Με ποιον πήγατε για την εγγραφή σας;

Στην εγγραφή σας πήγατε...

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 248)
  • με γονείς

    Ψήφοι: 87 35.1%
  • με φίλο

    Ψήφοι: 37 14.9%
  • άλλο συγγενή (π.χ. κανενα ξαδερφο)

    Ψήφοι: 15 6.0%
  • γνωστό

    Ψήφοι: 4 1.6%
  • μόνος

    Ψήφοι: 105 42.3%

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Αυτο που σκετομαι οσο περνανε οι μερες και πλησιαζει η μερα της εγγραφης , ειναι αν λεει η δε λεει να παω με τον μπαμπα μου στην εγγραφη..Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..Απο την αλλη ομως,η εγγραφη 8α ειναι σημειο δικτυωσης και πρωτης επαφης με τους σοιμφητητες μου,κατι που δε 8α μπορω να κανω με τον πατερα μου μαζι!!! εσεις ομως τι 8α κανετε? 8α πατε μονοι σας η με καποιον γονιο???:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Αυτο που σκετομαι οσο περνανε οι μερες και πλησιαζει η μερα της εγγραφης , ειναι αν λεει η δε λεει να παω με τον μπαμπα μου στην εγγραφη..Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..Απο την αλλη ομως,η εγγραφη 8α ειναι σημειο δικτυωσης και πρωτης επαφης με τους σοιμφητητες μου,κατι που δε 8α μπορω να κανω με τον πατερα μου μαζι!!! εσεις ομως τι 8α κανετε? 8α πατε μονοι σας η με καποιον γονιο???:s

Μονος μου θα πάω.Και στην πρώτη σχολη που είχα περάσει μονος μου είχα πάει.Αν πας με κάποιον συγγενή το πιο πιθανό είναι να ακούσεις κάτι γελάκια καθώς προχωράς στους διαδρόμους. :P
Βεβαια εσύ είσαι και κορίτσι οποτε dunno.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
γελακια λες εεε...???? ωχχχ...:P αφου εχεις παει κ αλλη φορα κ εισαι εμπειρος (!) ολοι μονοι τους πανε??

Υ.Γ. σε ποια σχολη εισαι τωρα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolfie

Δραστήριο μέλος

Ο Wolfie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Στατιστική στο OΠΑ.Πολύ σπανια βλέπεις παιδιά με τους γονείς και ναι συνήθως τρώνε δούλεμα.Βεβαια εσύ είσαι κορίτσι οποτε δεν θα σε πειράξουν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Στατιστική στο OΠΑ.Πολύ σπανια βλέπεις παιδιά με τους γονείς και ναι συνήθως τρώνε δούλεμα.Βεβαια εσύ είσαι κορίτσι οποτε δεν θα σε πειράξουν. :P


και τί κοριτσι..???!!!(κοριτσαρος) :P χμμ...8ελω να κερδισω τις πρωτες εντυπωσεις..οποτε,μαλλον το ονειρο του μπαμπα 8α μεινει απραγματοποιητο!! χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gatoulinho

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Gatoulinho αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 300 μηνύματα.
και τί κοριτσι..???!!!(κοριτσαρος) :P χμμ...8ελω να κερδισω τις πρωτες εντυπωσεις..οποτε,μαλλον το ονειρο του μπαμπα 8α μεινει απραγματοποιητο!! χεχε
Θα σε καμαρώσει όταν πάρεις το πτυχίο πες του. Να μην ανησυχεί, κορίτσαρε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
οκ!! 8ενξξ...:lol: 8α βρω τροπο να τον περιορισω εξω απο το κτιριο της νομικης...χεχε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Χαχ, έλεος, μην τρελαθούμε...Μόνοι σας να πάτε στην εγγραφή, άντε με κανα φίλο σας. Σιγά μην παρετε μαμά-μπαμπά.:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
χαχαχα.. δε 8ελω να τον παρω,με το ζορι 8ελει να με φορτω8ει...!!! πφφφ ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demand

Νεοφερμένος

Ο Demand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Καλά , μη φανταστείς ότι στην εγγραφή θα γνωρίσεις κανένα συμφοιτητή/συμφοιτήτρια!
Γίνεται πανικός με τα διαδικαστικά της εγγραφής και οι γνωριμίες θα είναι ελάχιστες.
Παιδιά από παρατάξεις θα γνωρίσεις περισσότερο (είτε το θες , είτε όχι:D:D).
Μπορείς να πας με τον μπαμπά σου , αλλά να σε περιμένει σε καμιά καφετέρια έξω από τη Νομική!
Όπως και να έχει , αν η παρουσία του είναι διακριτική δε νομίζω να έχεις πρόβλημα!
Η επιλογή δική σου!:thanks:

update: Απ'ότι είδα πέρασες σε σχολή μακριά από εκεί που μένεις! Σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σύνηθες να πηγαίνουν με τους γονείς(έτσι νομίζω)!
Νομίζω ότι θα γίνει το χατήρι του μπαμπά τελικά! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikolol

Νεοφερμένος

Η Νικολ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Καλά , μη φανταστείς ότι στην εγγραφή θα γνωρίσεις κανένα συμφοιτητή/συμφοιτήτρια!
Γίνεται πανικός με τα διαδικαστικά της εγγραφής και οι γνωριμίες θα είναι ελάχιστες.
Παιδιά από παρατάξεις θα γνωρίσεις περισσότερο (είτε το θες , είτε όχι:D:D).
Μπορείς να πας με τον μπαμπά σου , αλλά να σε περιμένει σε καμιά καφετέρια έξω από τη Νομική!
Όπως και να έχει , αν η παρουσία του είναι διακριτική δε νομίζω να έχεις πρόβλημα!
Η επιλογή δική σου!:thanks:

update: Απ'ότι είδα πέρασες σε σχολή μακριά από εκεί που μένεις! Σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σύνηθες να πηγαίνουν με τους γονείς(έτσι νομίζω)!
Νομίζω ότι θα γίνει το χατήρι του μπαμπά τελικά! ;)


