήμα Μηχανικών Μηχανολογίας και Κατασκευαστικής . Υπάρχει κάποιος που σπουδάζει στο συγκεκριμένο τμήμα για να μου δώσει πληροφορίες ? 'Η και κάποιος άλλος που έχει πιάσει θέση εξίσου στο συγκεκριμένο τμήμα ή στην Κύπρο στο δημόσιο πανεπιστήμιο σε άλλα τμήματα ? Ευχαριστώ πολύ !
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
ήθελα και εγώ να το κάνω αυτό, γιατί είχα αμφιβολίες αν θα περνούσα κάπου εδώ στην Ελλάδα.

θέλω να σε ρωτήσω πήρες βεβαίωση πανελλήνιων από το σχολείο σου? μπορείς να δείξεις πως
είναι αυτή η βεβαίωση κρύβοντας τα στοιχεία σου?
.
Εμένα μου είπαν οτι δεν είχαν ενημέρωση για την έκδοση τέτοιου χαρτιού.
 

apithanos

Νεοφερμένος

Ο apithanos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 20 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
ήθελα και εγώ να το κάνω αυτό, γιατί είχα αμφιβολίες αν θα περνούσα κάπου εδώ στην Ελλάδα.

θέλω να σε ρωτήσω πήρες βεβαίωση πανελλήνιων από το σχολείο σου? μπορείς να δείξεις πως
είναι αυτή η βεβαίωση κρύβοντας τα στοιχεία σου?
.
Εμένα μου είπαν οτι δεν είχαν ενημέρωση για την έκδοση τέτοιου χαρτιού.
ναι την εχω παρει απ το σχολειο μολις βγηκε ανακοινωση πως μπορουσαμε να παρουμε τις βεβαιωσεις απ τα λυκεια μας .Αναγράφονταν τα στοιχεία μου και οι βαθμοί σε καθε ενα απ τα μαθηματα στις πανελληνιες .
 

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.
ναι την εχω παρει απ το σχολειο μολις βγηκε ανακοινωση πως μπορουσαμε να παρουμε τις βεβαιωσεις απ τα λυκεια μας .Αναγράφονταν τα στοιχεία μου και οι βαθμοί σε καθε ενα απ τα μαθηματα στις πανελληνιες .

μπορείς να βάλεις φώτο σβήνοντας τα στοιχεία σου και το όνομα του σχολείου? πχ απο την
ζωγραφική τον windows.. αν θες να την σβήσεις μετά εντελώς για να μην υπάρχει στο
φορουμ οκ.

σε ευχαριστώ αν μπορείς.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top