Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Στις 25/9 και 26/9 έχουμε το μάθημα ''ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ''.
Το είδα και εγώ αλλά μήπως έχει γίνει κάποιο λάθος:/:;;;

Όχι βρε!! Μην τρελαίνεστε!! Από Οκτώμβρη ξεκινάμε. Δεν είναι λογικό να αρχίσουμε πριν τις εγγραφές!! :P
To ελπίζω γτ άρχισα να αγχώνομαι μόνο με την ιδέα...:worry:

Όχι βρε!! Μην τρελαίνεστε!! Από Οκτώμβρη ξεκινάμε. Δεν είναι λογικό να αρχίσουμε πριν τις εγγραφές!! :P
Από ότι μου έχουν πει όχι....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Παιδιά πήρα σήμερα τηλ. στη σχολή και (αν εξαιρέσεις τον τρόπο που απάντησαν στις ερωτήσεις μου:mad:) με ενημέρωσαν ότι:
1)το πρόγραμμα των μαθημάτων θα αναρτηθεί στο site της σχολής κατά τη διάρκεια της περιόδου των εγγραφών
2)σχετικά με την ανακοίνωση που οι περισσότεροι :hmm:είδαμε στο site της σχολής μάλλον δεν είχαν ιδέα γιατί όταν τους ρώτησα γι΄αυτό μου είπαν ότι ''οτιδήποτε χρειάζεται ένας φοιτητής το βλέπει στο site της σχολής κια δεν ρωτάει τη γραμματεία''
3)Τέλος ρώτησα αν μπορούμε να εγγραφουμε σε διαφορετική ημερομηνια και μου είπαν όχι.......τώρα φίλε Giannhs Vlasso
ίσως δυσκολευτείς λίγο....αλλά δεν νομίζω να μη γίνει η εγγραφή σου από τη στιγμή που έχειε πετύχει στη σχολή...αυτό με τις ημερομηνίες στην εγγραφη το κάνουν για δική τους διευκόλυνση για να μην πηγαίνουν όλοι οι φοιτητές σε μια μέρα και δημιουργηθεί κομφούζιο:P(ΣΧΟΛΙΟ:παρεπιπτόντως σκοτώνονται στη δουλειά!!!:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά να ξεκαθαρίσουμε κάτι(μια φίλη μου μου το είπε)...τα μαθήματα γίνεται να ξεκινήσουν νωρίτερα από τις εγγραφές γιατί δε χρειάζεται να είσαι γραμμένος για να παρακολουθήσεις...τα εργαστήρια στα οποία πρέπει να έχεις αριθμό μητρώου που το βγάζεις στην εγγραφή για να χωρίσουν τμήματα,γίνονται μετά τις εγγραφές!Πάντως έλεος με αυτούς στη γραμματεία που κωλοβαράνε!Υποτίθεται για να μας εξυπηρετούν είναι εκεί,όχι για να μας λένε ότι θα βγουν τα πάντα στο site!Κάποιος που δεν έχει internet σπίτι του δηλαδή(καλά πολύ απίθανο γενικά,πόσο μάλλον στη σχολή μας;))τί θα κάνει θα πάει σε internet καφέ να πληρώσει κι από πάνω(!)?Τα παιδιά που δεν είναι από Πάτρα δε τα σκέφτονται με τις μετακινήσεις?Πότε θα μάθουμε δηλαδή πότε ξεκινάνε τα μαθήματα,μια μέρα πριν αρχίσουν?Εγώ ας πούμε δε θα είμαι Πάτρα μια βδομάδα(από Πάτρα είμαι,απλώς πρέπει να φύγω για λίγο)...Φεύγω Σάββατο 15 και γυρίζω Σάββατο 22!Ποιος μου λέει εμένα ότι τα μαθήματα δε θα αρχίσουν στις 21?Δεν πρέπει να ξέρω να οργανώσω το πρόγραμμά μου?:mad:Οι άλλες σχολές γιατί είναι έτοιμες,δε το κατάλαβα!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
παιδια εγω υποτιθεται οτι επρεπε να ακνω την εγγραφη σημερα, αλλα μολις το δα! τι κανω? (γιατι ειλικρινα εχω πεθανει)
υπαρχει σοβαρο θεμα?
Τελικά τί έγινε,όλα καλά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά να ξεκαθαρίσουμε κάτι(μια φίλη μου μου το είπε)...τα μαθήματα γίνεται να ξεκινήσουν νωρίτερα από τις εγγραφές γιατί δε χρειάζεται να είσαι γραμμένος για να παρακολουθήσεις...τα εργαστήρια στα οποία πρέπει να έχεις αριθμό μητρώου που το βγάζεις στην εγγραφή για να χωρίσουν τμήματα,γίνονται μετά τις εγγραφές!Πάντως έλεος με αυτούς στη γραμματεία που κωλοβαράνε!Υποτίθεται για να μας εξυπηρετούν είναι εκεί,όχι για να μας λένε ότι θα βγουν τα πάντα στο site!Κάποιος που δεν έχει internet σπίτι του δηλαδή(καλά πολύ απίθανο γενικά,πόσο μάλλον στη σχολή μας;))τί θα κάνει θα πάει σε internet καφέ να πληρώσει κι από πάνω(!)?Τα παιδιά που δεν είναι από Πάτρα δε τα σκέφτονται με τις μετακινήσεις?Πότε θα μάθουμε δηλαδή πότε ξεκινάνε τα μαθήματα,μια μέρα πριν αρχίσουν?Εγώ ας πούμε δε θα είμαι Πάτρα μια βδομάδα(από Πάτρα είμαι,απλώς πρέπει να φύγω για λίγο)...Φεύγω Σάββατο 15 και γυρίζω Σάββατο 22!Ποιος μου λέει εμένα ότι τα μαθήματα δε θα αρχίσουν στις 21?Δεν πρέπει να ξέρω να οργανώσω το πρόγραμμά μου?:mad:Οι άλλες σχολές γιατί είναι έτοιμες,δε το κατάλαβα!:hmm:
Όσα λες είναι πολύ σωστά.....επιπλέον απο έναν γνωστό μου έμαθα ότι σε όλες τις σχολές του πανεπιστημίου Πατρών αρχίζουν τα μαθήματα στις 24/9 (ανεξάρτητα αν στη δική μας σχολη είναι λίγο ανεύθυνοι και δεν το έχουν ανακοινώσει ακόμα).....στα μαθήματα θεωρίας που έχουμε στις 25/9 και 26/9 όπως και σε όλα τα άλλα μαθήματα(εκτός των εργαστηρίων που οι υπεύθυνοι ελέγχουν αν έχουμε παρευρεθεί ή όχι) μορεί να τα παρακολουθήσει οποιοσδήποτε οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα αν κάποιος πάει στις 25 ή 26 για μάθημα(ή δεν πάει καθόλου, αν και είναι βασικό μάθημα και δεν θα πρέπει να το αποφύγει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Τι λεει, πηγε κανεις για εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
ουτε εγω.. κατα τις 20 θα παω.. οταν κατεβω κιολας δηλαδη πατρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ουτε εγω.. κατα τις 20 θα παω.. οταν κατεβω κιολας δηλαδη πατρα
Καλά, τυχερός είσαι που θα γραφτείς τόσο νωρίς.........εγώ εγγραφομαι στις 26!Πάντως αν μάθεις κάτι νεότερο από τη γραμματεία, όταν πας για εγγραφή θα είναι πολύ χρησιμο αν μπορείς να μας ενημερώσεις:).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Παιδιά μάλλον 24 ξεκινάμε κι εμείς(εγώ γράφομαι και τότε:worry::confused:)...βασικά όλα τα τμήματα εδώ στην Πάτρα τότε ξεκινάνε,λέτε το δικό μας να είναι η εξαίρεση?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Μπορείτε να τσεκάρετε εδώ:https://www.ceid.upatras.gr/proptyxiaka/themata.htm και κάποια στιγμή θα βγει το πρόγραμμα του εξαμήνου και θα λέει και πότε ξεκινάνε τα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιδιά εμένα μου είπαν στη γραμματεία όταν πήγα να γραφτώ ότι θα ξεκινήσουμε αρχές Οκτώβρη ...;) Άκουσα ότι ήταν να ξεκινήσουμε την Δευτέρα 24 και τελικά λόγω απεργιών το αναβάλλουν...I don't know..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Παιδιά εμένα μου είπαν στη γραμματεία όταν πήγα να γραφτώ ότι θα ξεκινήσουμε αρχές Οκτώβρη ...;) Άκουσα ότι ήταν να ξεκινήσουμε την Δευτέρα 24 και τελικά λόγω απεργιών το αναβάλλουν...I don't know..:P

