Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες που μου έδωσες. Ήταν πολύ κατατοπιστικές. :D Τελικά αποφάσισα να πάω στην Πληροφορικής. :)

καλά έκανες :) καλή επιτυχία σου εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
καλησπερα παιδια επειδη ειμαι και εγω πλεον αρκετα κοντα στην επιλογη σχολης, θα ηθελα να μου εξηγησει καποιος καποια πραγματα για την συγκεκριμενη. αυτο που θελω να μαθω ειναι με τι ασχολειται ο φοιτητης στη συγκεκριμενη σχολη; προσωπικα ενδιαφερομαι πιο πολυ για hardware κλπ αν και ο προγραμματισμος δεν θα με χαλαγε....επιπλεον θα ηθελα να μαθω για τις προοπτικες ευρεσης εργασιας .τι θα ταν καλυτερο για την αγορα εργασιας; αυτη η σχολη η καποια αλλη καθαρα πληροφορικης (πχ παπει,ασσοε) ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Είμαι πεμπτοετής φοιτητής στη σχολή αυτή. Το τονίζω ότι αν σε ενδιαφέρει τόσο πολύ το hardware αυτή η σχολή είναι η καταλληλότερη για να μάθεις τα πάντα γι αυτό. Αλλά έχει φυσικά και πάρα πολλά μαθήματα προγραμματισμού, θεωρίας μαθηματικών-αλγορίθμων, κ.τ.λ. Η σχολή έχει επίσης αρκετά καλό όνομα και στην αγορά και σε πανεπιστήμια του εξωτερικού αλλά μη βασίζεσαι σε κάτι τέτοιο για την επαγγελματική σου αποκατάσταση. Στον τομέα αυτό μετράει περισσότερο απ' όλα η προσωπική ενασχόληση και πίστεψέ με θέλει αρκετό διάβασμα για να είσαι ανταγωνιστικός. Αλλά αυτά θα σε απασχολήσουν περισσότερο αργότερα. Καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Commander

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 46 μηνύματα.
ευχαριστω πολυ, συμφωνα με αυτα τα δεδομενα η σχολη με ενδιαφερει αρκετα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Γεια σας παιδια περασα και εγω στο ceid πατρας και εχω μερικες αποριες..Με τις εγγραφες τι παιζει? Οποτε θες πας? (απο 11 εως 28 εννοειται).Η σχολη αρχιζει περιπου μετα τον Οκτωβριο ή πριν? Καμια γενικη συμβουλη για πραγματα που πρεπει να προσεξουμε απο τους παλαιοτερους προς τους πρωτοετης παιζει?? Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.
Γεια σας παιδια περασα και εγω στο ceid πατρας και εχω μερικες αποριες..Με τις εγγραφες τι παιζει? Οποτε θες πας? (απο 11 εως 28 εννοειται).

ρίξε μια ματιά εδώ , έχει ακριβώς τι χρειάζεσαι για την εγγραφή καθώς και τις ημερομηνίες για το πότε πρέπει να πας ανάλογα με το επίθετό σου...

Η σχολη αρχιζει περιπου μετα τον Οκτωβριο ή πριν?

Τα μαθήματα αρχίζουν τέλη Σεπτεμβρίου.

Καμια γενικη συμβουλη για πραγματα που πρεπει να προσεξουμε απο τους παλαιοτερους προς τους πρωτοετης παιζει?? Ευχαριστω :)

Ναι. Καλό κουράγιο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
Με τις ωρες των μαθηματων τι παιζει? Ποσες ωρες εχεις καθε μερα και ποτε περιπου τελειωνεις? Και κατι ακομα, ξερω οτι το διαβασμα ειναι λιγο πολυ προσωπικο θεμα αλλα για να βγαλει καποιος με καλο βαθμο ποσες ωρες χρειαζεται να διαβασεις περιπου καθε μερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Με τις ωρες των μαθηματων τι παιζει? Ποσες ωρες εχεις καθε μερα και ποτε περιπου τελειωνεις? Και κατι ακομα, ξερω οτι το διαβασμα ειναι λιγο πολυ προσωπικο θεμα αλλα για να βγαλει καποιος με καλο βαθμο ποσες ωρες χρειαζεται να διαβασεις περιπου καθε μερα?
Έχω ακούσει ότι στο πρώτο έτος παίζουν 9ωρα με 10ωρα(η αλήθεια είναι ότι φρίκαρα λίγο μόλις το άκουσα:eek:)!Τώρα για το διάβασμα,όπως καταλαβαίνεις πρέπει να ξεσκιστούμε...ειδικά αν θέλουμε και βαθμό...είναι δύσκολη σχολή!:/:Πάντως κάποιος που ξέρει ας μας πει,αυτό με τα 10ωρα ισχύει?Ακόμα δε μπορώ να το συνειδητοποιήσω!:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rebecca!!!