ελπιζω να μην ακουγομαι σαν το "κοριτσακι του μπαμπα"..γτ απεχω πολυ απ αυτο!!! να σε ρωτησω εσενα που εισαι 3τοετης και ξερεις καλυτερα οταν πρεπει να κανεις την υπευ8υνη δηλωση οτι δεν εισαι φοιτητης αλλης σχολης,τι σου ζητειται?και σε βοη8αει κανεις μ αυτη?:s οπως καταλαβες,8α ειμαι απο τους "ψαρακλες" πρωτοετεις...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Athinoul@91

Δραστήριο μέλος

Η Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 669 μηνύματα.
Καλά , μη φανταστείς ότι στην εγγραφή θα γνωρίσεις κανένα συμφοιτητή/συμφοιτήτρια!
Γίνεται πανικός με τα διαδικαστικά της εγγραφής και οι γνωριμίες θα είναι ελάχιστες.
Παιδιά από παρατάξεις θα γνωρίσεις περισσότερο (είτε το θες , είτε όχι:D:D).
Μπορείς να πας με τον μπαμπά σου , αλλά να σε περιμένει σε καμιά καφετέρια έξω από τη Νομική!
Όπως και να έχει , αν η παρουσία του είναι διακριτική δε νομίζω να έχεις πρόβλημα!
Η επιλογή δική σου!:thanks:

update: Απ'ότι είδα πέρασες σε σχολή μακριά από εκεί που μένεις! Σε τέτοιες περιπτώσεις είναι σύνηθες να πηγαίνουν με τους γονείς(έτσι νομίζω)!
Νομίζω ότι θα γίνει το χατήρι του μπαμπά τελικά! ;)
σιγα καλε δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα ειδικα αφου περασες σε αλλη πολη. εγω περασα μεταφραση διερμηνεια στην κερκυρα και αναγκαστικα θα παω και εγω με τον μπαμπα μου. δεν ειναι ευκολο ενας φοιτητης μονος του σε αλλη πολη, για αρχη παντα.ασε που πρεπει να βρουμε σπιτι και ...μπλα μπλα μπλα:P:P:P καλη αρχη σου ευχομαι!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
και γω περσυ οταν πηγα να γραφτω στο τμημα αυτοματισμου στην χαλκιδα πηγα με τον πατερα μου...σιγαα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Traveller

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 216 μηνύματα.
Ο οποιος μπαμπας,ζει κ αναπνεει για τη στιγμη που 8α γραψει την κορη του (δηλ. εμενα) στη νομικη..

Συμφωνω....αλλα οχι στη νομική!
Μαλλον μονη αλλα πιθανον να θελει να ερθει και ο μπαμπας μου για να με βοηθησει με τα χαρτια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Στην πρωτη μου σχολη ειχα παει με την μαμα μου.:P
Φετος θα παω ή παλι με την μαμα μου , ή με εναν φιλο μου...:P
Και φυσικα δεν ντρεπομαι να παω με την μαμα μου..Σιγα..!!
Απλα ειναι ωραια να εχεις εναν δικο σου μαζι μεσα σε αυτη την ξενουρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stella

Δραστήριο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 479 μηνύματα.
Εννοείται θα πάω μόνη μου!!!πέρασε και μια φίλη μου στην ίδια σχολή αλλα δεν τη θέλω να ρθει μαζί μου...απο όσο περισσότερους ζητησεις βοήθεια τόσο πιο πολλούς θα γνωρίσεις!!!χαχα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Αν πάτε με γονείς θα πέσει δούλεμα πίσω από την πάτη σας. Σας το λέω να το ξέρετε. Καλύτερα να πάτε μόνοι σας ή με κάποιο φίλο σας αν δεν θέλετε να πάτε μόνοι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Στην πρωτη μου σχολη ειχα παει με την μαμα μου.:P
Φετος θα παω ή παλι με την μαμα μου , ή με εναν φιλο μου...:P
Και φυσικα δεν ντρεπομαι να παω με την μαμα μου..Σιγα..!!
Απλα ειναι ωραια να εχεις εναν δικο σου μαζι μεσα σε αυτη την ξενουρα...:P


i agree:iagree:
-----------------------------------------
Αν πάτε με γονείς θα πέσει δούλεμα πίσω από την πάτη σας. Σας το λέω να το ξέρετε. Καλύτερα να πάτε μόνοι σας ή με κάποιο φίλο σας αν δεν θλελετα να πάτε μόνοι.


θα βαλουμε τν γατα μας να κλαιει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antigrafakias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antigrafakias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 295 μηνύματα.
Εγώ λέω να πάρω μαζί και τον σκύλο μου τον Έκτορα κι αν κανείς με δουλεύει πίσω από την πλάτη μου για τη μαμά μου θα τον αμολάω!!!:D

Υ.Γ. Του χρόνου όλα αυτά!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Περυσι ειχα παει με εναν ξαδερφο μου Λαρισαιο, μιας και δεν ηξερα καλα-καλα πως πανε στη σχολη (και δεν ειχα και προθεση να την παρακολουθησω). :P

Φετος μονος, καταμονος θα παω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top