Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
"Οι απόφοιτοι έχουν όλα τα επαγγελματικά δικαιώματα των Μηχανικών Η/Υ και για την άσκηση του επαγγέλματος είναι απαραίτητη η άδεια που χορηγείται από το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας (Τ.Ε.Ε.). Οι πτυχιούχοι μπορούν να καλύψουν θέσεις εργασίας σε τομείς ανάλογους με τις σπουδές και την εξειδίκευση τους. Ενδεικτικά αναφέρεται ότι μπορούν να απασχοληθούν στον δημόσιο και ιδιωτικό τομέα: σε υπουργεία, σε οργανισμούς, σε υπηρεσίες μηχανογράφησης ή στα μηχανογραφικά κέντρα, σε επιχειρήσεις υλικού Η/Υ και λογισμικού, σε τράπεζες, στην Εκπαίδευση και την Κατάρτιση, ως στελέχη (σε θέσεις σχετικές με το αντικείμενο των σπουδών τους) σε μεγάλες και μικρές επιχειρήσεις Η/Υ και Software, σε τεχνικές εταιρείες, στη βιομηχανία, ως ελεύθεροι επαγγελματίες (ιδρύοντας Τεχνικό Γραφείο).
Αυτά είναι τα τυπικά.Πρακτικά,αν η σχολή σ'αρέσει,βγαίνωντας και πριν ακόμα κάνεις μεταπτυχιακο,έχεις ενα ευρύ φάσμα επιλογών επαγγελμάτων,μερικά απο τ'οποία μπορεί να μην έχουν καν άμεση σχέση με τη πληροφορική...μετα απο ένα μεταπτυχιακό μπορείς να δουλέψεις και ως νομικός σύμβουλος πχ(αν εξιδεικευτείς σε εμπορικό δίκαιο πχ η ηλεκτρονικό εμπόριο,αν υπάρχει το δεύτερο ως αυτοτελές μεταπτυχιακό;))...οπότε πρακτικά η σχολή έχεις πολλες διεξόδους,αλλά αν δεν σ'αρέσει θα δυσκολευτείς να βρείς την έξοδο,όχι τη διέξοδο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
"Οι απόφοιτοι έχουν όλα τα επαγγελματικά δικαιώματα των Μηχανικών Η/Υ και για την άσκηση του επαγγέλματος είναι απαραίτητη η άδεια που χορηγείται από το Τεχνικό Επιμελητήριο Ελλάδας (Τ.Ε.Ε.). Οι πτυχιούχοι μπορούν να καλύψουν θέσεις εργασίας σε τομείς ανάλογους με τις σπουδές και την εξειδίκευση τους. Ενδεικτικά αναφέρεται ότι μπορούν να απασχοληθούν στον δημόσιο και ιδιωτικό τομέα: σε υπουργεία, σε οργανισμούς, σε υπηρεσίες μηχανογράφησης ή στα μηχανογραφικά κέντρα, σε επιχειρήσεις υλικού Η/Υ και λογισμικού, σε τράπεζες, στην Εκπαίδευση και την Κατάρτιση, ως στελέχη (σε θέσεις σχετικές με το αντικείμενο των σπουδών τους) σε μεγάλες και μικρές επιχειρήσεις Η/Υ και Software, σε τεχνικές εταιρείες, στη βιομηχανία, ως ελεύθεροι επαγγελματίες (ιδρύοντας Τεχνικό Γραφείο).
Αυτά είναι τα τυπικά.Πρακτικά,αν η σχολή σ'αρέσει,βγαίνωντας και πριν ακόμα κάνεις μεταπτυχιακο,έχεις ενα ευρύ φάσμα επιλογών επαγγελμάτων,μερικά απο τ'οποία μπορεί να μην έχουν καν άμεση σχέση με τη πληροφορική...μετα απο ένα μεταπτυχιακό μπορείς να δουλέψεις και ως νομικός σύμβουλος πχ(αν εξιδεικευτείς σε εμπορικό δίκαιο πχ η ηλεκτρονικό εμπόριο,αν υπάρχει το δεύτερο ως αυτοτελές μεταπτυχιακό;))...οπότε πρακτικά η σχολή έχεις πολλες διεξόδους,αλλά αν δεν σ'αρέσει θα δυσκολευτείς να βρείς την έξοδο,όχι τη διέξοδο:P

