Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

GiannhsD17

Νεοφερμένος

Ο GiannhsD17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ανακοίνωση που έχει βγει για αυτό;
Δεν βρίκα κάτι στο site
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicktamias

Νεοφερμένος

Ο Νικος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ιωνία (Βόλος). Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Δεν εχει βγει ακομα επισημη ανακοινωση στο σαιτ αλλα αμα θες ρωτα και τη γραμματεια να σαι σιγουρος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

htolnash

Νεοφερμένος

Ο htolnash αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά θα ήθελα κάποιες διευκρινίσεις...! Πέρασα Μηχανικών Υπολογιστών στην Κοζάνη και σκέφτομαι το ενδεχόμενο μετεγγραφής στο αντίστοιχο τμήμα στην Πάτρα! Λόγω πολυτεκνείας έχω το δικαίωμα... Μπορώ όμως να έρθω Πάτρα; Γιατί μένω στα Τρίκαλα... Ή θα πάω αναγκαστικά στο Βόλο στο αντίστοιχο τμήμα; Επίσης θα ήθελα και κάποιες πληροφορίες σχετικά με τη σχολή στην Πάτρα, όπως για το επίπεδο, το αντικείμενο, τις εγκαταστάσεις και την πόλη γενικότερα!! Ευχαριστώ... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ilias_90

Νεοφερμένος

Ο ilias_90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Προφανώς θέλεις να μεταγραφείς στο Τμήμα Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών και Πληροφορικής στην Πάτρα.
Το αν μπορείς να πάρεις μετεγγραφή ή πρέπει να πας στο αντίχτοιχο τμήμα του βόλου δεν το γνωρίζω,επειδή όμως σπουδάζω σε αυτήν την σχολή μπορω να σου δώσω κάποιες πληροφορίες.
Καταρχάς είναι η καλύτερη σχολή στην Ελλάδα στον τομέα της πληροφορικής και επίσης έχεις επαγγελματικά δικαιώματα μηχανικού.Άν έχεις τρέλα με τους υπολογιστές (και δεν εννοώ video games και internet μην φαντάζεσαι ότι θα μάθεις να φτιάχνες υπολογιστές απο την αρχή ή video games, οι γνώσεις είναι περισσότερο θεωρητικές όπως σε όλες τις πανεπιστημιακές σχολές άλλωστε )αυτή είναι η ιδανική σχολή για σένα.Επίσης θα πρέπει να ξέρεις οτι σαν σχολή είναι απο τις δυσκολότερες που υπάρχουν,μην ξεχνας οτι είναι πολυτεχνική,πρέπει να περάσεις πάνω απο 60 μαθήματα και μέσα σε αυτά αρκετά εργαστήρια,όπως επίσης και μαθήματα στα οποία πρέπει να παραδίδεις εργασίες οι περισσότερες εκ των οποίων απαίτουν αρκετό χρόνο και προσπάθεια.Ακόμα υπάρχουν αρκετοί κομπλεξικοί καθηγητές όπως σε κάθε σχολή βέβαια,οι κοπέλες είναι ελάχιστες και με τις περισσότερες δεν κάνεις τίποτα μαζί τους ακόμα και αν σε πληρώσουν...:P
Τέλος,το κτίριο της σχολής βρίσκεται στην πανεπιστιμιούπολη πίσω απο την πρυτανεία (Κτίριο Β) αλλά μέσα στην επόμενη πενταετία θα έχει δικό της ολοκαίνουργιο κτίριο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Eπειδη θα παω και εγω απο εβδομαδα να γραφτω αν μπορεις να μου πεις γιατι εφαγες τοση ωρα και τι διαδικασιες εκανες εκει?Επισης πιστευεις οτι απο βδομαδα θα το δινουν το πασο και τη φοιτητικη ταυτοτητα?

Γραμματεία του ceid... Θα μάθετε κι εσείς σιγά σιγά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petermer

Νεοφερμένος

Ο petermer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Καλά, χθες Δευτέρα που πήγα για εγγραφή, συνάντησα το πιο σουπερ σύστημα προτεραιότητας: υπήρχε ένα χαρτί, χωρίς τίτλο, μόνο με ονόματα, και έπρεπε να καταλάβεις ότι γράφεις το όνομά σου για να πάρεις σειρά. Και άντε μετά να βρεις ποιος βγήκε για να δεις αν είσαι ο επόμενος!

