Γενικό - Με τι βαθμό τελειώσατε τη τάξη;

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
18
Απο τις εξετασεις το εχασα όλο που εβγαλα 14... Αλλιως θα ειχα παρει αριστειο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 828 μηνύματα.
Και τι θα το έκανες; ^^^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
..πριν 6 χρόνια
19 και 11/13 χαχαχαχαχαχ γιατι να το θυμαμαι ακομα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antpal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Antpal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
πριν 6 χρόνια
19 και 8/13
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Πριν 4 χρόνια , 19 11/13 , αχαχαχαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GiannosFloyd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GiannosFloyd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Πόρτο Λάγος (Ξάνθη). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
16,2(πραγματικά η 1η λυκείου δεν ειναι τάξη για αριστεία, ειδικά αν έχεις φοιτήσει στο πιο αυστηρό γυμνάσιο της πόλης σου και ξαφνικά πας σε ένα -οτι νάναι- λύκειο :P })
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
20 ρε κατακια(και οχι δεν ειναι τυπογραφικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_catalonia_

Δραστήριο μέλος

Η _catalonia_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 428 μηνύματα.
16,2(πραγματικά η 1η λυκείου δεν ειναι τάξη για αριστεία, ειδικά αν έχεις φοιτήσει στο πιο αυστηρό γυμνάσιο της πόλης σου και ξαφνικά πας σε ένα -οτι νάναι- λύκειο :P })
Καπως ετσι περιεργη απο θεμα βαθμολογιας ηταν και η δικη μου μεταβαση απο το γυμνασιο στο λυκειο. Απο το 20 της τριτης γυμνασιου επεσα στο 18 της πρωτης λυκειου.Τοτε μου ειχε κακοφανει. Τωρα που το σκεφτομαι,μεγαλη βλακεια.Που με επηρεασε στο κατω κατω ο βαθμος της α λυκειου;Και μετα στην β πιο κατω ,στο 17! Επανορθωσα ομως φετος με 18,4(χαζα μαθηματικα!!!!!)
Πραγματικα,εχω καταληξει στο συμπερασμα οτι οι βαθμοι(ειδικα του γυμνασιου) ειναι μια βλακεια. Σκοπος ειναι να γραψεις καλα στο τελος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κλασικά τα 20άρια του γυμνασίου γίνονται 16,17,18 στο λύκειο ως συνήθως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

andrespan12345

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο andrespan12345 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
Κλασικά τα 20άρια του γυμνασίου γίνονται 16,17,18 στο λύκειο ως συνήθως.

σε πληροφορω πως στο λυκειο ειχα 19,3 και 19,4 στις πρωτες δυο ταξεις,στις πανελληνιες εβγαλα 17861 στο 5ο και 17844 στο 3ο ενω το απολυτηριο μου ειχα 17,8 γιατι πολυ απλα δεν ειμαι φυτουκλας να διαβαζω για τους γονεις μου μετα απο οσα περασα ολη τη χρονια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Φιλοσοφικών & Κοινωνικών Σπουδών Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σε πληροφορω πως στο λυκειο ειχα 19,3 και 19,4 στις πρωτες δυο ταξεις,στις πανελληνιες εβγαλα 17861 στο 5ο και 17844 στο 3ο ενω το απολυτηριο μου ειχα 17,8 γιατι πολυ απλα δεν ειμαι φυτουκλας να διαβαζω για τους γονεις μου μετα απο οσα περασα ολη τη χρονια

Ως συνήθως είπα.
Δεν λέω πως πάντα έτσι γίνεται, calm down.:)
Εγώ χωρίς να διαβάζω έβγαλα 16-17-17,5 χοντρικά φέτος.
Και 16 γενικό μέσο όρο.
[Β' γυμ]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ως συνήθως είπα.
Δεν λέω πως πάντα έτσι γίνεται, calm down.:)
Εγώ χωρίς να διαβάζω έβγαλα 16-17-17,5 χοντρικά φέτος.
Και 16 γενικό μέσο όρο.

Καταραμένα δημόσια:mad:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eya95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νομικής (Αθήνα). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
19.5 χοντρικα απ οσο θυμαμαι ;ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SotosPapas

Νεοφερμένος

Ο SotosPapas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Τέτοια ποστ είναι που με τρελαίνουν.Τέτοια βαθμοθηρία ρε παιδί μου;Να δείξουμε ότι έχουμε τον μεγαλύτερο βαθμό (και καλά).Αντί να ρωτάμε τι αποκομισαμε απο την πρωτη γυμνασιου,ποσα βιβλια εξωσχολικα μελετησαμε κατα την διαρκεια της,τι μας αρεσε,τι δεν μας αρεσε,ρωταμε τον βαθμο.
Προσωπικα ,στο σχολειο μου τουλαχιστον μεχρι την τριτη γυμνασιου τον 80% των μαθητων ειχε απο 18 και πανω(ντεμεκ για να μην στεναχωρισουμε τα παιδια).Ολοι ειχα ανεβει στο καλαμι,οι γονεις,οι μαθητες,οι καθηγητες,οι κουτσομπολες της γειτονιας,και ηρθαν οι πανελληνιες.Τετοια ξεφτιλα πρωτη φορα ειδα στην ζωη μου.Ζητημα το 10% να εγραψε πανω απο 15 και πολλα λεω.
Απλα ξεχαστε τους βαθμους και συγκεντρωθειτε στην ουσια του σχολειου(οση εμεινε δηλαδη).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
σε πληροφορω πως στο λυκειο ειχα 19,3 και 19,4 στις πρωτες δυο ταξεις,στις πανελληνιες εβγαλα 17861 στο 5ο και 17844 στο 3ο ενω το απολυτηριο μου ειχα 17,8 γιατι πολυ απλα δεν ειμαι φυτουκλας να διαβαζω για τους γονεις μου μετα απο οσα περασα ολη τη χρονια

ο ορισμός του φυτού είσαι
ο μάγκας γράφει 15ρια και 16ρια μέχρι 2α λυκείου και βγάζει 19ρι στην 3η λυκείου γιατί ο βαθμός μετράει. (ούτε απολυτήριο με άριστα δε πήρες)....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο ορισμός του φυτού είσαι
ο μάγκας γράφει 15ρια και 16ρια μέχρι 2α λυκείου και βγάζει 19ρι στην 3η λυκείου γιατί ο βαθμός μετράει.

Όμως ο βαθμός Β λυκείου μετράει για τα ξένα πανεπιστήμια:shifty:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Όμως ο βαθμός Β λυκείου μετράει για τα ξένα πανεπιστήμια:shifty:.

νια νια νια στο εξωτερικό πληρώνεις και σε παίρνουνε... τα άλλα είναι τυπικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
νια νια νια στο εξωτερικό πληρώνεις και σε παίρνουνε... τα άλλα είναι τυπικά.

Δε νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κατερω

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η κατερω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 210 μηνύματα.
ο ορισμός του φυτού είσαι
ο μάγκας γράφει 15ρια και 16ρια μέχρι 2α λυκείου και βγάζει 19ρι στην 3η λυκείου γιατί ο βαθμός μετράει. (ούτε απολυτήριο με άριστα δε πήρες)....

focko εισαι απαιχτος:yahoo: γιατι τετοια χολη ρε παιδι μου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
focko εισαι απαιχτος:yahoo: γιατι τετοια χολη ρε παιδι μου!!!

αρχισα διάβασμα και ξεσπω εκεί που δε πρέπει πφφφ :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top