Φυσικά και μου αρέσει! Είδα και τα μαθήματα και μου φαίνονται πολύ ενδιαφέροντα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Go for it!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Θα ήθελα οι φοιτητές αυτής της σχολής να μου πουν λίγο πόσα χρήματα ξοδεύουν περίπου το μήνα και αν η σχολή σου αφήνει χρόνο για να δουλεύεις παράλληλα. Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Το πόσα χρήματα ξοδεύεις δεν έχει να κάνει τόσο με τη σχολή αλλά με τη φοιτητική ζωή της Πάτρας γενικότερα. Σε σχέση με την Αθήνα λένε πως είναι φθηνότερα, εγώ που είμαι απο επαρχία στα ίδια πλαίσια μου φάνηκαν. Εγώ προσωπικά ξοδεύω αρκετά χρήματα για φαγητό (γιατί δε μαγειρεύω σχεδόν ποτέ και τρώω μονίμως delivery) αλλά από την άλλη βγαίνω αρκετά σπάνια και όταν βγαίνω δε πηγαίνω σε μέρη που θα χαλάσω πολλά χρήματα. Τα εισητήρια μόνο να βάλεις για το πανεπιστήμιο, είναι αρκετά έξοδα.

Τώρα για το θέμα της δουλειάς. Ίσως στα πρώτα έτη να μπορείς να δουλεύεις αλλά θα είναι μάλλον εις βάρος της σχολής αλλά όταν τα πράγματα σοβαρεύουν και ειδικά αν χρωστάς και μερικά μαθήματα, νομίζω πως δύσκολα μπορεί κανείς να δουλεύει παράλληλα και να διαβάζει όσο χρειάζεται για να προλάβει τα project και να περνάει τα μαθήματα. Δε θέλω να είμαι απόλυτος βέβαια, αλλά τα παραδείγματα των παιδιών που ξέρω (4-5 περιπτώσεις) δούλεψαν στον ΟΤΕ για κανα 15ώρο τη βδομάδα για ένα χρόνο και στο χρόνο αυτό ουσιαστικά δεν κάνανε τίποτα στη σχολή.

Ίσως κάποιος άλλος να έχει περισσότερη εμπειρία στο θέμα και να ξέρει καλύτερα πάντως, οπότε ας πει την άποψή του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
thnx:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stefanoskarras92

Νεοφερμένος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 65 μηνύματα.
δούλεψαν στον ΟΤΕ για κανα 15ώρο τη βδομάδα για ένα χρόνο και στο χρόνο αυτό ουσιαστικά δεν κάνανε τίποτα στη σχολή.

Δηλαδη γυρω τις 3 ωρες την ημερα ; και δεν προλαβαιναν ; πολυ περιεργο μου φαινεται... εχθος αν δουλευαν ωρες που ειχαν μαθηματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Βασικά είναι κι αυτό, αλλά δεν είναι ότι παρακολουθούσαν έτσι κι αλλιώς. Το ζήτημα είναι περισσότερο ότι αν μπεις στη λογική του φοιτητή και ειδικά στα πρώτα χρόνια, σου είναι δύσκολο να λειτουργείς βάση ωραρίου. Δηλαδή αν πρέπει να τα ξύσεις κάποιες ώρες τη μέρα και κάποιες ώρες να διαβάσεις, πολύ πιο πιθανό είναι να αντικαταστήσεις τις ώρες διαβάσματος με τις ώρες δουλειάς παρά τις ώρες ξυσίματος. Και φυσικά τα μεγαλύτερα προβλήματα εμφανιζόταν σε διάρκεια εξεταστικών που θέλεις συγκέντρωση και πολλές ώρες μπροστά σου να διαβάσεις και ακόμη και αυτό το τρίωρο μπορεί να σου χαλάσει το πρόγραμμα.

Φυσικά αν κάποιος το θέλει πολύ, μπορεί να το κάνει. Απλά από τα παραδείγμα που εγώ προσωπικά ξέρω δε βρήκα κάποιον που τα κατάφερε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MONTA

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο MONTA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Απο Σαμο αν κανεις μεταγραφη για Πατρα, σε αυτη την σχολη δεν μπαινεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Απο Σαμο αν κανεις μεταγραφη για Πατρα, σε αυτη την σχολη δεν μπαινεις?
ναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante87

