Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
οχι απο σαλονικη ειμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
ναι καλε !στο μεταφραστικο περασα εσυ πλυροφορικη εε?εσυ θα πας η μηπως παιζει καμια μεταγγραφη κ ετσι ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
ναι καλε !στο μεταφραστικο περασα εσυ πλυροφορικη εε?εσυ θα πας η μηπως παιζει καμια μεταγγραφη κ ετσι ??

παιρνω μετεγγραφη για σαλονικα εγω νομιζα περασες πληροφορικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παιρνω μετεγγραφη για σαλονικα εγω νομιζα περασες πληροφορικη...
οχι ...
τυχερουλα θα παρεις μεταγγραφη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xotico_girl

Νεοφερμένος

Η xotico_girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ποτε αρχιζετε?εμεις στη φιλοσοφικη αρχισαμε ηδη!το κορυφαιο ειναι οτι απουσιαζαν:s τοσοι πολλοι καθηγητες που καναμε μονο ενα διωρο,δηλαδη τζαμπα οι 4 συγκοινωνιες που πηγα κι ηρθα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Το οξύμωρο της υπόθεσης είναι ότι στα 18 στο 1ο πτυχίο (90%) είχα πάει μόνος μου και τώρα στο 2ο (10%) που γράφτηκα πριν 5 μέρες πήγα με τον πατέρα μου. Τι να πεις ρε παιδί μου. Όλα ανάποδα τα κάνω.

(Βασικά ο father είχε μια δουλειά κοντά στο πανεπιστήμιο και πετάχτηκε να δει την σχολή μου. Ομολογώ πως ενθουσιάστηκα με το ΓΠΑ αλλα ο father ενθουσιάστηκε πιο πολύ από μένα:D με το περιβάλλον του ΓΠΑ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Το οξύμωρο της υπόθεσης είναι ότι στα 18 στο 1ο πτυχίο (90%) είχα πάει μόνος μου και τώρα στο 2ο (10%) που γράφτηκα πριν 5 μέρες πήγα με τον πατέρα μου. Τι να πεις ρε παιδί μου. Όλα ανάποδα τα κάνω.

(Βασικά ο father είχε μια δουλειά κοντά στο πανεπιστήμιο και πετάχτηκε να δει την σχολή μου. Ομολογώ πως ενθουσιάστηκα με το ΓΠΑ αλλα ο father ενθουσιάστηκε πιο πολύ από μένα:D με το περιβάλλον του ΓΠΑ)


τι ηλικια εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.

Hristos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ελευθερούπολη (Καβάλα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
Εγώ πήγα μόνος μου για εγγραφή και μετά απο μιαμιση βδομάδα είπα τον πατέρα μου να έρθει να του κάνω μια ξενάγηση:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
..στην σχολη πηγατε με καποιον φιλο ή με γονεις?:confused:
και εσεις που θα πάτε(οι πιο σιγουροι τουλαχιστον γτ κανεις δν ξερει αποτελεσματα) με ποιον θα πατε? :worry:

:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Όταν πήγα να γραφτώ είχα πάει με μια γνωστή μου μαζί.

Νομίζω είστε αρκετά μεγάλα παιδάκια κι εσείς τώρα πια,για να κάνετε και μόνοι σας μια εγγραφή. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
έχει σημασία που μεχρι τον Σεπτέμβρη δεν θα έχω κλείσει τα 18? :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Όχι, δεν χρειάζεται να είσαι 18.
Εγώ είχα πάει μόνη μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
εγώ μάλλον με τους γονείς μου θα πάω κ μου φαίνεται κάπως :worry:
δεν ακούν αλλη κουβέντα:/:
θα ξεχωρίζω μου φαίνεται.. και έχω με την καλή έννοια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγώ μάλλον με τους γονείς μου θα πάω κ μου φαίνεται κάπως :worry:
δεν ακούν αλλη κουβέντα:/:
θα ξεχωρίζω μου φαίνεται.. και έχω με την καλή έννοια:(
Σιγά, και σε μας κάποιοι είχαν έρθει με τους γονείς τους. Ίσα-ίσα θα κωλόνουν να πλησιάσουν και τα ..."σκυλάκια"! ;)
on topic: εγώ είχα πάει με φίλο μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
θα ήταν καλύτερο τότε ν αρχίσω να ηρεμώ μ' αυτό τ θέμα:)

δεν θέλω να είμαι από τα παιδάκια(ναι οκ:redface:) που θα τους δείχνουν με το δάχτυλό τους..
υπάρχουν κάτι τέτιοα κομπλεξικά..
όχι ότι είναι τεράστιο πρόβλημα αυτό..αλλα τεσπα :/
απλα οι φιλες μ συζητάνε να πάνε με κάποιον γνωστο απλά
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas111

Νεοφερμένος

Ο kostas111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
με γονείς, ήταν στην πόλη και ήθελαν να δουν τη σχολή

τώρα αυτό που λένε ότι είστε μεγάλοι πια και πρέπει να κάνετε εγγραφή μόνοι σας είναι βλακείες, κανένας δε θα σας στραβο κοιτάξει στη σχολή, και αν σας στραβοκοιτάξει επειδή ήρθατε με τους γονείς σας τότε σημαίνει ότι είναι κομπλεξικό άτομο και δεν αξίζει την προσοχή σας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ελευθερία:)

Νεοφερμένος

Η Ελευθερία:) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
κι όμως με ηρεμήσατε αρκετά:)
σας ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pop corn

Πολύ δραστήριο μέλος

Η pop corn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ναι, αυτό που είπε ο Κώστας111 ισχύει γενικά. Στον φοιτητικό κόσμο δεν τραβάνε τέτοια ζόρια οι περισσότεροι (γονείς, προσωπικό στυλ,κλπ). Τουλάχιστον αυτό έχω δει από την εμπειρία μου. Αυτά ανήκουν στο σχολείο, όχι στο πανεπιστήμιο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top