Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Dythor...ούτε εμένα μου φάνηκε "σόι" το #139,αλλά βγάλε τα 1)/6) επιχειρήματα για δύο λόγους:
1)Αποτελούν προσωπική επίθεση/εξύβριση
2)Είναι αυτονόητα:P

Υγ:Παρ'όλα αυτά τα παραλές για το ceid....η οργάνωση του πανεπιστημίου όντως δεν είναι καλή,αλλά το τμήμα είναι δυνατό...που σημαίνει ότι δεν αποτελέι ενα απο τα καλύτερα της ευρώπης,αλλα σίγουρα ένα πολύ καλό-λαμβάνοντας υπ'όψιν τα υπόλοιπα-αει που πραγματεύται το τομέα της πληροφορικής στην Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Υπάρχουν πολύ καλύτερες σχολές, Επιστήμης Η/Υ Κρήτης (για το τμήμα αυτό δεν δέχομαι κουβέντα), Πληροφορικής Βόλου, ΗΜΜΥ Χανία αυτές που ξέρω εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
1)Μηχανικοί πληροφορικής/δικτύων.τηλεπικοινωνιών θεσσαλίας(Βόλος)
2)Της πάτρας σε αντίθεση με χανια είναι καθαρα πληροφορικής,το επιστημης υπολογιστων είναι η καλύτερη σχολή πληροφορικής,αλλά δεν έχει την εξιδεικευση των πολυτεχνικών σχολών και του βόλου-και στο λέω αυτό λόγω εμπειρίας-είναι αρκετά καλό,αλλα πιο κάτω απο της πάτρας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ξερολα μικρε πατρινε, καμαρι της μιναρουπολης μην βγαζεις εξω την χολη και την πικρα σου που το δικο σου τμημα ειναι γτπ...Εχω και εγω φιλουσ στο σειντ και δεν εχω ακουσει απο ΚΑΝΕΝΑΝ τετοια ασχημα πραγματα.Αντιθετα τα δικα σου επιχειρηματα ειναι σαχλα..που ξερεις ΕΣΥ αν οι καθηγητες ειναι γτπ???Εκατσες ποτε στο αμφιθεατρο να ακουσεις? Που ξερεις ΕΣΥ για τα μαθηματα??Εκτος και αν το γνωστικο σου πεδιο ξεπερνα κατα πολυ τα ορια της πληροφορικης, πας για νομπελ...Τελος οταν μιλας για αξιολογηση πρεπει να την αποδυκνυεις κιολας, οχι στον αερα κι οπως πολυ καλα ξερεις δεν υπαρχει αξιολογηση (ακομα) στα Ελληνικα πανεπιστημια.
Ασχολησου λοιπον με την μιζερη φοιτητικη ζωη σου και ασε τα παιδια που περασαν στο τμημα να διαμορφωσουν τα ιδια αποψη, γιατι γεμισαμε με ''ακουσα'', ''μου ειπαν''..
Ασε λοιπον το cyber-bulling γιατι μονο γι αυτο εισαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Dythor θα μπορουσα ανετα να καθομαι ωρες μπροστα στο pc και να απαριθμιζω τα αρνητικα της σχολης σου και να σχολιαζω την επιλογη σου ,ωστοσο σε καμια περιπτωση δε θα πεσω στο επιπεδο να προσβαλω ατομα που ουτε καν γνωριζω και τις επιλογες τους!Καθενας σπουδαζει αυτο που επελεξε για δικους του λογους που κανενας και σε καμια περιπτωση δε μπορει να ακυρωνει!

φιλικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Τι να ακυρώνει !@*# την τύχη μου τη συφιλιάρα, η απλή αλήθεια είναι, εσείς αντιμετωπίζετε δεδομένα και στοιχεία επί της σχολής σας σαν να σας έβρισα τη μάνα, κομπλεξαρισμένοι κακομοίρηδες. Κανένα πρόβλημα δεν έχω να παραδεχθώ ότι π.χ. οι ΗΜΤΥ Πάτρας είναι μαμώ τα τμήματα, ή ότι στο Μαθηματικό αν είσαι τυχερός πέφτεις σε κορυφαίους καθηγητές...

Δεν είπα ποτέ ότι απ' το τμήμα σας ή το τμήμα μου θα έχετε/έχουμε κακή αποκατάσταση. Δεν είπα ότι δίνει αδύναμο πτυχίο ή ότι το αντικείμενο είναι βαρετό/άσχημο/κάτι παραπλήσιο. Απλώς είπα ότι η οργάνωση και οι καθηγητές είναι αισχρή κατάσταση, όπως σχεδόν παντού στο ΠΠ.

Δεν πρόκειται να ξανακάνω post εδώ απαντώντας σε πανίβλακες. Όποιος έχει δύο εγκεφαλικά κύτταρα μπορεί να κρίνει και ν' αποφασίσει.

Υ.Γ.: Ξέρεις ρε [.. ...] από 2 posts μου που έχεις διαβάσει εδώ και τη ζωή μου και τη σχολή μου και το τι έχω καταφέρει. Απορώ γιατί κάθομαι και ασχολούμαι μαζί σου.