Νεοφερμένος

Ο dante87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οχι ρε συ το 11888 ειναι σουπερ.3μιση ωρες μεν,αλλα παιζουν αλλαγες και δηλωνεις και τι ωρα θες να μπεις(χωρις να σημαινει οτι βεβαια ειναι απολυτο οτι θα μπεις εκεινη την ωρα).ανεφερα το συγκεκριμενο παραδειγμα ως μια απο τις καλυτερες ευκαιριες για δουλεια ως φοιτητης(ενσημα,γνωριμιες,καλα λεφτα,λιγη κουραση)το κακο ειναι οτι δε παιρνουν πολυ κοσμο πια και ειναι αγνωστο αν θα γινει νεα προκηρυξη και ποτε..τωρα για το σειντ τα πατε ολα.αν ειδικα ασχοληθεις με τα προτζεκτ περνας το μαθημα στανταρ(και επιστημονικο ακομα)και σου μενει κιολα.αν βγεις απο τη σχολη και εισαι καλος εισαι τζετ.η ανοργανωσια ειναι το μεγαλο μειον της σχολης.πολλα πραματα ειναι DIY αλλα και παλι αν εχεις ορεξη και ψαχτεις(δε σκεφτεσαι δλδ ως μαθητης αλλα ως φοιτητης) αποκτας ικανοποιητικο γνωστικο υποβαθρο.να πω οτι με τον τσακαλιδη νεο προεδρο ξανα εχω αισθημα αισιοδοξιας(αν κρινω απο τα δυο πρωτα χρονια που ημουν και ηταν προεδρος).τελος μια και δεν αναφερθηκε η σχολη απο του χρονου σκοπευει να μπει στο καινουριο της κτιριο(και ο προεδρος ελεγε να φερει τανεμπαουμ στα εγκαινια:P).αυτα και απο μενα,που κλεινω αισιως 5 χρονια στη σχολη(και εχω ακομα:'().
ΥΓ:και το τμημα στο ποδοσφαιρο ειναι οτι και η ρεαλ τη δεκαετια του 50!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
οχι ρε συ το 11888 ειναι σουπερ.3μιση ωρες μεν,αλλα παιζουν αλλαγες και δηλωνεις και τι ωρα θες να μπεις(χωρις να σημαινει οτι βεβαια ειναι απολυτο οτι θα μπεις εκεινη την ωρα).ανεφερα το συγκεκριμενο παραδειγμα ως μια απο τις καλυτερες ευκαιριες για δουλεια ως φοιτητης(ενσημα,γνωριμιες,καλα λεφτα,λιγη κουραση)το κακο ειναι οτι δε παιρνουν πολυ κοσμο πια και ειναι αγνωστο αν θα γινει νεα προκηρυξη και ποτε..τωρα για το σειντ τα πατε ολα.(what?)αν ειδικα ασχοληθεις με τα προτζεκτ περνας το μαθημα στανταρ(και επιστημονικο ακομα)και σου μενει κιολα.(Τι σου μένει ακριβώς?)αν βγεις απο τη σχολη και εισαι καλος εισαι τζετ.(Θα κάνω και επείδειξη?)η ανοργανωσια ειναι το μεγαλο μειον της σχολης.πολλα πραματα ειναι DIY(Τι λες ρε παιδί μου! Ποπο! Κρίμα!(αν μου πεις και τι σημαίνει σε παραδέχομαι!)) αλλα και παλι αν εχεις ορεξη και ψαχτεις(δε σκεφτεσαι δλδ ως μαθητης αλλα ως φοιτητης) αποκτας ικανοποιητικο γνωστικο υποβαθρο.να πω οτι με τον τσακαλιδη νεο προεδρο ξανα εχω αισθημα αισιοδοξιας(αν κρινω απο τα δυο πρωτα χρονια που ημουν και ηταν προεδρος).τελος μια και δεν αναφερθηκε η σχολη απο του χρονου σκοπευει να μπει στο καινουριο της κτιριο(και ο προεδρος ελεγε να φερει τανεμπαουμ(Σοβαρά:jumpy: Κι εγώ είχα απογοητευτεί?(αν μου πεις κι αυτό τι είναι είσαι Θεός:no1:))στα εγκαινια:P).αυτα και απο μενα,που κλεινω αισιως 5 χρονια στη σχολη(και εχω ακομα:'().(Μην κλαις! Πάντα θα υπάρχει για 'σένα η ζεστή γωνιά που λέγεται ceid)
ΥΓ:και το τμημα στο ποδοσφαιρο ειναι οτι και η ρεαλ τη δεκαετια του 50!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dante87

Νεοφερμένος

Ο dante87 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
σε 36 σελιδες ειναι διασπαρτες ολες οι πληροφοριες,εστω και αν πολλες απο αυτες αποτελουν προσωπικες εκτιμησεις.
το μονο που θα σου μεινει οταν βγαλεις τη σχολη(σχεδον) ειναι η δουλεια απο τις εργασιες.
επιδειξη μπορει,επειδειξη οχι.
ουτε εγω ηξερα τι σημαινει.το ειδα μια μερα γραμμενο καπου,το ψαξα στο google.
τον κυριο τανενμπαουμ τον ακουσα στη σχολη,αλλα περισσοτερα εμαθα απο το google(μεγαλο πραμα το ατιμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
σε 36 σελιδες ειναι διασπαρτες ολες οι πληροφοριες,εστω και αν πολλες απο αυτες αποτελουν προσωπικες εκτιμησεις.
το μονο που θα σου μεινει οταν βγαλεις τη σχολη(σχεδον) ειναι η δουλεια απο τις εργασιες.
επιδειξη μπορει,επειδειξη οχι.
ουτε εγω ηξερα τι σημαινει.το ειδα μια μερα γραμμενο καπου,το ψαξα στο google.
τον κυριο τανενμπαουμ τον ακουσα στη σχολη,αλλα περισσοτερα εμαθα απο το google(μεγαλο πραμα το ατιμο)