Νεοφερμένος

Η Rebecca!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχω ακούσει ότι στο πρώτο έτος παίζουν 9ωρα με 10ωρα(η αλήθεια είναι ότι φρίκαρα λίγο μόλις το άκουσα:eek:)!Τώρα για το διάβασμα,όπως καταλαβαίνεις πρέπει να ξεσκιστούμε...ειδικά αν θέλουμε και βαθμό...είναι δύσκολη σχολή!:/:Πάντως κάποιος που ξέρει ας μας πει,αυτό με τα 10ωρα ισχύει?Ακόμα δε μπορώ να το συνειδητοποιήσω!:worry:


καλως ήρθατε στο ceid!!!! καλό κουράγιο και καλή τύχη :D
Εδώ είναι το περσινό πρόγραμμα. Ριξτε μια ματιά( μην ανχωθειτε με τη δευτέρα, είναι μόνο 1 2ωρο το εργ Φυσικής)

click me!

Επίσης, δεν υπάρχουν συγγεκριμένες ώρες διαβάσματος στο πανεπιστήμιο. Ξεχάστε τη νοοτροπία του λυκείου. Μπορεί να κάθεστε δυο εβδομάδες χωρίς να κάνετε τίποτα(ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ) και μετά μία εβδομάδα να λιώνετε μέρα νύχτα. Αλλάζουν οι ρυθμοί σας.
Ειδικά για το ceid τώρα...
1. Ασχοληθείτε με τα project κατά τη διαρκεια του εξαμήνου
2. Παρακολουθήστε τα μαθήματα που ΑΞΙΖΟΥΝ
3. Ψαχτείτε μόνοι σας και μην τα περιμένετε όλα στο πιάτο
4. Βρείτε καλούς συνεργάτες(είναι το κλειδί της επιτυχίας!)
5. Μάθετε να δουλεύετε ομαδικά(βοηθήστε και βοηθηθείτε, δεν πρόκειται να τα προλάβετε όλα μόνοι σας)
6. Καείτε λίγο και εκτός σχολής(κοινώς η σχολή σου δίνει τις βάσεις, αν δεν τις χρησιμοποιήσεις για να "χτίσεις" κάτι, είναι ανούσιες)
7. Μην κυνηγάτε το βαθμό για το βαθμό, κυνηγήστε τη γνώση(κάντε το να αξίζει το ρημάδι το πτυχίο, αλλιώς δεν έχετε μέλλον στη σημερινή αγορά εργασίας)
8. Εξοπλιστείτε με υπομονή και όρεξη για τις σπουδες σας
9. Αν δείτε και δεν σας αρέσει η σχολή, δεν τραβάει, δεν. δεν, δεν... ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΗ!!! Δεν αξίζει να ταλαιπωρηθείτε 7+ χρόνια για να τη βγάλετε και να κάνετε κάτι που δεν σας αρέσει σε όλη σας τη ζωή. Αν σας αρέσει η ιατρική, πάτε ιατρική! ( Καλά δεν είπαμε να τα παρατήσετε στο πρώτο εξάμηνο, αλλά αν πάνω στον 1,5 χρόνο βγάζετε σπυριά, πείτε μας αντίο....)
10. ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LINUX!!!

Αυτά αγαπητοί νεοσύλλεκτοι. Καλή αρχή!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyroskaftanis

Δραστήριο μέλος

Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 453 μηνύματα.
10. ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LINUX!!!


Για φτιάξε μας τώρα!!! :D
Πολύ Linux έτσι;
Τέτοια να μου λες να πορώνομαι!!! :clapup:


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
καλως ήρθατε στο ceid!!!! καλό κουράγιο και καλή τύχη :D
Εδώ είναι το περσινό πρόγραμμα. Ριξτε μια ματιά( μην ανχωθειτε με τη δευτέρα, είναι μόνο 1 2ωρο το εργ Φυσικής)

click me!

