Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
μάλλον....βασικά τυχαία το ειδα εδώ:https://software.hpclab.ceid.upatras.gr/ για το συγκεκριμένο μάθημα.....για τα άλλα δεν γνωρίζω ακόμα.
Τί να πω ρε συ...χθες έπαιρνα στη γραμματεία,αλλά ούτε καν το σήκωναν!Από οργάνωση το πανεπιστήμιο πρέπει να σκίζει!:PΘα δείξει πάντως...ελπίζω να μάθουμε σύντομα στα σίγουρα πότε αρχίζουμε!Πάντως δεν είναι λίγο κουφό να αρχίζουμε ενώ δεν έχουν τελειώσει οι εγγραφές?Τα περισσότερα τμήματα αρχίζουν στις 24,ενώ οι εγγραφές λήγουν στις 28!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Και εγώ πήρα στη γραμματεία και δε βρήκα άκρη.Το πρόβλημα είναι ότι εγώ εγγράφομαι στις 26/9 και ως τότε δεν θα έχω πάρει ούτε τον αριθμό μητρώου που ζητάνε για να μπω στο ανάλογο τμήμα.Εσύ Polysol πότε εγγράφεσαι;Μήπως μάθεις κάτι παραπάνω αν πας πιο πριν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Και εγώ πήρα στη γραμματεία και δε βρήκα άκρη.Το πρόβλημα είναι ότι εγώ εγγράφομαι στις 26/9 και ως τότε δεν θα έχω πάρει ούτε τον αριθμό μητρώου που ζητάνε για να μπω στο ανάλογο τμήμα.Εσύ Polysol πότε εγγράφεσαι;Μήπως μάθεις κάτι παραπάνω αν πας πιο πριν
Εγώ στις 24 γράφομαι...ότι θες πες μου να ρωτήσω...αν δεν έχουν αρχίσει ήδη τα μαθήματα δηλαδή:hmm:!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εντάξει.....άντε να δούμε μήπως είμαστε και στο ίδιο τμήμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Εντάξει.....άντε να δούμε μήπως είμαστε και στο ίδιο τμήμα
:)Αλήθεια πώς χωρίζουν τμήματα?Κάτι με το μητρώο έχει σχέση νομίζω...όχι με αλφαβητική σειρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ναι με το μητρώο είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ναι με το μητρώο είναι!
Μάλιστα...:hmm:Πάντως ότι θες μου λες,μιας και θα πάω νωρίτερα για εγγραφή...;)Και ότι νεότερο μάθω θα ενημερώσω!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλά και εγώ μάλλον θα κατέβω πιο πριν από την εγγραφή.....και θα πάω μια βόλτα από τη σχολή.....μήπως και μάθω κάτι:confused:Πάντως ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Α παιδιά,απάντησαν στη γραμματεία!Είπαν ότι δεν έχουν αποφασίσει ακόμα το πρόγραμμα και πότε θα αρχίσουν τα μαθήματα κι όταν αποφασίσουν θα το αναρτήσουν στο site της σχολής!Είπαν ότι ακόμα γίνονται οι εγγραφές...τί εννοούν δηλαδή,ότι θα αρχίσουμε μετά τις 28 τελικά?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Καλά ούτε οι ίδιοι δεν ξέρουν τι τους γίνεται....και εγώ αυτό, για το μάθημα μέσα στις εγγραφές ,το είδα στο site της σχολής ...την ανακοίνωση την είχε αναρτήσει ο καθηγητής.....πάντως για να είμαι σίγουρη θα ξαναπάρω τηλ. αύριο και για τυχόν νεώτερο θα σας πω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παίζει να ξεκινήσουμε τόσο νωρίς, πριν ακόμα τελειώσουνε οι εγγραφές;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
Παίζει να ξεκινήσουμε τόσο νωρίς, πριν ακόμα τελειώσουνε οι εγγραφές;;;

Όχι βρε!! Μην τρελαίνεστε!! Από Οκτώμβρη ξεκινάμε. Δεν είναι λογικό να αρχίσουμε πριν τις εγγραφές!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannhs_Vlasso

Νεοφερμένος

Ο Giannhs_Vlasso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια εγω υποτιθεται οτι επρεπε να ακνω την εγγραφη σημερα, αλλα μολις το δα! τι κανω? (γιατι ειλικρινα εχω πεθανει)
υπαρχει σοβαρο θεμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
παιδια εγω υποτιθεται οτι επρεπε να ακνω την εγγραφη σημερα, αλλα μολις το δα! τι κανω? (γιατι ειλικρινα εχω πεθανει)
υπαρχει σοβαρο θεμα?
Ηρέμησε κατ' αρχάς!Πήγαινε αύριο στη γραμματεία και ρώτα...δε νομίζω να είναι τόσο στριμμένοι πια να μη σε αφήσουν!Βασικά είσαι από Πάτρα?

