Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω πηγα και εγγραφηκα με τον πατερα μου... και σας διαβεβαιω οτι οι μισοι εκει περα ηταν με τους γονεις τους! Ο πατερας μου καθησε σε μια γωνια και με περιμενε να τελειωσω...! ουτε γελια υπηρκσαν ουτε τπτ!!!!


κ εγω στην ιδια περιπτωση με σενα ειμαι
ασε που η σχολη μου ειναι 5ωρες μακρια οποτε με τπτ δεν επαιζε να παω μονη μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
εγω πηγα και εγγραφηκα με τον πατερα μου... και σας διαβεβαιω οτι οι μισοι εκει περα ηταν με τους γονεις τους! Ο πατερας μου καθησε σε μια γωνια και με περιμενε να τελειωσω...! ουτε γελια υπηρκσαν ουτε τπτ!!!!

Πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι δεν ήταν κανένας περίεργος εκεί πίσω κρυμμένος να γελάει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
Εγω πηγα με ενα φιλο μου και να'ναι καλα ενας Δαπιτης που μου εδειξε προς τα που να παω!! Αληθεια τι ωραιοι φακελοι αυτοι που μας εδωσαν... Ειχαν μεσα στυλο και χαρτη και σημειωματαριοοο:eyesup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Α και σας σας δωσανε φακελους; :P Εμενα σε καποια φαση οπως βγηκα απο το αμφιθεατρο κρατωντας τη χαρτουρα της εγγραφης, μου την ειχαν στημενη ολοι οι παραταξιακοι και με φορτωσαν φυλλαδια στο πι και φι. Μετα με βλεπει ενας ΚΝιτης (νομιζω, ορκο δεν παιρνω :P) και μου λεει "πως σε φορτωσαν ετσι ρε φιλε, να σε βοηθησω;". Του κανω "οχι, δε χρειαζεται".

Τελικα μαλλον η ιδια συνομοταξια περικυκλωσε την Πανεπιστημιουπολη και τη στηνει στις εγγραφες καθε τμηματος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Ήθελα να 'ξερα, αν σ' αυτά τα παιδιά τους πεις, "σκύψε και φίλα μου τον κώλο", θα το κάνουν; Γιατί έχω την εντύπωση πως η απάντηση είναι ναι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ειμαρμένη

Δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 494 μηνύματα.
Aχά!
Σ εμάς δεν είχε στυλό και σημειωματάριο πάντως:(.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Στυλο ουτε και σε μας ειχε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_md

Δραστήριο μέλος

Η αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 414 μηνύματα.
Εγω πηγα με ενα φιλο μου και να'ναι καλα ενας Δαπιτης που μου εδειξε προς τα που να παω!! Αληθεια τι ωραιοι φακελοι αυτοι που μας εδωσαν... Ειχαν μεσα στυλο και χαρτη και σημειωματαριοοο:eyesup:

Και εμενα μου εδωσαν εναν φακελο απο τη ΔΑΠ...Δεν ειχε στυλο και σημειωματαριο ομως.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

caius

Νεοφερμένος

Η ilektra αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Πώς είσαι τόσο σίγουρη ότι δεν ήταν κανένας περίεργος εκεί πίσω κρυμμένος να γελάει;
Δεν ειμαι!!! Αλλα δεν ειμαι και κομπλεξικη να εχω προβλημα με αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εχετε κατι προβληματα παντως... 11 σελιδες διαλογου γιατι θα παει να γραφτει με τν μανα της..






....οτι να ναι.

κοιτα,εμενα αυτο το 8εμα μ απασχολουσε κ γι αυτο ρωτησα τα παιδια..αν τ 8εωρεισ γελοιο,μπορουσες να μην ασχολη8εισ με τ σχολιασμο τ.:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Αυτο που σκετομαι οσο περνανε οι μερες και πλησιαζει η μερα της εγγραφης , ειναι αν λεει η δε λεει να παω με τον μπαμπα μου στην εγγραφη..Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..Απο την αλλη ομως,η εγγραφη 8α ειναι σημειο δικτυωσης και πρωτης επαφης με τους σοιμφητητες μου,κατι που δε 8α μπορω να κανω με τον πατερα μου μαζι!!! εσεις ομως τι 8α κανετε? 8α πατε μονοι σας η με καποιον γονιο???:s
εγω πηγα με την μητερα μου με περιμενε εξω συμπληρωσα τα χαρτια κ μια χαρα:)τελικα nikolol τι εκανες?πηγες για την εγγραφη??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