[...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaras7

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κατούνα (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Βλακα μην βαρας τοσο πολυ κατουρα και λιγο!!!!!!!!!!111:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Τι είχε γράψει και επεξεργάστηκε απο τον SCULLY?
Tέσπα,another thread goes to nowhere!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Βλακα μην βαρας τοσο πολυ κατουρα και λιγο!!!!!!!!!!111:mad:

Κατουράω day and night, ο προστάτης μου μ' ευγνωμονεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Τι να ακυρώνει !@*# την τύχη μου τη συφιλιάρα, η απλή αλήθεια είναι, εσείς αντιμετωπίζετε δεδομένα και στοιχεία επί της σχολής σας σαν να σας έβρισα τη μάνα, κομπλεξαρισμένοι κακομοίρηδες. Κανένα πρόβλημα δεν έχω να παραδεχθώ ότι π.χ. οι ΗΜΤΥ Πάτρας είναι μαμώ τα τμήματα, ή ότι στο Μαθηματικό αν είσαι τυχερός πέφτεις σε κορυφαίους καθηγητές...

Δεν είπα ποτέ ότι απ' το τμήμα σας ή το τμήμα μου θα έχετε/έχουμε κακή αποκατάσταση. Δεν είπα ότι δίνει αδύναμο πτυχίο ή ότι το αντικείμενο είναι βαρετό/άσχημο/κάτι παραπλήσιο. Απλώς είπα ότι η οργάνωση και οι καθηγητές είναι αισχρή κατάσταση, όπως σχεδόν παντού στο ΠΠ.

Δεν πρόκειται να ξανακάνω post εδώ απαντώντας σε πανίβλακες. Όποιος έχει δύο εγκεφαλικά κύτταρα μπορεί να κρίνει και ν' αποφασίσει.

Υ.Γ.: Ξέρεις ρε [.. ...] από 2 posts μου που έχεις διαβάσει εδώ και τη ζωή μου και τη σχολή μου και το τι έχω καταφέρει. Απορώ γιατί κάθομαι και ασχολούμαι μαζί σου.

[...]

Ενω εσυ Dythor εισαι φουλ στα επιχειρηματα. Καθε 5 λεξεις που γραφεις οι 10 ειναι κοσμιτικα...Μαλιστα μεχρι στιγμης ειμαστε ηλιθιοι, πανιβλακες, κακομοιρηδες, κομπλεξαρισμενοι... Και φυσικα όλα αυτα τα εχεις "ακουσει"... Τελοσπαντων ειναι αποψη σου και δεν μπορω να σε κατηγορησω γι αυτο. Αυτο που μπορω να πω ομως για τα λεγομενα σου ειναι πως μετα απο αυτο σου το ποστ:

ΜΗΝ το σκέφτεσαι, είναι σαν μια πανάθλια τρώγλη. Εν τω μεταξύ όποιος τσογλαναράς πάει και μένει εκεί αφήνει ό,τι βρήκε σε ακόμα χειρότερη κατάσταση επειδή δεν είναι δικό του.

αρνουμαι να παρω στα σοβαρα καθε απαντηση σου. Επειδη πηρα δωματιο στην εστια οφειλω να σε πληροφορισω πως δεν μενω σε καμια "παναθλια τρωγλη", δεν βρηκα τιποτα που να το εχει αφησει καποιος "τσογλαναρας" και εν πασει περιπτωσει μαλλον δεν εχεις ιδεα γι αυτα που ειπες...Α ναι, λογικα τα ειχες "ακουσει" και αυτα... Απο οτι φαινεται, τελικα, δεν ξερεις και πολλα ή αυτα που ξερεις ειναι λαθος. Το μονο κακο ειναι οτι παραπληροφορεις τον κοσμο. Ο τροπος που γραφεις οταν καποιος σου λεει το αντιθετο ειναι κατατοπιστικοτατος. Ή μαλλον ο τροπος που βριζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Είσαι άσχετος. Δεν μίλησα για τις καινούριες εστίες. Για τα υπόλοιπα έχω απαντήσει κι έχω διευκρινίσει ότι δεν πρόκειται να ξανά ασχοληθώ με κομπλεξικούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
αρνουμαι να παρω στα σοβαρα καθε απαντηση σου. Επειδη πηρα δωματιο στην εστια οφειλω να σε πληροφορισω πως δεν μενω σε καμια "παναθλια τρωγλη", δεν βρηκα τιποτα που να το εχει αφησει καποιος "τσογλαναρας" και εν πασει περιπτωσει μαλλον δεν εχεις ιδεα γι αυτα που ειπες...Α ναι, λογικα τα ειχες "ακουσει" και αυτα... Απο οτι φαινεται, τελικα, δεν ξερεις και πολλα ή αυτα που ξερεις ειναι λαθος. Το μονο κακο ειναι οτι παραπληροφορεις τον κοσμο. Ο τροπος που γραφεις οταν καποιος σου λεει το αντιθετο ειναι κατατοπιστικοτατος. Ή μαλλον ο τροπος που βριζεις...

