Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Βγήκε και το πρόγραμμα...!!!Όπως φαίνεται θα καθόμαστε όλη μέρα στη σχολή...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Βγήκε και το πρόγραμμα...!!!Όπως φαίνεται θα καθόμαστε όλη μέρα στη σχολή...:/:
Καλά την πρώτη εβδομάδα δεν έχουμε εργαστήρια και φροντιστήρια(απ' όσο ξέρω:hmm:).Οπότε θα έχουμε αρκετό ελεύθερο χρόνο.Από εκεί και πέρα τα μαθήματα πάνε ανάλογα με τον αριθμό μητρώου, γιατί αν δεις οι ώρες στο πρόγραμμα είναι 38 ενώ εμείς κανονικά έχουμε 30.Τώρα πως θα είναι το τελικό πρόγραμμα δεν μπορώ να ξέρω.....πάντως πιστεύω να μην περνάμε όλη τη μέρα μας στη σχολή:(, όπως λες και εσύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
.....πάντως πιστεύω να μην περνάμε όλη τη μέρα μας στη σχολή:(, όπως λες και εσύ.
I hope so...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Όπα όπα!! Το πρόγραμμα λέει ότι ξεκινάμε στις 9, ενώ η ανακοίνωση στης 17!! Τι γίνεται εδώ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Λογικά την ανακοίνωση ακολουθούμε και άρα πάμε την Δευτέρα στις 5...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ναι στις 5 ξεκινατε μαθημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Όπα όπα!! Το πρόγραμμα λέει ότι ξεκινάμε στις 9, ενώ η ανακοίνωση στης 17!! Τι γίνεται εδώ?
Την πρώτη εβδομάδα τα εργαστήρια δεν γίνονται επειδή οι εγγραφές δεν θα έχουν ολοκληρωθεί και δεν θα έχουν πάρει όλοι οι φοιτητές τον αριθμό μητρώου.Αν προσέξεις στο πρόγραμμα της Δευτέρας υπάρχουν εργαστήρια οπότε το μάθημα θα ξεκινήσει στις 17:00:/:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Παιδάκια...ξέρει κανείς τί παίζεται με τα φροντιστήρια και τί ρόλο βαράνε?Πρέπει να τα παρακολουθούμε ή είναι για να βοηθάνε αυτούς που χρωστάνε το συγκεκριμένο μάθημα?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Παιδάκια...ξέρει κανείς τί παίζεται με τα φροντιστήρια και τί ρόλο βαράνε?Πρέπει να τα παρακολουθούμε ή είναι για να βοηθάνε αυτούς που χρωστάνε το συγκεκριμένο μάθημα?:hmm:
Μου ειπε ο αδερφος μου που ειναι σε αυτη τη σχολη οτι ολα τα φροντιστηρια πρεπει να τα παρακολουθειτε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μου ειπε ο αδερφος μου που ειναι σε αυτη τη σχολη οτι ολα τα φροντιστηρια πρεπει να τα παρακολουθειτε!
Κι εγώ που νόμιζα ότι ήταν το κενό μας...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Μπορεί να νομίζεις εσύ κακώς!
Φιλικά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Μπορεί να νομίζεις εσύ κακώς!
Φιλικά:P
Οκ, δεν ξερω... ο αδερφος μου μου ειπε...
Πηγαινε στη σχολη και βλεπουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Οκ, δεν ξερω... ο αδερφος μου μου ειπε...
Πηγαινε στη σχολη και βλεπουμε...
Ε,κάτι παραπάνω θα ξέρει ο αδερφός σου!Αυτά βέβαια μου τα έχεις ξαναπεί ρε,αλλά ακόμα έχω μια ελπίδα ότι δε χρειάζονται...εσύ στο χημικό δε θα χάνεις φροντιστήριο για φροντιστήριο,καημένο!Χαχαχα...:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ε,κάτι παραπάνω θα ξέρει ο αδερφός σου!Αυτά βέβαια μου τα έχεις ξαναπεί ρε,αλλά ακόμα έχω μια ελπίδα ότι δε χρειάζονται...εσύ στο χημικό δε θα χάνεις φροντιστήριο για φροντιστήριο,καημένο!Χαχαχα...:P:D
Oχι καημενο, καμμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Oχι καημενο, καμμενο!
Οκ,τα υπόλοιπα σε πμ ρε γιατί αρχίζουμε να βγαίνουμε λίγο :offtopic:...Α θέλω να σε ρωτήσω και κάτι,να τα πούμε και λίγο...Πάντως εξακολουθώ να έχω απορίες για τα φροντιστήρια,οπότε παιδιά όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Οκ,τα υπόλοιπα σε πμ ρε γιατί αρχίζουμε να βγαίνουμε λίγο :offtopic:...Α θέλω να σε ρωτήσω και κάτι,να τα πούμε και λίγο...Πάντως εξακολουθώ να έχω απορίες για τα φροντιστήρια,οπότε παιδιά όποιος ξέρει κάτι ας απαντήσει!:)

τι απορίες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
τι απορίες?
Τα φροντιστήρια πρέπει να τα παρακολουθούμε όλοι σαν να είναι κανονικό μάθημα ή είναι κυρίως γι' αυτούς που δεν έχουν περάσει το μάθημα για να βοηθηθούν?Ας πούμε αν ο καθηγητής στο μάθημα δεν προλάβει να πει κάτι και την επόμενη ώρα έχουμε φροντιστήριο στο μάθημα αυτό παίζει να το πει εκεί ή θα το πει κανονικά στο επόμενο μάθημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Τα φροντιστήρια πρέπει να τα παρακολουθούμε όλοι σαν να είναι κανονικό μάθημα ή είναι κυρίως γι' αυτούς που δεν έχουν περάσει το μάθημα για να βοηθηθούν?Ας πούμε αν ο καθηγητής στο μάθημα δεν προλάβει να πει κάτι και την επόμενη ώρα έχουμε φροντιστήριο στο μάθημα αυτό παίζει να το πει εκεί ή θα το πει κανονικά στο επόμενο μάθημα?

Φροντιστήριο σημαίνει ότι τότε κυρίως θα λύνετε ασκήσεις...Φυσικά αν ο καθηγητής δεν έχει προχωρήσει όσο θέλει στη θεωρία, φροντιστήριο=κανονικό μάθημα...οπότε ναι, τα φροντιστήρια πρέπει να τα παρακολουθείτε...
Στη C πέρυσι μας έκανε το φροντιστήριο ο διδακτορικός του καθηγητή, φέτος δεν ξέρω ποιος θα το αναλάβει...ο σκοπός του πάντως είναι για απορίες και ασκήσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top