Με 3000 ευρώ μπορεί να στηθεί ένα φοιτητικό σπίτι;

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τι θα πει ψευτικα επιπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
κοιταξτε εγω υπολογιζω μεσα στο νερο 3000 αν ειναι ομως επιπλομενο καλυτερα......αλλα αν δεν ειναι θελει πολλα κ η κοπελα πιο πανω εχει δικιο......τοσα ωγαινουν....κ εγω ετσι πιστευω.....ευτυχως εχουμε κ επιπλα που δεν χρειαζομαστε στο σπιτι.......:)

αν θες την συμβουλη μου μην νοικιασεις επιπλωμενο...οχι επειδη οπως θα σου πουν πολλοι τα επιπλα μπορει να ειναι χαλασμενα-παλια-κακογουστα...(αυτο δν εχει μεγαλη σημασια,δν ειναι δικα σ)αλλα ακριβως επειδη ειναι επιπλωμενα ανεβαινει πλ η τιμη του ενοικιου κ αν υπολογισεις ποσο θα νοικιαζες ενα αντιστοιχο σπιτι χωρις επιπλα θα δεις οτι στο τελος θα τα εχεις πληρωσει διπλα κ δν θα ναι κ δικα σ!!αυτα απο μενα...τρ η αποφαση ειναι δικη σ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vas :)

Νεοφερμένος

Η vas :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
πολυ ανετα στηνεις νοικοκυριο :P
παντως νομιζω οτι δε χρειαζεται να τα παρεις ολα απ την αρχη...σιγα σιγα θα μπορεις να καταλαβαινεις και τι εχεις πραγματικα αναγκη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adri

Νεοφερμένος

Η adri αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
κοιταξτε παιδια αν ειναι να δινοθμε λιγα χρηματα για ψευτικα επιπλα αστο καλυτερα αλλα κ παλι σχεδον 1 εκατομμυριο με τις τοτε δραχμες......πολλα ρε γαμωτο.......:(:(:(:(:(:(

Η αλήθεια είναι πως δεν είναι όλα τα έπιπλα ίδια. Για παράδειγμα μία βιβλιοθήκη που έχει 60 ευρώ δεν έχει την ίδια αντοχή με βιβλιοθήκη που κάνει 160. Το ποια θα επιλέξεις εξαρτάται αρκετά και για το τι την προορίζεις. Δηλαδή αν γνωρίζεις ότι το βάρος των βιβλίων που θα βάλεις πάνω είναι αρκετά μεγάλο, καλύτερα να προτιμήσεις τα γερά ξυλά ακόμη κι αν δώσεις περισσότερα χρήματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweety<3

Νεοφερμένος

Η sweety<3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Εγω παλι θα νοικιασω επιπλομενο σπιτι, ειδα κιολας ενα... γιατι ειμαι β' εξαμηνο στα τει πατρας! οταν λεμε επιπλομενο τα βασικα κρεβατι και βιβλιοθηκη τραπεζι καρεκλες γιατι ειναι μικρο, γκαρσονιερα στιλ!!και τ νοικη δν ειναι πολλη ακριβο!!!!! προτεινω να σκεφτειτε και τ επιπλομενο συμφερει περισσοτερ...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
τι θα πει ψευτικα επιπλα.
Ψεύτικο θα πει ότι στο κρεβάτι πχ που όταν θα κάνει βουτιά ένας φίλος που είναι 100 κιλά θα σπάσει.Αντίστοιχα σε ενα γραφείο αν καθίσεις πάνω θα σπάσει ή θα λυγίζει έντονα κτλ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν ειναι ψευτικο απλα δεν ειναι καλα σχεδιασμενο. Του ΙΚΕΑ παντως δεν εχουν τετοια προβληματα ειδικα για τα χρονια που θα τα χρειαστει ενας φοιτητης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Koan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 140 μηνύματα.
κοιτα βρηκα καναπε κρεβατι κ με 120-15ο ευρω...αλλα ηταν ψευτικοι...ο συγκεκριμενος πιστευω θα αντε3ει χρονια...οπως ειπα θελω να αντε3ουν γτ μολις τελειωσω καπου θα διοριστω..κ θα τα 3αναχρειαστω τα επιπλα...οι κουρτινες ηταν ακριβες επειδη εχει τζαμαρια το σπιτι αλλιως θα πληρωνα μονο για 2 μπαλκονοπορτες...το τραπεζακι ειναι ολα τα λεφτα 3υλινο μασιφ με 2 συρταρια πτυσσομενο με ροδακια+2 σκαμπο...κ δν εχει καμια σχεση με του ΙΚΕΑ...(κ τζαμπα το πηρα)ασε π του ΙΚΕΑ για να το μεταφερω στα Γιαννενα...θα επρεπε πληρωσω πλ παραπανω...Αν μπορουσα θα τα επαιρνα ολα απο το ΙΚΕΑ(αν ειχε στα γιαννενα)τρ πηρα μονο αυτα π μεταφερονται με αυτοκινητο...κ εμενα τα επιπλα-ηλεκτρικα αν βγαλεις κουρτινες κ καδρα χαλια βγαινουν σχεδον 1700 οποτε δν εχουμε μεγαλη διαφορα...τα μικροπραγματα ειναι που ανεβαζουν πλ το ποσο που αναγκαζονται να πληρωσουν οι γονεις για τη δηθεν δωρεαν παιδεια...!αργοτερα μπορει να ανεβασω φωτογραφια του καναπε για να καταλαβεις γτ κανει 270...
στα γιαννενα εχει παντως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ψεύτικο θα πει ότι στο κρεβάτι πχ που όταν θα κάνει βουτιά ένας φίλος που είναι 100 κιλά θα σπάσει.Αντίστοιχα σε ενα γραφείο αν καθίσεις πάνω θα σπάσει ή θα λυγίζει έντονα κτλ...
ανα μπραωο κ εγω αυτο εννοω........να μην γινει καμια πατατα με τα επιπλα κ τρεχουμε μετα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jo!

