Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

AlexG7

Νεοφερμένος

Ο AlexG7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Και εγώ μάλλον CEID θα περάσω (18171 μόρια). Με χαλάει βέβαια που δεν υπάρχει αντίστοιχη σχολή στην Αθήνα, οπότε Πάτρα αναγκαστικά. Ξέρετε τι παίζει από τιμές σε γκαρσονιέρες και δυάρια(όχι παραπάνω) στην Πάτρα; Έχουμε και το ρημάδι το οικονομικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Και εγώ μάλλον CEID θα περάσω (18171 μόρια). Με χαλάει βέβαια που δεν υπάρχει αντίστοιχη σχολή στην Αθήνα, οπότε Πάτρα αναγκαστικά. Ξέρετε τι παίζει από τιμές σε γκαρσονιέρες και δυάρια(όχι παραπάνω) στην Πάτρα; Έχουμε και το ρημάδι το οικονομικό.
απο οτι εχω ψαξει ειναι αρκετα οικονομικη πολη (δεν ειναι και τσαμπα βεβαια) και το μονο μειωνεκτιμα ειναι οι συγκινονιες


Μια ερωτηση για τα παιδια που βρησκονται ειδη στο τμημα εγω δεν συμπαθω τον προγραμματισμο (λογο της σημασιας που πρεπει να δεινεις σε λεπτομεριες οχι οτι δεν μπορω να λυνω δυσκολα προβληματα) αλλα γουσταρω πολυ τις νεες τεχνολογιες και το hardware κομματι των υ/η αυτη η σχολη σε τι ακριβως δινει εμφαση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

statakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Βούλα (Αττική). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Hardware και λεπτομέρειες (όπως λες) στον προγραμματισμό κυκλωμάτων πάνε μαζί.

Επίσης μπορεί να μήν σ' αρέσει ο προγραμματισμός τώρα (λόγω αυτών των λεπτομερειών) αλλά αν τελικά ασχοληθείς με το αντικείμενο θα δεις πως οι λεπτομέρειες κάνουν τη διαφορά και είμαι σίγουρος πως θα αλλάξεις γνώμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Υπάρχουν κάποια βασικά, υποχρεωτικά μαθήματα προγραμματισμού και ο προγραμματισμός θα σου χρειαστεί σαν εργαλείο οπωσδήποτε στα μεγαλύτερα έτη για να κάνεις εργασίες και μεγαλύτερα projects άλλων μαθημάτων, αλλά μέσα από μαθήματα επιλογής μπορείς να αποφύγεις το να ασχοληθείς πολύ με τον προγραμματισμό. Τώρα σε hardware επίπεδο, υπάρχουν διάφορα μαθήματα. Κυκλώματα, ψηφιακή σχεδίαση, VLSI, μικρουπολογιστές κλπ κλπ. Δεν έχω πάρει πολλά από αυτά τα μαθήματα αλλά υπάρχουν αρκετά. Πάντως δύσκολα προβλήματα θα χρειαστεί να λύσεις σίγουρα με τον έναν τρόπο ή τον άλλο. :P

Για τα οικονομικά που λέτε, παίζει ρόλο και που θα νοικιάσεις. Περιοχές προς Αγία Σοφία, Αγυιά κλπ είναι πιο ακριβά, από την άλλη VESO προς Ζαρουχλέικα είναι πιο φτηνά συνήθως. Είναι και δραματικά πιο μακριά από το πανεπιστήμιο πάντως, που έτσι κι αλλιώς είναι έξω από την πόλη. Οι συγκοινωνίες είναι ένα πρόβλημα. Λεωφορείο γεμάτο και να ακροβατείς εννοείται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manic

Νεοφερμένος

Ο manic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Γνωριζει καποιος ποσο περριπου ειναι ο μισθος του μηχ. η/υ (δλδ ποσο ειναι ο πρωτος μισθος συνηθος και μεχρι που μπορεις να φτασεις (παντα σε λογικα επιπεδα γτ νταξη αμα εισαι διανια φτανεις συνηθως πολυ ψιλα) στην ελλαδα και στο εξωτερικο)???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Uncle Ernie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Uncle Ernie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 168 μηνύματα.
Περίπου 1.100 ευρώ ο πρώτος. Τώρα για το που μπορείς να φτάσεις, τι να σου πω. Δε γνωρίζω και πολύ τι παίζει στην αγορά εργασίας και πως ανεβαίνεις. Μου έχουν πει πως στην Αθήνα βρίσκεις δουλειές με περισσότερα χρήματα και με λίγα χρόνια δουλειάς (έχω ακούσει και 1.500 και 2.000 ευρώ) αλλά πρακτικά τώρα σου μεταφέρω λόγια άλλων που δε ξέρω πως και υπό ποιες συνθήκες ισχύουν.