geokan

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Αν κ από επαρχία πήγα μόνος μου στη σχολή. Φρόντισα προηγουμένως να μάθω τις συγκοινωνίες (μετρό κ τραμ) κ βρέθηκα νωρίς στη γραμματεία της νομικής (όπου η αλήθεια είναι ότι έπαθα ένα μικρό σοκ βλέποντας το χαμό με τις παρατάξεις - άλλο να το ακούς κ άλλο να το βλέπεις!). Προσωπικά θεωρώ ότι είναι καλό σ'αυτήν την ηλικία (κ εν συνεχεία) να ερχόμαστε μόνοι μας (χωρίς το προστατευτικό κάλυμα των γονιών) αντιμέτωποι με καταστάσεις που αφορούν μόνο εμάς, διότι έτσι κερδίζουμε θάρρος, περισσότερη αυτοεκτίμηση κ κατά κάποιον τρόπο ένα κομμάτι της ανεξαρτησίας μας. Αν μη τι άλλο όσοι εγγραφήκατε διαπιστώσατε ιδίοις όμμασι ότι δν είναι κ κάτι το τρομερό. Θέλει θάρρος κ πίστη στον ευατό σας (απευθύνομαι στους όχι κ τόσο κοινωνικούς τύπους συμπεριλαμβανομένης κ της αφεντιάς μου!). Δν είναι απολύτως τπτ το φοβερό. Έχουμε μάθει να μυθοποιούμε καταστάσεις κ όταν τις ζήσουμε έρχεται αναπόφευκτα η απομυθοποίηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
εγω πηγα με την μητερα μου με περιμενε εξω συμπληρωσα τα χαρτια κ μια χαρα:)τελικα nikolol τι εκανες?πηγες για την εγγραφη??

σε ποια σχολη περασες? ναι,πηγα...με τν μπαμπα τλκ!:P:P
αλλα τελικα οντως δεν ηταν τοσο σπουδαιο,γτ οι περισσοτεροι ηταν με γονεισ στη γραμματεια! οποτε ολα καλα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HelenaS.

Νεοφερμένος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αυτο που σκετομαι οσο περνανε οι μερες και πλησιαζει η μερα της εγγραφης , ειναι αν λεει η δε λεει να παω με τον μπαμπα μου στην εγγραφη..Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..Απο την αλλη ομως,η εγγραφη 8α ειναι σημειο δικτυωσης και πρωτης επαφης με τους σοιμφητητες μου,κατι που δε 8α μπορω να κανω με τον πατερα μου μαζι!!! εσεις ομως τι 8α κανετε? 8α πατε μονοι σας η με καποιον γονιο???:s
η πρωτη φορα που θα μπεις στο πανεπιστημιο θα ειναι σαν αποκαλυψη!καλυτερα ειναι να πηγαινεις η μονος σου η με την παρεα σου κ μετα την εγγραφη να καθεσαι φουαγιε για τον πρωτο φοιτητικο καφε!επισης ειναι μαθηματικα βεβαιο οτι θα σου την πεσουν οι παραταξεις οποτε αν δε θες να σε πρηξουν επιεικως καλυτερα να εισαι με την παρεα σου μηπως κ γλιτωσεις!κ τελος ακομα κ αν βγαινεις με τους γονεις σου κ εχετε την καλυτερη σχεση πιστεψε με δε θες να πας την πρωτη μερα μαζι τους στη σχολη σου!α! κ κοσμο εκτος παραταξεων θα γνωρισεις στο πρωτο μαθημα οχι στις εγγραφες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
εγω πηγα χτες κ εκανα την εγγραφη με τον πατερα μου...ασχετο- η γραμματεια πληροφορικης στην κερκυρα ειναι στην αυλη του ψυχιατρειου καλο??:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

krysta

Νεοφερμένος

Η krysta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Αυτό για το ψυχιατρείο μου το ανέφερε και μια φίλη μου!!!!Πάντως απ'ότι μου είπε δεν έρχεσαι σε άμεση επαφή με τους έγκλειστους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
οταν πηγα για εγγραφη μου ειπαν οτι κ το εστιατοριο που γινεται η σιτηση ειναι κοντα στο ψυχιατρειο :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
τι καλα!:lol:
-----------------------------------------
οταν πηγα για εγγραφη μου ειπαν οτι κ το εστιατοριο που γινεται η σιτηση ειναι κοντα στο ψυχιατρειο :lol:

ποτε πηγες για εγγραφη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

midnightsun

Νεοφερμένος

Η midnightsun αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 115 μηνύματα.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top