Anyway, την πρώτη μέρα τι παίζει; Πάμε ξέρω γω κατα τις 9 και περιμένουμε τι θα πει η γραμματεία; Btw, ρώτησα χθες την γραμματεία και είπαν ότι μαθήματα αρχίζουν στις 29 για πρωτοετείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Καλά, χθες Δευτέρα που πήγα για εγγραφή, συνάντησα το πιο σουπερ σύστημα προτεραιότητας: υπήρχε ένα χαρτί, χωρίς τίτλο, μόνο με ονόματα, και έπρεπε να καταλάβεις ότι γράφεις το όνομά σου για να πάρεις σειρά. Και άντε μετά να βρεις ποιος βγήκε για να δεις αν είσαι ο επόμενος!

Anyway, την πρώτη μέρα τι παίζει; Πάμε ξέρω γω κατα τις 9 και περιμένουμε τι θα πει η γραμματεία; Btw, ρώτησα χθες την γραμματεία και είπαν ότι μαθήματα αρχίζουν στις 29 για πρωτοετείς.

Μπέιτε στο forum του ceid αφού πλέον έχετε κωδικούς. Ξεκινάτε στις 29 μάλλον με θεωρία κυκλωμάτων στις 3 και μετά έχετε έκτακτο μάθημα στις 5 μέχρι τις 7++ λογική σχεδίαση. Καλή αρχή!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petermer

Νεοφερμένος

Ο petermer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Μπέιτε στο forum του ceid αφού πλέον έχετε κωδικούς. Ξεκινάτε στις 29 μάλλον με θεωρία κυκλωμάτων στις 3 και μετά έχετε έκτακτο μάθημα στις 5 μέχρι τις 7++ λογική σχεδίαση. Καλή αρχή!

Εντωμεταξύ, η απάντηση του κ. Βέργου που είδες στο forum πήγαινε πάλι σε δικιά μου ερώτηση! :P Thanks anyway!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Από ότι κατάλαβα εσείς που πήγατε για εγγραφή στο τμήμα σας έδωσαν και τα στοιχεία για να μπείτε στο forum του τμήματος.

Εμείς που θα έρθουμε με μεταγραφή πως θα μπένουμε μέχρι την επίσημη εγγραφή στο forum και το κυριότερο από όλα πως θα μάθουμε το πρόγραμμα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

petermer

Νεοφερμένος

Ο petermer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Το πρόγραμμα μάλλον θα αναρτηθεί και ως ανακοίνωση στο my.ceid που είναι προσβάσιμο, αλλά και στο ceid.upatras.gr.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannhsD17

Νεοφερμένος

Ο GiannhsD17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Ελπίζω πάντως να αναρτηθεί πρίν τις 27 χαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannhsD17

Νεοφερμένος

Ο GiannhsD17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πήρα τώρα τη γραματεία και μου είπαν και εμένα 29.
Μου είπε μάλιστα πως έχει ανακοινωθεί και στο site. Που ρε παιδιά; Εγώ δεν βρήσκω πουθενά τέτοια ανακοίνωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannhsD17

Νεοφερμένος

Ο GiannhsD17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα εδώ.
Στα εργαστήρια μπαίνουμε λίγοι λίγοι σωστά; Πως θα μάθουμε ποιες ώρες είναι οι δικές μας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Βγήκε το πρόγραμμα εδώ.
Στα εργαστήρια μπαίνουμε λίγοι λίγοι σωστά; Πως θα μάθουμε ποιες ώρες είναι οι δικές μας;
Ευχαριστώ για το πρόγραμμα. Μήπως γίνεται να μου πεις που το βρήκες? Γιατί εγώ έψαχνα στο site της σχολής και τίποτα δεν έβρισκα.

Μια ερώτηση τώρα προς τους παλιούς. Την Δευτέρα έχω εργαστήριο φυσικής. Εγώ όμως μέχρι τέλη Οκτώρβη δεν θα είμαι επίσημα φοιτητής του τμήματος. Θα πάω κανονικά στο εργαστήριο την ώρα εκείνη στο όνομα που κανονικά θα ήμουν και θα με αφήσουν να μπω ή θα πρέπει να έρθω σε συννενόηση με τον καθηγητή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το πρόγραμμα. Μήπως γίνεται να μου πεις που το βρήκες? Γιατί εγώ έψαχνα στο site της σχολής και τίποτα δεν έβρισκα.

