Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,899 μηνύματα.
Με τον πατέρα μου είχα πάει να γραφτώ επειδή τύγχανε να φεύγαμε παρέα από το σπίτι και πηγαίναμε στον ίδιο προορισμό. Ο πατέρας μου απλά εξασφάλισε αμέσως από την γραμματεία τα δικαιολογητικά προς συμπλήρωση, επειδή τους μίλησε ευγενικά ως ενήλικας της ίδιας ηλικίας....και δεν τον αγνόησαν. ;) Έτσι δεν καθυστερήσαμε. :D Τα παιδιά (άλλοι φοιτητές, κομματικοί,...), ήταν πολύ φιλικά μαζί μας και πιάσαμε κουβέντα. Γκόμενα μόνο δεν πιάσαμε...:D :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Γκόμενα μόνο δεν πιάσαμε...:D :lol: :lol:
ε απ' την πρώτη μέρα και συ? :P βιαστικέ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolletarian

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Trolletarian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,265 μηνύματα.
nPb: lol

με τον πατέρα μου πήγα γιατί ως γνωστόν έχω ένα θέμα με το λεωφορείο 87 ( φάντασμα) του οασθ και θα έχανα όλη τη μέρα μου.
Με πλησίασε και ένας δαπίτης και τώρα κάθε φορά που με βλέπει μου πετάει το γνωστό ηλίθιο αηδιαστικό δαπίτικο χαμόγελό του :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Στο ΤΕΙ Κοζάνης πήγα με την μάνα και την αδερφή μου, και στο ΤΕΙ Χαλκίδας (πήρα μετεγγραφή) με την μάνα μου. Είχα δει πολλούς φοιτητές προσωπικά να πηγαίνουν με τους γονείς τους για την εγγραφή. Κατά την γνώμη μου, λογικό είναι να θέλει κάποιος φοιτητής μαζί του έναν συγγενή, φίλο ή έστω γνωστό του στην πρώτη μέρα της εγγραφής, καθώς είναι νέο το περιβάλλον και χρειάζεται ''συμπαράσταση''...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με τη μανούλα μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Ολομόναχος και με περιέλαβαν τα κομματόσκυλα.:redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Μιας που είπες για κομματόσκυλα, στo TEI Κοζάνης η γραμματεία μού έδωσε κάτι χαρτιά για συμπλήρωση και μου είπε ότι αν έχω κάποια απορία, να απευθυνθώ σε άτομο κάποιου κόμματος. Σοβαρό ΤΕΙ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ZETAXA

Δραστήριο μέλος

Η ZETAXA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 695 μηνύματα.
Kι εγω μονη μου ειχα παει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orthologistis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΟΥΜΕ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 226 μηνύματα.
μονος μ πηγα ... τι μονος δηλαδη, με πεντε εξι γαβ-γαβ διπλα μου να μου τα πριζουν!!!χαχαχα:P (η πλακα ειναι οτι εφτασα στην γραμματια του τμηματος και μου ειπαν οτι τα χαρτια για την εγγραφη θα τα παρω απο τις παραταξεις!!!... απορω ακομα γιατι η γραμματια υπαρχει ακομα!!! ας δωσουν ολες τις αρμοδιοτητες στα κομματα μηπως μπορεσουμε και κανουμε καμια περικοπη στις δαπανες!!!:whistle:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Αυτά που είπατε ορισμένοι για την γραμματεία την ημέρα της εγγραφής που σας παρέπεμπε στα κόμματα ομολογώ με εκπλήσσει. Τόση αδιαφορία και ανευθυνότητα πια; Καλά, και σε μας τα κόμματα ήταν από κοντά την ημέρα της εγγραφής αλλά όλα τα χαρτιά συμπληρώθηκαν με τη βοήθεια της γραμματείας. Γενικά, όχι να το παινευτώ αλλά παίζει να έχουμε την καλύτερη γραμματεία σχολής σε όλη την Ελλάδα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,097 μηνύματα.
μόνη μου θα πάω :P θέλω και παρέα ??:P

εσύ είσαι μεγάλη

_____
στην πρώτη σχολή μου πήγα με αδελφό στην δεύτερη σχολή πήγα μόνο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Με τον πατερα μου την πρωτη μερα.Απο εκει και μετα μονος μου,του πατερα μου δεν του αρεσαν τα μαθηματα..:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
Mε τον ξαδερφό μου είχα πάει. Εχει και αυτοκίνητο οπότε αυτος ήτανε ένας λόγος,ο άλλος λόγος ήταν ότι ήθελε να έρθει στη σχολή να γνωρίσει καμιά φοιτήτρια παριστάνωντας τον φοιτητή.
πρώτο σχόλιο όταν μπηκαμε στο χούα
"πω ρε πολύ μ..νι έχει εδω,θα καλοπεράσεις."
τι μαθήματα και εγκαταστάσεις λέτε εσείς.

