Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Αντε ρε συναδελφε,πες τα!Xωρις να θελω να αμφισβητησω τα λεγομενα κανενος,πολυ με προβληματιζει αυτο το στις 3:hmm:.Κι αν μας χωρισουν νωριτερα σε τμηματα ή δεν ξερω και γω τι και δεν ειμαστε εκει?Θα εμφανιστω μετα εγω,συγκεκριμενα κατα τις 3,χαλαρος και θα μου πουν ''παρε τις απουσιες σου στα εργαστηρια,μεινε μετεωρος και ανενταχτος σε τμημα'':wow::P.Μηπως να θεσουμε κανενα υποερωτημα στο myceid με τους κωδικους που μας δωσανε μπας και μας απαντησει κανενας καθηγητης ή γραμματειακος?Δε λεει πρωτη μερα να παμε ''ασυγχρονιστοι''.:(:P;)


Ρε συναδελφε, τα πραγματα ειναι τραγικα!:P
Εγω παντως θα παω κανονικα το πρωι για καλο και για κακο...
Και στο myceid μου ρωτησα, ουτε τα παιδια των μεγαλυτερων εξαμηνων ξερουν...Μου ειπαν μαλιστα οτι εχει προγραμματιστει εξεταση κιολλας...οτιναναιιιιιιιι:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

juniorjack46

Νεοφερμένος

Ο juniorjack46 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Oκ, πηγαίνετε στις 9 κ ποστάρετε το βράδυ να μου πείτε πως περάσατε 9-3.

Παω για 7ετία σ'αυτο το μπ****λο, λέτε να γράφω ππριές;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GEORGESP8

Νεοφερμένος

Ο GEORGESP8 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Oκ, πηγαίνετε στις 9 κ ποστάρετε το βράδυ να μου πείτε πως περάσατε 9-3.

Παω για 7ετία σ'αυτο το μπ****λο, λέτε να γράφω ππριές;;
Oχι ρε συναδελφε!Αλλα καλου κακου εμεις ας ακολουθησουμε το 'ο-θεος-να-το-κανει-προγραμμα' και βλεπουμε;).Στην τελικη παμε στις 9,μας διωχνουν και ξαναπαμε στις 3 ή σκοτωνουμε το διαστημα που μεσολαβει σε κανα καφε.Δε θα γνωριστουμε μεταξυ μας το πρωι?Παμε και για καφε.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Oκ, πηγαίνετε στις 9 κ ποστάρετε το βράδυ να μου πείτε πως περάσατε 9-3.

Χαχαχαχαχαχαχαχ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
πρωτη μερα στη σχολη σημερα!πως σας φανηκε?Πειτε εντυπωσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εσύ γιατί δεν λες :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Μα θα πω και γω δεν το κραταω κρυφο!Ενταξει γενικα καλα,υπαρχουν και δυσκολιες τις πρωτες μερες,οπως οι γνωριμιες,καποια μαθηματα κτλ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
πως σας φανηκε το χτεσινο μαθημα 3-6???
χαχχαχα
ρε τον τρελο τον αλεξιου.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Χτες δεν ημουν στον αλεξιου>Τι εγινε?Μου ειπε μια κοπελα πως καποιος πεταξε σαιτα και τελικα δεν εγινε μαθημα!Για πειτε αναλυτικα!!!!Αληθεια τα κυκλωματα πως σας φαινονται?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ο Χρηστιδης παιζει να ειναι λιγο ασχετος..."Κυριε εδω το ρευμα γιατι ειναι μειον?" "Μα, πως αλλιως θα βγει η ασκηση???"
Ελεος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Χτες δεν ημουν στον αλεξιου>Τι εγινε?Μου ειπε μια κοπελα πως καποιος πεταξε σαιτα και τελικα δεν εγινε μαθημα!Για πειτε αναλυτικα!!!!Αληθεια τα κυκλωματα πως σας φαινονται?:D

LOL σε σας δλδ σταματανε το μαθημα επηδει καποιος πεταξε μια σαιτα?!?!:jumpy:
Εγω παω στο Οικονομικο παν. Αθηνας και απ'οτι εχω καταλαβει μονο τμημα πληροφορικης δν ειμαι, θα'λεγα προσεγγιζει περισσοτερο τμημα αεροναυπηγικης!.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

444Xristina444

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Πέρασα κ εγώ φέτος σ αυτή τη σχολή κ αν και είναι αρχή ακόμα νομίζω πως είναι αρκετά καλή. Δεν είναι καθαρά πληροφορική αφού όπως θα έχεις δει έχει μαθήματα κ από hardware και από software.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceid

Νεοφερμένος

Ο ceid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Παιδια κρυβει πολλες παγιδες οι σχολη μας... Ριξτε μια ματια στο προγραμμα σπουδων...Εχει απ ολα ο μπαξες...Αμα δεν δωσετε προσοχη απο την αρχη,θα τρεχετε και δεν θα φτανετε...Ριξτε και μια ματια στους βαθμους του εργαστηριου αρχιτεκρονικης....τραγικα ποσοστα επιτυχιας! Και κατι αλλο προσοχη σε Χρηστιδη (Αχρηστιδη)... Δεν κανει καλο μαθημα,αλλα τις ασκησεις που θα κανετε λιγο αργοτερα...παρομοιες θα βαλει και τον Ιανουαριο. Χριστινακι..θα καλοπερασεις με το hardware,software και με τα project που κανουμε..τυφλα να εχει το ΜΙΤ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

red7genius

Νεοφερμένος

Ο Γρηγόρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γομα??:O να της την πεταξω καλυτερα...μα δν εχω γομα ρε..:( 444Xristina444 ξερεις ομως υπαρχει ενα προβλημα.. για να γινουμε φιλοι πρεπει να εχεις κοκκινα μαλλια..

εκει εσυ!!!δεν ξεκολλας!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Παιδια κρυβει πολλες παγιδες οι σχολη μας... Ριξτε μια ματια στο προγραμμα σπουδων...Εχει απ ολα ο μπαξες...Αμα δεν δωσετε προσοχη απο την αρχη,θα τρεχετε και δεν θα φτανετε...Ριξτε και μια ματια στους βαθμους του εργαστηριου αρχιτεκρονικης....τραγικα ποσοστα επιτυχιας! Και κατι αλλο προσοχη σε Χρηστιδη (Αχρηστιδη)... Δεν κανει καλο μαθημα,αλλα τις ασκησεις που θα κανετε λιγο αργοτερα...παρομοιες θα βαλει και τον Ιανουαριο. Χριστινακι..θα καλοπερασεις με το hardware,software και με τα project που κανουμε..τυφλα να εχει το ΜΙΤ.

Τι Μ.Ο. αποφοίτησης έχετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
6.5!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εντάξει δεν είναι και πολύ ψηλά. Οι ΗΜΤΥ Πάτρας έχουν 7,5 νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ρε σεις,κανα ανεπίσημο φόρουμ του τμηματός σας παίζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ceid

Νεοφερμένος

Ο ceid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
@Εndless rage

Ανεπισημο φορουμ??? Για ποιο λογο να εχουμε "ανεπισημο φορουμ" ??
Το φορουμ που εχουμε απο την σχολη μας ειναι υπεραρκετο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RottenCrusader!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Απλά ρώτησα αν έχετε και καποιο άλλο φόρα,εκτος του επισήμου....δεν υποτίμησα το επίσημο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top