Μια ερώτηση τώρα προς τους παλιούς. Την Δευτέρα έχω εργαστήριο φυσικής. Εγώ όμως μέχρι τέλη Οκτώρβη δεν θα είμαι επίσημα φοιτητής του τμήματος. Θα πάω κανονικά στο εργαστήριο την ώρα εκείνη στο όνομα που κανονικά θα ήμουν και θα με αφήσουν να μπω ή θα πρέπει να έρθω σε συννενόηση με τον καθηγητή?

1) όσοι είστε με μετεγγραφή θα πάρετε κωδικούς και τα σχετικά μετά την επίσημη εγγραφή σας στη σχολή
2) εργαστήριο φυσικής θα κάνετε 2 ώρες ανα 2 εβδομάδες(συνολικά 5 2ωρα). ΟΙ ομάδες καθώς και οι ώρες θα ανακοινωθούν έξω απο το εργαστήριο απο το διδάσκοντα.
3) όσοι είστε με μετεγγραφή θα πρέπει να συνεννοηθείτε με τον καθηγητή ώστε να σας βάλει σε τμήμα να κάνετε κανονικά τα εργαστήρια, να κάνετε τις αναφορές σας ώστε να μην χάσετε το εργαστήριο.
4) Το προγράμματα βγαίνουν πάντα στο www.ceid.upatras.gr στην ενότητα προπτυχιακά θέματα και είναι προσβάσιμα απ' όλους.
5) Επίσης μια συμβουλή, βρείτε βιβλία από παλιότερους γιατί τα δικά σας θα τα πάρετε λίγο πριν την εξεταστική στην καλύτερη, ενώ οι μετεγγραφόμενοι θα τα πάρουν μετά την εξεταστική. Ακόμα να παρακολουθείτε ανελειπώς! Πιστέψτε με θα σας βοηθήσει πάααααρα πολύ, γιατί το να τα διαβάσετε μόνοι σας είναι ένα μικρό θεματάκι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Μετά την εξεταστική τι να τα κάνουμε τα βιβλία? Δηλαδή αυτά που λένε ότι με το εύδοξος θα δωθούν γρηγορότερα φέτος τα βιβλία δεν ισχύει?

Επίσης, από ότι έχω καταλάβει, στο πανεπιστήμιο οι καλές σημειώσεις είναι συχνά πολύ καλήτερες από το αντίστοιχο βιβλίο. Ισχύει και στην περίπτωση μας?

Και δηλαδή εμείς τι ακριβώς σημειώνουμε? Θα μας λέει ο καθηγητής "σημειώστε αυτό" ή ότι νομίζουμε εμείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Μετά την εξεταστική τι να τα κάνουμε τα βιβλία? Δηλαδή αυτά που λένε ότι με το εύδοξος θα δωθούν γρηγορότερα φέτος τα βιβλία δεν ισχύει?

Επίσης, από ότι έχω καταλάβει, στο πανεπιστήμιο οι καλές σημειώσεις είναι συχνά πολύ καλήτερες από το αντίστοιχο βιβλίο. Ισχύει και στην περίπτωση μας?

Και δηλαδή εμείς τι ακριβώς σημειώνουμε? Θα μας λέει ο καθηγητής "σημειώστε αυτό" ή ότι νομίζουμε εμείς?

Άλλα μαθήματα είναι έτσι άλλα γιουβέτσι. πχ στη λογική σχεδίαση υπάρχουν διαφάνειες που μπορείς να τις κατεβάσεις και δεν χρειάζονται σημειώσεις. Στα μαθηματικά απ' την άλλη πρέπει να σημειώνεις αλλά δεν σου λέει ο καθηγητής τι. Μπορεί να σου πει μερικές φορές πρόσεξε αυτό ή να σας υπαγορεύσει ένα θεώρημα πχ αλλά μέχρι εκεί. Μόνος σου πρέπει να κρίνεις τι χρειάζεται να σημειώσεις και τι όχι. Μερικά βιβλία απλά δεν θα τα ανοίξεις ποτέ γιατί δεν διαβάζονται και άλλα θα τα λιώσεις στο διάβασμα γιατί είναι απλά απ' τα καλύτερα.(πχ το βιβλίο της C).
Όσον αφορά το εύδοξος δεν ξέρω ακόμα τι γίνεται. Θα δείξει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

penspinner

Νεοφερμένος

Ο penspinner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 95 μηνύματα.
Εξαιρώντας το εργαστήριο φυσικής, από τα