Δευτέρα ξεκινάτε, έχει βγει ανακοίνωση...

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Η Γραμματεία του ΤΜΗΥ&Π ενημερώνει τους φοιτητές του Τμήματος ότι τα μαθήματα του τρέχοντος χειμερινού εξαμήνου ξεκινούν την ΔΕΥΤΕΡΑ 24/9/2012.

1ο ΜΑΘΗΜΑ: «ΛΟΓΙΚΗ ΣΧΕΔΙΑΣΗ Ι», ΩΡΑ 17:00, ΑΙΘΟΥΣΑ ΒΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Δευτέρα ξεκινάτε, έχει βγει ανακοίνωση...
Fuuuuuck.....:mad:εμένα ΧΤΕΣ μου είπαν ότι δεν ήξεραν πότε θα ξεκινήσουμε που πήγα να γραφτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Fuuuuuck.....:mad:εμένα ΧΤΕΣ μου είπαν ότι δεν ήξεραν πότε θα ξεκινήσουμε που πήγα να γραφτώ...

μη περιμένεις και πολλά απ αυτούς...
σήμερα την έβγαλαν πάντως την ανακοίνωση...λόγω των απεργιών δικαιολογείται να είναι κάπως ανημέρωτοι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
μη περιμένεις και πολλά απ αυτούς...
σήμερα την έβγαλαν πάντως την ανακοίνωση...λόγω των απεργιών δικαιολογείται να είναι κάπως ανημέρωτοι:P
Μα πέρασε μία μόνο μέρα:/:...και να φανταστείς πως τους ρώτησα για την Δευτέρα συγκεκριμένα, αλλά μου είπαν πως δεν ήξεραν κάτι τέτοιο...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Δευτέρα ξεκινάτε, έχει βγει ανακοίνωση...

Δωσε λινκ γιατι δεν το βρισκω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top