Νεοφερμένος

Η jo! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 28 μηνύματα.
στα γιαννενα εχει παντως!!

τι έχει στα Γιάννενα?ΙΚΕΑ?δεν νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
παιδια εγω νομιζω οτι εξαρταται κ απο το σπιτι που εχει βρει ο καθενας.....αλλα εγω υπολογιζω γυρω στα 2500 ευρω....μαζι με λαπτοπ που εχει 750....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

abracadabra!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η abracadabra! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Φυσικά και μπορεί!!! Εγώ για όοοολα τα έπιπλα έδωσα 1500 στο ΙΚΕΑ. Άλλα τόσα τα ηλεκτρικά όμως, .. 2500 περίπου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
αλλα τοσα τα ηλεκτρικα;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Πριν 3 χρόνια πήρα από Κωτσόβολο πλυντήριο μεγάλο, ψυγείο γύρω στο 1,60 (δεν ξέρω ακριβώς) με μια μικρή κατάψυξη και κουζίνα μεγάλη με κεραμική εστία περίπου 800 ευρώ. Σίγουρα θα μπορούσα να τη βολέψω με μικρότερη κουζίνα, αλλά δεν το μετανιώνω, είναι σαν να μην έφυγα από το σπίτι μου.
Για λάπτοπ που λέτε, πλέον το μετάνιωσα που πήρα και δεν είχα αγοράσει κάποιον σταθερό. Μικρότερη απόδοση, πιο επηρεπές σε ζημιές, μεγαλύτερο κόστος. Το μόνο συν το ότι το κουβαλάω στο Ηράκλειο αλλά και πάλι εξωτερικοί δίσκοι υπάρχουν, στη χειρότερη ένα notebook των 300 και καθάρισες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
το λαπτοπ το χρειαζομαι κ για αλλες δουλειες.....σταθερους υπολογιστες εχω 2........ :):):) επεσε ομως σημερα κ ο καταλογος απο τα ικεα.....εχει πολυ πραγμα μεσα....

τι λετε οι αλλοι παιδια με 3000 ευρω συν το λαπτοπ μεσα σε αυτα που εχει 800 ευρω επιπλωνεται ενα σπιτι???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Με 3000 μπορεις να παρεις πολυ καλα επιπλα αξιοπρεπεστατα ηλεκτρικα και ενα λαπτοπ 700-800 Ε αναλογα ποσα λεφτα θα διαθεσεις για την επιπλωση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
χαχαχαχα οχι απλα ρψταω μεσα στα 3000 ευρω ειναι κ το λαπτοπ ετσι.....κοιτα κ θελω διπλο κρεωατι ενα κομοδινο γραφειο βιβλιοθηκη.....καρεκλα τραπεζι κουζινασ με καρεκλες.....................


Γυναικες......:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

randy1989

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Άνετα.:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mangkac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mangkac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 390 μηνύματα.
χαχαχαχα οχι απλα ρψταω μεσα στα 3000 ευρω ειναι κ το λαπτοπ ετσι.....κοιτα κ θελω διπλο κρεβατι ενα κομοδινο γραφειο βιβλιοθηκη.....καρεκλα τραπεζι κουζινασ με καρεκλες.....................

Εχεις αγριες διαθεσεις μου φαινεται.:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top