:giveup::giveup:Βαριέμαι να ψάχνω και είπα μήπως μπορείς να μου εξηγήσεις τα λεγόμενα σου(ή μάλλον αυτά που γράφεις) :D

Ακόμη
1) Το σωστό είναι: Τα 'πατε όλα(απόστροφος you know)
2)Αν αναφερόσουνα στις εργασίες έπρεπε να γράψεις σου μένουν και όχι σου μένει
3)Δηλαδή θα μπορώ να κάνω επίδειξη?:cool::cool::P
4)Do it yourself, often referred to by the acronym DIY, is a term used by various communities that focus on people (called do-it-yourselfers or DIYers) creating or repairing things for themselves without the aid of "on-duty, work-stationed" paid professionals. Many DIYers may in fact be off-duty or retired professionals. (Καλό το google! όντως)
5)όσον αφορά τον τανενμπάουμ
Η Νέα Κινηματογραφική Λέσχη Ηρακλείου παρουσιάζει την ταινία

23 Φεβ. 2009 ... Η Νέα Κινηματογραφική Λέσχη Ηρακλείου παρουσιάζει την ταινία ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΑΝΕΝΜΠΑΟΥΜ- THE ROYAL TENENBAUMS , Κινηματογράφος , Ημερολόγιο ...

Αυτό μου βγάζει


Δεν είναι καλό λοιπόν να βοηθάς? Ε? Φανταστικέ dante87?:D:D:D
-----------------------------------------
Α! Τον βρήκα και τον τάνεν-πως τον λένε. Συγγραφέας δεν είναι? :up:Όχι που θα μου ξέφευγε!:cool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_S._Tanenbaum

Ο Τσακαλίδης πολλά έχει πει κατά καιρούς εντάξει. Από τον παππού βέβαια καλύτερα αυτός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
https://en.wikipedia.org/wiki/Andrew_S._Tanenbaum

Ο Τσακαλίδης πολλά έχει πει κατά καιρούς εντάξει. Από τον παππού βέβαια καλύτερα αυτός.

Όταν λες Παππου ποιόν εννοείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Τον πρόεδρο της σχολής μέχρι πριν από τις πολύ πρόσφατες εκλογές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Τον πρόεδρο της σχολής μέχρι πριν από τις πολύ πρόσφατες εκλογές.
ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!
οκ:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

InF3XioN

Νεοφερμένος

Ο InF3XioN αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
επειδη μαλλον θα την δηλωσω την σχολη με 17614 λετε να την πιασω?

Φίλε τρόμαξα μόλις είδα τα μόρια σου. Το 2007 έβγαλα 17614 (!!!) μόρια και ήμουν σίγουρος ότι έπιασα το CEID. Τελικά η βάση του Τμήματος ανέβηκε στα 17656 (!!!) και τον ήπια. Πέρασα στο Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στο Πολυτεχνείο Κρήτης, αλλά ευτυχώς λόγω τριτεκνείας πήρα μετεγγραφή στο CEID.

PS: Συγνώμη αν σε ξενέρωσα (ειδικά αν δεν έχει τουλάχιστον 2 αδέρφια)...:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikos0712

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 214 μηνύματα.
Φίλε τρόμαξα μόλις είδα τα μόρια σου. Το 2007 έβγαλα 17614 (!!!) μόρια και ήμουν σίγουρος ότι έπιασα το CEID. Τελικά η βάση του Τμήματος ανέβηκε στα 17656 (!!!) και τον ήπια. Πέρασα στο Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών στο Πολυτεχνείο Κρήτης, αλλά ευτυχώς λόγω τριτεκνείας πήρα μετεγγραφή στο CEID.

PS: Συγνώμη αν σε ξενέρωσα (ειδικά αν δεν έχει τουλάχιστον 2 αδέρφια)...:xixi:
επειδη κ εγω για ματαγραφη ειμαι...για αλλα τμημα βεβαια ...μπορεισ να μου πεις την διαδικασια που ακολουθησες???παρακολουθουσες στην πατρα???εχασες μαθηματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top