Για Ελλάδα αυτά. Χωρίς επίσης να ξέρω, νομίζω πως στο εξωτερικό οι δουλείες στον τομέα αυτό έχουν μεγαλύτερους μισθούς. Σε κανά δύο χρόνια λογικά θα τα ψάχνω και εγώ οπότε τότε θα ξέρω καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceid

Νεοφερμένος

Ο ceid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Και εγώ μάλλον CEID θα περάσω (18171 μόρια)
Άνετα... Μη σου πω και πρώτος :D. Ειδικά φέτος και του χρόνου προβλέπω να πέσει ακόμα περισσότερο η βάση επειδή από δικαιώματα παίρνουμε **** . Ενώ στο Βόλο και στην Κρήτη γίνονται επίσημα ηλεκτρολόγοι :)

Σαν ceidas από Αθήνα, συμβουλεύω σε άλλους Αθηναίους να ΜΗΝ δηλώσουν την σχολή εάν πιάνουν Τηλεπικοινωνίες, εκτός και αν είναι μαζόχες ή ....εκτός αν έχουν αρρώστια με ότι έχει να κάνει γύρω από το PC, από τα τρανζίστορ που έχει μέσα μέχρι τις ατελείωτες ώρες αποσφαλμάτωσης προγραμμάτων.

Και το λέω αυτό γιατί θα σας λήψει το φαγητό της μαμάς, που σε περιόδους εξεταστικής είναι ζωτικής σημασίας! :s
Ά και σκεφτείτε το σαν μοναστηριακή ζωή το ceid...διαφορετικά βγαίνεις σε >>5 :up:

@manic σπίτι στην Έξω Αγυιά(σχετικά κοντά στο πανεπ/30 min από κέντρο), γκαρσονιερα(35τμ) γύρω στα 250? σχεδόν νεόδμητο και ένα άλλο 280? νεόδμητο και αυτό, + αυτόνομη θέρμανση.

@manic Δες το πρόγραμμα σπουδών μας και τον οδηγό (έχει περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τα μαθήματα).

@ Όσους ενδιαφέρονται ;) : δίπλα είναι το φιλολογικό,θεατρικές σπουδές, λίγο πιο πέρα το ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ(must) και σε δύσκολους καιρούς είναι κοντά η αρχιτεκτονική...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Δηλαδή κάτω απο 250 σε γκαρσονιέρα δεν πέφτει ε?(στην εστία θα τη βγάλω Γ*&%$*^%$!!!!!!)
Ξέρει κανείς τίποτα για τις εστίες στην Πάτρα? Γιατί έχω ακούσει ότι είναι άθλιες και μπαίνουν και δύο μαζί σ' ένα δωμάτιο! Ισχύουν όλα αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Δηλαδή κάτω απο 250 σε γκαρσονιέρα δεν πέφτει ε?(στην εστία θα τη βγάλω Γ*&%$*^%$!!!!!!)
Ξέρει κανείς τίποτα για τις εστίες στην Πάτρα? Γιατί έχω ακούσει ότι είναι άθλιες και μπαίνουν και δύο μαζί σ' ένα δωμάτιο! Ισχύουν όλα αυτά?
Το πολυ πολυ βρίσκεις μια φίλη σου ακομα και συγκατοικειται σε δυαρι στο ριο,που θα ναι σημαντικά φθηνότερο απο μεσα στην πόλη,και είσαι τζιτζι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Δηλαδή κάτω απο 250 σε γκαρσονιέρα δεν πέφτει ε?(στην εστία θα τη βγάλω Γ*&%$*^%$!!!!!!)
Ξέρει κανείς τίποτα για τις εστίες στην Πάτρα? Γιατί έχω ακούσει ότι είναι άθλιες και μπαίνουν και δύο μαζί σ' ένα δωμάτιο! Ισχύουν όλα αυτά?