σοβαρός άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

oikonomikarios

Νεοφερμένος

Ο oikonomikarios αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
A καλα φοβερο τοπικ....τωρα που εχουν περασει τα χρονια και θυμαμαι την ημερα της εγγραφης μου θυμιζει πως καποια αγορια πανε σε οικο ανοχης για να το κανουν πρωτη φορα...αλλους τους παει ο πατερας...αλλους ο πιο εμπειρος φιλος...αλλους ο αδελφος...και αλλοι λενε...δεν παει αλλο στενεψανε τα ορια(σε ακαδημαικο επιπεδο ειναι πεπερασμενη η περιοδος εγγραφων) πρεπει να παω μονος μου και αμεσα...και τα κομματα ειναι σαν την τσατσα...σε περιμενουν να σε ξεναγησουν στο νεο κοσμο(ειτε στο κτιριο ειτε στο νεο κοσμο του ερωτα)....Το μπορντελο δεν θελω ερωτησεις ποιο ειναι...με την καλη εννοια παντα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
A καλα φοβερο τοπικ....τωρα που εχουν περασει τα χρονια και θυμαμαι την ημερα της εγγραφης μου θυμιζει πως καποια αγορια πανε σε οικο ανοχης για να το κανουν πρωτη φορα...αλλους τους παει ο πατερας...αλλους ο πιο εμπειρος φιλος...αλλους ο αδελφος...και αλλοι λενε...δεν παει αλλο στενεψανε τα ορια(σε ακαδημαικο επιπεδο ειναι πεπερασμενη η περιοδος εγγραφων) πρεπει να παω μονος μου και αμεσα...και τα κομματα ειναι σαν την τσατσα...σε περιμενουν να σε ξεναγησουν στο νεο κοσμο(ειτε στο κτιριο ειτε στο νεο κοσμο του ερωτα)....Το μπορντελο δεν θελω ερωτησεις ποιο ειναι...με την καλη εννοια παντα!!!
πώ!!! τι έιπε το άτομο... έγραψες:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Black_Butterfly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μόνη μου θα πάω. Και πέρσι μόνη μου πήγα.

Στην πρώτη σχολή που είχα περάσει (ΤΕΙ Αθήνας), είχα πάρει την μαμά μαζί και είχε κάνει κοινωνικές συναναστροφές με όλα τα γαβ γαβ. Εγώ δε τους μιλούσα καθόμουν και μακριά τους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Αυτά που είπατε ορισμένοι για την γραμματεία την ημέρα της εγγραφής που σας παρέπεμπε στα κόμματα ομολογώ με εκπλήσσει. Τόση αδιαφορία και ανευθυνότητα πια;
Τι σε εκπλήσσει; Προ αμνημονεύτων χρόνων οι ίδιες οι γραμματείες παρέπεμπαν τους φοιτητές στα κόμματα για πάσο, τα απαραίτητα δικαιολογητικά και οδηγίες συμπλήρωσης τους. Μόνο για την υποβολή ήταν αρμόδιοι αυτοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zer.ioanna.92

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα Ζερικιώτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.
Είχαμε πάει το καλοκαίρι με τους γονείς μου, τη θεία μου και την ανιψιά μου για να δούμε το κτήριο κ.τ.λ. κ στην εγγραφή πήγα με την μαμά μου αλλά εκείνη δεν μπήκε καν πήγε για καφέ σε μια καφετέρια απέναντι για να με περιμένει!
Τώρα αν τελικά μπω με το 10% στη σχολή που θέλω θα πάω πιθανότατα μόνη μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Eπειδή εκεί που περνάω είναι κάπως μακριά από το τόπο κατοικίας μου ή θα με πάνε οι γονείς μου (στην πόλη) ή θα πάω με το τρένο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Ειναι κακο να παω με την μανα μου? Ολες οι φιλες μου θα πανε με τους γονεις τους...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top