Γενικό - Με τι βαθμό τελειώσατε τη τάξη;

Unkown-User

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 1,066 μηνύματα.
(Όλοι μαμάνε και δέρνουνε ε?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
19 ακριβως.
Με 14 στη Γυμναστικη και 12 στα Καλλιτεχνικα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris93

Νεοφερμένος

Ο Δεν είναι εμφανές? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγώ είχα 18.1!Μ' έφαγαν τα μαθηματικά!(Έγραψα ένα ωραίο 7!!!!):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Εγώ είχα 18.1!Μ' έφαγαν τα μαθηματικά!(Έγραψα ένα ωραίο 7!!!!):D

Στα Μαθηματικά της πρώτης ρε? Ανμπιλίβαμπλ!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
19 ακριβως.
Με 14 στη Γυμναστικη και 12 στα Καλλιτεχνικα. :P

Στα καλλιτεχνικά 12? Πώς τα κατάφερες ρε Chris? Έβαφες τον καθηγητή σου? :P

Α και Λουκρητία, αυτό που λες προφέρεται ως anbelovable.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!!@@ΤΑΣΟΣ@@!!

Νεοφερμένος

Ο !!@@ΤΑΣΟΣ@@!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Εγώ τελείωσα με 18 και 9/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny-4

Νεοφερμένος

Ο Johnny-4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Εγώ είχα 18.1!Μ' έφαγαν τα μαθηματικά!(Έγραψα ένα ωραίο 7!!!!):D
ρε στα μαθηματικά της πρώτης??????????????? Ξευτίλα!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
στα μαθηματικα τις πρωτης εγραψα 20, και απο τοτε δεν ξαναειδα τετοιο βαθμο! 11 στην Β Γυμνασιου, 6 στην Γ Γυμνασιου, και περσυ 5 Αλγεβρα και 3,4 Γεωμετρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny-4

Νεοφερμένος

Ο Johnny-4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ωραιόκαστρο (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Στα καλλιτεχνικά 12? Πώς τα κατάφερες ρε Chris? Έβαφες τον καθηγητή σου? :P

Α και Λουκρητία, αυτό που λες προφέρεται ως anbelovable
ποπο παιδιά από αγγλικά σκίζετε!!!!:lol:............δεν πέιράζει όμως:no1:......και εγώ κάνω τέτοια λάθη...!!!!!
Πάντως σωστά είναι: unbelievable = απίστευτο;););)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στα καλλιτεχνικά 12? Πώς τα κατάφερες ρε Chris? Έβαφες τον καθηγητή σου? :P
Ειχα μια στριμμενη... ασε. Ημασταν στην κοντρα. Βασικα αυτη δε με χωνευε καθολου (ελεγε κιολας οτι δεν της θυμιζει τιποτα το ονομα μου), εγω ο κακομοιρης δεν μιλαγα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
χααχχαχα 14 στη γυμναστικη.
Ε βεβαια, δεν επαιζε μπαλα σαν ολα τα αγορακια γιατι φοβοταν μη σπασει τα γυαλακια του. :p

on topic, νομιζω 19 και 2. Τωρα 2/13? 2/11? 2/298302183091823? Δεν θυμαμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
χααχχαχα 14 στη γυμναστικη.
Ε βεβαια, δεν επαιζε μπαλα σαν ολα τα αγορακια γιατι φοβοταν μη σπασει τα γυαλακια του. :p
Βασικα βαριομουν να κουνηθω. Δεν εκανα τιποτα. :P Γενικα δεν εχω καμια σχεση με κανενος ειδους αθλητικη δραστηριοτητα. (ουτε καν τρεξιμο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
18.3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lefteris93

Νεοφερμένος

Ο Δεν είναι εμφανές? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 76 μηνύματα.
ρε στα μαθηματικά της πρώτης??????????????? Ξευτίλα!!!!!!!!!!!!!!!:jumpy:
Παρόλο που είχα 18 στο τρίμηνο έγραψα 7!!!!!Τι να κάνουμε ρε παιδιά?Είμαι στουρνάρι στα θετικά!!!!Βαράτε με:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

G!Ot@K/

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η giota αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
19.12/13.

Χρυσές εποχές.

Μακάρι η μάνα μου να μην τις θυμηθεί αύριο που παίρνουμε βαθμούς. :P

και γω ακριβως τα ιδια!! μονο π δεν παιρνουμε αυριο...
και η πλακα ειναι οτι δεν διαβαζα καθολου... 2ο γυμνασιο 4 ever
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Παρόλο που είχα 18 στο τρίμηνο έγραψα 7!!!!!Τι να κάνουμε ρε παιδιά?Είμαι στουρνάρι στα θετικά!!!!Βαράτε με:D

ΟΚ όταν σε πετύχουμε στο δρόμο θα σου δώσουμε από μια φαπούλα ο καθένας..:P
-----------------------------------------
ποπο παιδιά από αγγλικά σκίζετε!!!!:lol:............δεν πέιράζει όμως:no1:......και εγώ κάνω τέτοια λάθη...!!!!!
Πάντως σωστά είναι: unbelievable = απίστευτο;););)

Δεν κατάλαβες τι έγινε. Άστο. Ξέρω πως γράφεται το unbelievable... δεν το 'πιασες το νόημα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
ποπο παιδιά από αγγλικά σκίζετε!!!!:lol:............δεν πέιράζει όμως:no1:......και εγώ κάνω τέτοια λάθη...!!!!!
Πάντως σωστά είναι: unbelievable = απίστευτο;););)

Άσε ρε...δεν καταλαβαίνεις ότι το γράφω επίτηδες έτσι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acid_jim

Νεοφερμένος

Ο acid_jim αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
19 και 12/13 και εγω οπως πολλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jld!!

Νεοφερμένος

Η Δήμητρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Εγώ από τα μαθηματικά έχασα έναν βαθμό και την έβγαλα με 19,12/13.Να φανταστείς η μαμά μου είναι μαθηματικός.Την απογοήτευσα!:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
ελπίζω να κάνεις πλάκα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top