Όλα αυτά ακούγονται για τα ΤΕΙ της Πάτρας :nono:
Στο Ρίο όπου είναι η Πανεπιστημιούπολη και οι Εστίες, τα δωμάτια είναι μονόκλινα...
έχω πάει πολλές φορές και ξέρω...
υπάρχουν 4 κτίρια αν δεν κάνω λάθος, εκ των οποίων το 1 είναι σχετικά παλιό ενώ τα άλλα 2 πρέπει να ναι νορμάλ...
το καλύτερο είναι ένα τελευταίο κτίριο (μπλε προς γαλάζιο αν ενθυμούμε καλώς) που είναι καινούριο, και σου εύχομαι να βρεις εκεί κάποιο δωμάτιο:D.
Απ' όσο ξέρω δεν πρέπει να υπάρχει καν 2κλινο δωμάτιο εκεί...
(τώρα αν μοναχικοί φοιτητές φιλοξενούν τις αγάπες τους, δεν νομίζω ότι πηράζει κανένα;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Όλα αυτά ακούγονται για τα ΤΕΙ της Πάτρας :nono:
Στο Ρίο όπου είναι η Πανεπιστημιούπολη και οι Εστίες, τα δωμάτια είναι μονόκλινα...
έχω πάει πολλές φορές και ξέρω...
υπάρχουν 4 κτίρια αν δεν κάνω λάθος, εκ των οποίων το 1 είναι σχετικά παλιό ενώ τα άλλα 2 πρέπει να ναι νορμάλ...
το καλύτερο είναι ένα τελευταίο κτίριο (μπλε προς γαλάζιο αν ενθυμούμε καλώς) που είναι καινούριο, και σου εύχομαι να βρεις εκεί κάποιο δωμάτιο:D.
Απ' όσο ξέρω δεν πρέπει να υπάρχει καν 2κλινο δωμάτιο εκεί...
(τώρα αν μοναχικοί φοιτητές φιλοξενούν τις αγάπες τους, δεν νομίζω ότι πηράζει κανένα;))

Άλλο να φιλοξενείς την αγάπη σου(που εμένα με βολεύει αφάνταστα) κι άλλο να συγκατοικείς με κάποιον που δεν ξέρεις! Ελπίζω να είναι όπως τα λες φίλε μου rex ! Κάποιος που να μένει εστία δεν υπάρχει εδώ μεσα να μας πει?
-----------------------------------------
Το πολυ πολυ βρίσκεις μια φίλη σου ακομα και συγκατοικειται σε δυαρι στο ριο,που θα ναι σημαντικά φθηνότερο απο μεσα στην πόλη,και είσαι τζιτζι!

καλό κι αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Άλλο να φιλοξενείς την αγάπη σου(που εμένα με βολεύει αφάνταστα) κι άλλο να συγκατοικείς με κάποιον που δεν ξέρεις! Ελπίζω να είναι όπως τα λες φίλε μου rex ! Κάποιος που να μένει εστία δεν υπάρχει εδώ μεσα να μας πει?
-----------------------------------------


καλό κι αυτό!
Γενικά μην πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό...λύσεις υπάρχουν για όλα τα προβλήματα(ως "θετικό" μυαλό,θα πρεπε να το ξέρεις:P).Πέρνα με το καλό στην σχολή,και θα τα δείς όλα με την υσηχία σου ύστερα,δε χρειάζεται να κοιτάς απο τώρα τι θα φορέσεις στην ορκομωσία,όλα στην ώρα τους;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Γενικά μην πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό...λύσεις υπάρχουν για όλα τα προβλήματα(ως "θετικό" μυαλό,θα πρεπε να το ξέρεις:P).Πέρνα με το καλό στην σχολή,και θα τα δείς όλα με την υσηχία σου ύστερα,δε χρειάζεται να κοιτάς απο τώρα τι θα φορέσεις στην ορκομωσία,όλα στην ώρα τους;)

Σίγουρα! Απλά αφού τελικά κατέληξα Πάτρα(για κάποιο λόγο) που αρχικά την είχα αποκλείσει θέλω τουλάχιστον το θέμα στέγαση-σίτιση να μην με απασχολεί και να περάσω καλά! Θετικό μυαλό μεν, αλλά οι φιλοδοξίες, φιλοδοξίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rex

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αναστάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χαϊδάρι (Αττική). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Άλλο να φιλοξενείς την αγάπη σου(που εμένα με βολεύει αφάνταστα) κι άλλο να συγκατοικείς με κάποιον που δεν ξέρεις! Ελπίζω να είναι όπως τα λες φίλε μου rex ! Κάποιος που να μένει εστία δεν υπάρχει εδώ μεσα να μας πει?