Επίσης, δεν υπάρχουν συγγεκριμένες ώρες διαβάσματος στο πανεπιστήμιο. Ξεχάστε τη νοοτροπία του λυκείου. Μπορεί να κάθεστε δυο εβδομάδες χωρίς να κάνετε τίποτα(ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ) και μετά μία εβδομάδα να λιώνετε μέρα νύχτα. Αλλάζουν οι ρυθμοί σας.
Ειδικά για το ceid τώρα...
1. Ασχοληθείτε με τα project κατά τη διαρκεια του εξαμήνου
2. Παρακολουθήστε τα μαθήματα που ΑΞΙΖΟΥΝ
3. Ψαχτείτε μόνοι σας και μην τα περιμένετε όλα στο πιάτο
4. Βρείτε καλούς συνεργάτες(είναι το κλειδί της επιτυχίας!)
5. Μάθετε να δουλεύετε ομαδικά(βοηθήστε και βοηθηθείτε, δεν πρόκειται να τα προλάβετε όλα μόνοι σας)
6. Καείτε λίγο και εκτός σχολής(κοινώς η σχολή σου δίνει τις βάσεις, αν δεν τις χρησιμοποιήσεις για να "χτίσεις" κάτι, είναι ανούσιες)
7. Μην κυνηγάτε το βαθμό για το βαθμό, κυνηγήστε τη γνώση(κάντε το να αξίζει το ρημάδι το πτυχίο, αλλιώς δεν έχετε μέλλον στη σημερινή αγορά εργασίας)
8. Εξοπλιστείτε με υπομονή και όρεξη για τις σπουδες σας
9. Αν δείτε και δεν σας αρέσει η σχολή, δεν τραβάει, δεν. δεν, δεν... ΠΑΡΑΤΗΣΤΕ ΤΗ!!! Δεν αξίζει να ταλαιπωρηθείτε 7+ χρόνια για να τη βγάλετε και να κάνετε κάτι που δεν σας αρέσει σε όλη σας τη ζωή. Αν σας αρέσει η ιατρική, πάτε ιατρική! ( Καλά δεν είπαμε να τα παρατήσετε στο πρώτο εξάμηνο, αλλά αν πάνω στον 1,5 χρόνο βγάζετε σπυριά, πείτε μας αντίο....)
10. ΜΑΘΕΤΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ LINUX!!!

Αυτά αγαπητοί νεοσύλλεκτοι. Καλή αρχή!!! :)
Rebecca,σ' ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες και τις ευχές σου!:)Να σε ρωτήσω κάτι?Εκεί τα μαθαίνεις όλα από την αρχή ή πρέπει να έχεις κάποιες βάσεις?Ρωτάω γιατί είμαι από θετική και δεν ξέρω και πολλά από προγραμματισμό!Θα 'χω πρόβλημα?:worry:Α επίσης ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα?Γιατί μπήκα στο site και δε γράφει τίποτα!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Rebecca,σ' ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες και τις ευχές σου!:)Να σε ρωτήσω κάτι?Εκεί τα μαθαίνεις όλα από την αρχή ή πρέπει να έχεις κάποιες βάσεις?Ρωτάω γιατί είμαι από θετική και δεν ξέρω και πολλά από προγραμματισμό!Θα 'χω πρόβλημα?:worry:Α επίσης ξέρει κανείς πότε αρχίζουν τα μαθήματα?Γιατί μπήκα στο site και δε γράφει τίποτα!:confused:
Καλή ερώτηση Polysol:thumbsup:...και εγώ από θετική είμαι αλλά από ότι μου έχουν πει δεν είναι τίποτα...μην ανησυχείς, θα προσαρμοστούμε...;)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Καλή ερώτηση Polysol:thumbsup:...και εγώ από θετική είμαι αλλά από ότι μου έχουν πει δεν είναι τίποτα...μην ανησυχείς, θα προσαρμοστούμε...;)!
Κι εμένα μου έχουν πει ότι οι καθηγητές βοηθάνε στην αρχή επειδή ξέρουν ότι είμαστε κι από θετική!Κι εγώ πάντως πιστεύω όλα καλά θα πάνε...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Κι εμένα μου έχουν πει ότι οι καθηγητές βοηθάνε στην αρχή επειδή ξέρουν ότι είμαστε κι από θετική!Κι εγώ πάντως πιστεύω όλα καλά θα πάνε...:)
Σίγουρα θα προσαρμοστούμε;) και με λίγο παραπάνω διάβασμα όλα καλά...Αλλά και εμείς που πάμε από θετική...:hmm:;;Εγώ το ψιλομετάνιωσα πάντως...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miro2

Δραστήριο μέλος

Η miro2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 619 μηνύματα.