Αυτό είπε ο red7genius και δείτε τί λέει ο Dythor


Είσαι άσχετος. Δεν μίλησα για τις καινούριες εστίες. Για τα υπόλοιπα έχω απαντήσει κι έχω διευκρινίσει ότι δεν πρόκειται να ξανά ασχοληθώ με κομπλεξικούς.

Καταρχήν Dythor, μάθε να διαλέγεσαι σωστά και σταμάτα να προσβάλλεις τους άλλους. Όλοι μπορούμε να καθόμαστε πίσω από μια οθόνη και να βρίζουμε τους άλλους. Α, και αν νομίζεις ότι είσαι ο μάγκας του ischool, τότε είσαι γελασμένος. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ναι, αν ξεστραβωθείς να κοιτάξεις όλες τις γαμημένες σελίδες του θέματος θα δεις ότι έχω απαντήσει in length σε ότι ουσιαστικό έχουν απευθύνει σ' εμένα μ' επιχειρήματα τα οποία είναι πολύ κουραστικό να επαναλαμβάνω όταν ο κάθε βλαμμένος αρχίζει τα "Πώς τολμάς να προσβάλλεις την επιλογή μου;!", "Βρίζεις πολύ ιιι κακό παιδί!" all over.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Το επιχείρημα ότι γνωρίζεις τί λένε 50-100 φοιτητές είναι του κώλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Ε, ΟΚ, αν αυτό διάβασες μόνο (το οποίο είναι σε κάποιο βαθμό ενδεικτικό αλλά σε καμία περίπτωση ολοκληρωμένη θεμελίωση της άποψής μου) τότε ή είσαι τυφλός ή δεν ξέρεις να διαβάζεις. Anyway, σοβαρά τελευταίο μου ποστ εδώ, το θέμα έχει εξαντληθεί μέχρι αηδίας, τα συμπεράσματα ανήκουν στην κρίση του καθενός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Ή βαριέμαι να κάθομαι να διαβάζω μαλακίες, που υποτίθεται είναι επιχειρήματα :)
Έχε γεια φίλε μου :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Είσαι άσχετος. Δεν μίλησα για τις καινούριες εστίες. Για τα υπόλοιπα έχω απαντήσει κι έχω διευκρινίσει ότι δεν πρόκειται να ξανά ασχοληθώ με κομπλεξικούς.


Ναι εγω ειμαι ασχετος. Μαλλον εσυ δεν εχεις ιδεα και δεν εχεις πατησει το ποδι σου στα δωματια...


Το επιχείρημα ότι γνωρίζεις τί λένε 50-100 φοιτητές είναι του κώλου.

lol:lol:

Ε, ΟΚ, αν αυτό διάβασες μόνο (το οποίο είναι σε κάποιο βαθμό ενδεικτικό αλλά σε καμία περίπτωση ολοκληρωμένη θεμελίωση της άποψής μου) τότε ή είσαι τυφλός ή δεν ξέρεις να διαβάζεις. Anyway, σοβαρά τελευταίο μου ποστ εδώ, το θέμα έχει εξαντληθεί μέχρι αηδίας, τα συμπεράσματα ανήκουν στην κρίση του καθενός.


Βασικα πιστευω οτι ειναι ηλιθιος, ασχετος, κομπλεξικος και κακομοιρης.:mad:
Με μεγαλη μας λυπη σε αποχαιρετουμε. Τετοιες αποψεις-κωλοτρυπιδες δεν χωρανε σε ενα τοσο μικρο τοπικ...Στο καλο και να μην σε ξαναδουμε.:bye:


Ή βαριέμαι να κάθομαι να διαβάζω μαλακίες, που υποτίθεται είναι επιχειρήματα :)
Έχε γεια φίλε μου :no1:

:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

john20

Νεοφερμένος

Ο john20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Ρε παιδια μην καθεστε και απαντατε στον μιναρα.Το παιδι εχει βασικα προβληματα να κοιταξει να φτιαξει στο ατομο του.Βριζει, εχει σαχλα επιχειρηματα και το μονο που τον ενδιαφερει ειναι το εφε. Οσο για το ποστ που απαντησες σε μενα, να ξερεις οτι τις βρισιες σου δεν τις διαβασα οποτε τσαμπα το καψιμο σου στο pc.Επρεπε να ειχες φαει ban ηδη απο την πρωτη σου απαντηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceid

Νεοφερμένος

Ο ceid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ribo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ρε παιδια δεν εχετε τιποτα να κανετε και ασχοληστε με τον dythor,ενα ελεεινο ανθρωπακι που μπηκε στην 10η του επιλογη που δεν μπορεσε να πιασει ημτυ και την σχολη σας και καθεται ολη μερα και κλεγεται,ελεος η σχολη σας ειναι η καλυτερη στη ελλαδα σε θεματα software και hardware μαζι,τελος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top