1) Μαθηματικά Ι
2) Φυσική Ι
3) Εισαγωγή στο Διαδικαστικό
Προγραμματισμό
4) Εισαγωγή στην Επιστήμη των
Υπολογιστών και των
Επικοινωνιών
5) Λογική Σχεδίαση I
6) Θεωρία Κυκλωμάτων

γίνεται να μου πεις από την εμπειρία σου σε ποια από αυτά το βιβλίο αξίζει ώστε να κοιτάξω να το βρω?

Υ.Γ. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Εξαιρώντας το εργαστήριο φυσικής, από τα

1) Μαθηματικά Ι
2) Φυσική Ι
3) Εισαγωγή στο Διαδικαστικό
Προγραμματισμό
4) Εισαγωγή στην Επιστήμη των
Υπολογιστών και των
Επικοινωνιών
5) Λογική Σχεδίαση I
6) Θεωρία Κυκλωμάτων

γίνεται να μου πεις από την εμπειρία σου σε ποια από αυτά το βιβλίο αξίζει ώστε να κοιτάξω να το βρω?

Υ.Γ. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σου.


1) Βρες βιβλία του Γκαρούτσου(Μαθηματική ανάλυση 1 και 2), παρακολούθα
2) Ο καθηγητής ανεβάζει σημειώσεις δικές του. Διάβασε απο εκεί.
3) Πολύ καλό βιβλίο. Βρες το. παρακολούθα.
4) Παρακολούθα. Αρκεί. Θα σας δοθεί και αυτό το βιβλίο σε όλους κι ας μην είστε γραμμένοι στη σχολή. Είναι καλόhttps://pc-vlsi18.ceid.upatras.gr/introduction_to_computer_systems.html πάτα εκεί που λέει lecture notes.
5) Εξαιρετικά βιβλία(Moris Mano Ψηφιακή Σχεδίαση ή Wakerly δεν θυμάμαι τον τίτλο, για μένα καλύτερο το πρώτο γιατί είναι πιο μαζεμένο), ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΑ!!!!!!!!
6) Βάζει ασκήσεις απ' το βιβλίο οπότε αν διαβάσεις απο κει είσαι καλυμένος(Rizzoni τόμος 1)

Υπενθυμίζω πως ο καθένας λειτουργεί με διαφορετικό τρόπο. Κάτι που βοήθησε εμένα δεν είναι απαραίτητο ότι θα βοηθήσει και τους υπόλοιπους. Θα δεις και μόνος σου πως πρέπει να λειτουργεις. Για αρχή παρακολούθα τα πάντα. Θα με θυμηθείς!
ΥΓ. 25 ευρώ + φπα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spiros222

Νεοφερμένος

Ο spiros222 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλά, χθες Δευτέρα που πήγα για εγγραφή, συνάντησα το πιο σουπερ σύστημα προτεραιότητας: υπήρχε ένα χαρτί, χωρίς τίτλο, μόνο με ονόματα, και έπρεπε να καταλάβεις ότι γράφεις το όνομά σου για να πάρεις σειρά. Και άντε μετά να βρεις ποιος βγήκε για να δεις αν είσαι ο επόμενος!


+10 χαχαχα

Δηλαδή πάμε τετάρτη στις 3 εμείς και οι μετεγγραφόμενοι πρέπει να έρθουν την ίδια ώρα για να συνεννοηθούν???...έχω ένα φίλο που θα έρθει και δεν ξέρει τι να κάνει...

Με το πρόγραμμα eudoksos τι παίζει ακριβώς??...μπήκα και βρήκα κάτι βιβλία για τα μαθήματα 1ου εξαμήνου αλλά τι γίνεται μετά? τα παραγγέλνεις απο εκει??

άσχετο αλλά παραξενεύτηκα που τα μισά βιβλία ήταν εκδόσεις κλειδάριθμος....θέλω να πω όταν μου έλεγαν "ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΑ!!!" δεν περίμενα να δω τέτοιου στυλ εμπορικά βιβλία...αν καταλαβαίνετε τι εννοώ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top