Για φτιάξε μας τώρα!!! :D
Πολύ Linux έτσι;
Τέτοια να μου λες να πορώνομαι!!! :clapup:



μπαααα, έτσι νόμιζα και γω....θα περίμενε κανείς ότι μια σχολή πληροφορικής θα ενθάρρυνε τους φοιτητές από την αρχή ακόμα να ασχοληθούν με linux...αλλά-τουλάχιστον στα πρώτα εξάμηνα-θα βλέπεις τα πάντα σχεδόν να δουλεύουν σε windows και μόνο...:/:
εδώ 4ετής φοιτητής στο υπολογιστικό γύρισε κ είπε σε πρωτοετή ότι πρόκειται για κακό λειτουργικό...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athr

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 238 μηνύματα.
ΑΕΠΠ 4 ever λεμε.. φοβερο μαθημα.. Μπορει να σας παρει λιγο καιρο να μπειτε στη λογικη προγραμματισμου αλλα ειναι πολυ ενδιαφερον.. και αμα γουσταρεις κατι μετα δεν σε νοιαζει οσο καιρο και να σου παρει να το μαθεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
ΑΕΠΠ 4 ever λεμε.. φοβερο μαθημα.. Μπορει να σας παρει λιγο καιρο να μπειτε στη λογικη προγραμματισμου αλλα ειναι πολυ ενδιαφερον.. και αμα γουσταρεις κατι μετα δεν σε νοιαζει οσο καιρο και να σου παρει να το μαθεις..

Από ότι μπορούσα να δω από τους φίλους μου κατά την διάρκεια της χρονιάς ήταν γαμάτο;)... κράτησα κιόλας το σχολικό βιβλίο για να με διευκολύνει...θα δείξει:hmm:...αλλά θέλω να πιστεύω ότι θα μπω γρήγορα στο πνεύμα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Ναι μωρέ,χαλαρά:P!Αν έχουμε όρεξη όλα θα γίνουν!Παιδιά,ανυπομονείτε κι εσείς όπως κι εγώ να αρχίσουμε?Είμαι περίεργη να δω πώς είναι η τριτοβάθμια εκπαίδευση:D...εντομεταξύ ακόμα δεν έχουν βγάλει ανακοίνωση πότε ξεκινάμε?Πολλά τμήματα ξέρουν ήδη...:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niki K.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Niki K. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Ναι μωρέ,χαλαρά:P!Αν έχουμε όρεξη όλα θα γίνουν!Παιδιά,ανυπομονείτε κι εσείς όπως κι εγώ να αρχίσουμε?Είμαι περίεργη να δω πώς είναι η τριτοβάθμια εκπαίδευση:D...εντομεταξύ ακόμα δεν έχουν βγάλει ανακοίνωση πότε ξεκινάμε?Πολλά τμήματα ξέρουν ήδη...:confused:
Συμφωνώ;)!...εννοείται ότι ανυπομονούμε :D αλλά ο καιρός περνάει γρήγορα οπότε δεν θα αργήσει...λίγο έμεινε ακόμα!!!Και μετά φοιτητές με όλη την σημασία της λέξης...;):P:clapup:..!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PolySol

Δραστήριο μέλος

Η PolySol αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 493 μηνύματα.
Συμφωνώ;)!...εννοείται ότι ανυπομονούμε :D αλλά ο καιρός περνάει γρήγορα οπότε δεν θα αργήσει...λίγο έμεινε ακόμα!!!Και μετά φοιτητές με όλη την σημασία της λέξης...;):P:clapup:..!!!!!!!!!!
:);):DΦοιτητεεεεεεεες:clapup:!Άσε Νίκη...κι εμείς θα είμαστε δύο από τα λιγοστά κορίτσια της σχολής!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top