Όχι βρε!! Μην τρελαίνεστε!! Από Οκτώμβρη ξεκινάμε. Δεν είναι λογικό να αρχίσουμε πριν τις εγγραφές!! :P
Κι εμένα μου φαίνεται εντελώς παράλογο...αλλά είδα ότι τρεις σχολές(μαθηματικό,χημικό και χημικών μηχανικών),μπορεί και άλλες που δεν είδα ξεκινάνε μαθήματα στις 24!Πώς γίνετε αυτό ρε παιδιά,αφού στις 28 τελειώνουν οι εγγραφές!Μήπως δεν ισχύει για τους πρωτοετείς αυτό?:worry::confused::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Giannhs_Vlasso

Νεοφερμένος

Ο Giannhs_Vlasso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ηρέμησε κατ' αρχάς!Πήγαινε αύριο στη γραμματεία και ρώτα...δε νομίζω να είναι τόσο στριμμένοι πια να μη σε αφήσουν!Βασικά είσαι από Πάτρα?

οχι απο ζακυνθο ειμαι και δεν εχω καν τα χαρτια ετοιμα! σκοπευω αυριο να μαζεψω τα τελευταια, και να παρω στη γραματεια.. υπαρχει καμια περπτωση να μεινω εκτος, να μη με αφησουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
οχι απο ζακυνθο ειμαι και δεν εχω καν τα χαρτια ετοιμα! σκοπευω αυριο να μαζεψω τα τελευταια, και να παρω στη γραματεια.. υπαρχει καμια περπτωση να μεινω εκτος, να μη με αφησουν?

Δε νομίζω να σε αφήσουν εκτός. Εξάλλου στην Ελλάδα ζούμε, δεν θα είσαι ο μόνος που μπερδεύτηκε και δεν πήγε να γραφτεί εγκαίρως. Άσε που τη θέση την έχεις ήδη καπαρώσει. Απλά θα έπρεπε πριν μπεις εδώ, να έπαιρνες ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ την γραμματεία του τμήματός σου και να ρωτούσες. Γι αυτό λοιπόν, αύριο πρωί πρωί αμέσως τηλέφωνο και τα χαρτιά έτοιμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
οχι απο ζακυνθο ειμαι και δεν εχω καν τα χαρτια ετοιμα! σκοπευω αυριο να μαζεψω τα τελευταια, και να παρω στη γραματεια.. υπαρχει καμια περπτωση να μεινω εκτος, να μη με αφησουν?
Ε δε νομίζω μωρέ να μη σ'αφήσουν...ειδικά αν δεν είσαι κι από Πάτρα πιστεύω θα καταλάβουν!Στην τελική επίσημα οι εγγραφές λήγουν στις 28...οπότε μην αγχώνεσαι,είσαι οκ πιστεύω!Μόνο να μη ξεχάσεις να πάρεις αύριο το πρωί στη γραμματεία να τους το πείς!Το πιο πιθανό να μη το σηκώσουν στις 100 πρώτες κλήσεις:P,αλλά να προσπαθείς συνέχεια μέχρι να το σηκώσουν!Ελπίζω να πάνε όλα καλά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannhs_Vlasso

Νεοφερμένος

Ο Giannhs_Vlasso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Ε δε νομίζω μωρέ να μη σ'αφήσουν...ειδικά αν δεν είσαι κι από Πάτρα πιστεύω θα καταλάβουν!Στην τελική επίσημα οι εγγραφές λήγουν στις 28...οπότε μην αγχώνεσαι,είσαι οκ πιστεύω!Μόνο να μη ξεχάσεις να πάρεις αύριο το πρωί στη γραμματεία να τους το πείς!Το πιο πιθανό να μη το σηκώσουν στις 100 πρώτες κλήσεις:P,αλλά να προσπαθείς συνέχεια μέχρι να το σηκώσουν!Ελπίζω να πάνε όλα καλά!:)

οκ, ευχαριστω πολυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Κι εμένα μου φαίνεται εντελώς παράλογο...αλλά είδα ότι τρεις σχολές(μαθηματικό,χημικό και χημικών μηχανικών),μπορεί και άλλες που δεν είδα ξεκινάνε μαθήματα στις 24!Πώς γίνετε αυτό ρε παιδιά,αφού στις 28 τελειώνουν οι εγγραφές!Μήπως δεν ισχύει για τους πρωτοετείς αυτό?:worry::confused::hmm:
Όχι ,ισχύει και για τους πρωτοετείς από ότι είδα...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Agy F.

Νεοφερμένος

Η Agy F. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Στις 25/9 και 26/9 έχουμε το μάθημα ''ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟ''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top