Είναι ο αδερφός μου εκεί...
σου λέω 99% δεν παίζει να υπάρχει δικλινο δωμάτιο, εκτός και αν υπάρχει και είναι προαιρετικό...
πάντως και γω μια φορά που άκουσα κάτι περίεργα που γινόντουσαν και ότι μένανε δυο δυο στα δωμάτια και κάτι τέτοια...
όλα τα παιδιά από 'κει (+ τον αδερφό μου) πέσανε να με φάνε, λέγοντας μου ότι αυτά τα αίσχη γίνονται στις εστίες στα ΤΕΙ και όχι στο Ρίο...

Πάντως,έχω πάει και σου λέω ότι είναι ήσυχα τα πράγματα εκεί, αλλά όσο να ναι πρέπει να χεις κότσια για να μείνεις στις Εστίες (όπου και να ναι αυτές), γιατί είσαι λίγο απομονομένος... <<προσωπική μου άποψη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Είναι ο αδερφός μου εκεί...
σου λέω 99% δεν παίζει να υπάρχει δικλινο δωμάτιο, εκτός και αν υπάρχει και είναι προαιρετικό...
πάντως και γω μια φορά που άκουσα κάτι περίεργα που γινόντουσαν και ότι μένανε δυο δυο στα δωμάτια και κάτι τέτοια...
όλα τα παιδιά από 'κει (+ τον αδερφό μου) πέσανε να με φάνε, λέγοντας μου ότι αυτά τα αίσχη γίνονται στις εστίες στα ΤΕΙ και όχι στο Ρίο...

Πάντως,έχω πάει και σου λέω ότι είναι ήσυχα τα πράγματα εκεί, αλλά όσο να ναι πρέπει να χεις κότσια για να μείνεις στις Εστίες (όπου και να ναι αυτές), γιατί είσαι λίγο απομονομένος... <<προσωπική μου άποψη
Τι να κάνω ρε συ! Νομίζεις ότι είναι επιλογή μου? Πάιζει το ρημάδι το οικονομικό! Δε νομίζω πάντως να έχω πρόβλημα! Ούτως ή άλλως στην ερημιά μένω! Είμαι εκπαιδευμένη εγώ σ' αυτά!:P Θα ναι πιο δύσκολο να συνηθίσω την πόλη, τη φασαρία και την πολυκοσμία παρά την απομόνωση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Τι να κάνω ρε συ! Νομίζεις ότι είναι επιλογή μου? Πάιζει το ρημάδι το οικονομικό! Δε νομίζω πάντως να έχω πρόβλημα! Ούτως ή άλλως στην ερημιά μένω! Είμαι εκπαιδειμένη εγώ σ' αυτά!:P
Εμμ...εστίες for the win...είναι απλά σαν ασταματητη πολυήμερη το πρώτο εξάμηνο...πίστεψε με δε θα σε χαλάσει καθόλου;)
Υγ:Στο εξωτερικό,οι εστίες διατίθονται σ'όλους τους φοιτητές για λόγους καθαρά μη οικονομικούς.Απλα εδώ στο ελλάντα το θεωρούν κατάντια να σαι σ'εστία,επειδή δεν υπάρχουν για όλους,και μπαίνουν με προτεραιότητα φορολογικής δήλωσης;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.
Εμμ...εστίες for the win...είναι απλά σαν ασταματητη πολυήμερη το πρώτο εξάμηνο...πίστεψε με δε θα σε χαλάσει καθόλου;)
Υγ:Στο εξωτερικό,οι εστίες διατίθονται σ'όλους τους φοιτητές για λόγους καθαρά μη οικονομικούς.Απλα εδώ στο ελλάντα το θεωρούν κατάντια να σαι σ'εστία,επειδή δεν υπάρχουν για όλους,και μπαίνουν με προτεραιότητα φορολογικής δήλωσης;)

εμ τι να κάνουμε! Εσύ endless rage που θα δηλώσεις τελικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
εμ τι να κάνουμε! Εσύ endless rage που θα δηλώσεις τελικά?
Tσέκαρε τη στήλη "ιδιότητα" στο προφίλ μου και θα καταλάβεις;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RebeccaforJimani

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 399 μηνύματα.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
χαχαχα! ουπς! σορυ!
No problem,απλά μου φάνηκε λίγο αστείο,και είπα να σε βοηθήσω να βρείς μονη σου την απάντηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top