Μετεγγραφές

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
να ρωτήσω κατι παιδια στα δίδυμα γίνονται μετεγγραφές; ή όχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polymnia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Polymnia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,253 μηνύματα.
να ρωτήσω κατι παιδια στα δίδυμα γίνονται μετεγγραφές; ή όχι

Πες μου οτι υπάρχει και 2ος φοκος στη φαμίλια,να τρελαθώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Πες μου οτι υπάρχει και 2ος φοκος στη φαμίλια,να τρελαθώ :P

δε το θέλω για μένα αλλά για γνωστό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thewnh

Νεοφερμένος

Η thewnh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων Αιγαίου (Χίος). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
υπάρχει περίπτωση να μπορούμε να φτιάξουμε τα χαρτιά μας, για μεταγραφές τώρα ? όταν βγουν οι βάσεις και μετά ? ή έχουν λήξει στις 30/07 ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

καποιος_καπου

Δραστήριο μέλος

Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Μεταγραφες δεν γινονται.
Ρωτα και την γραμματεια της σχολης που θες.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Για τη Νομική του ΕΚΠΑ τα αποτελέσματα του ελέγχου των δικαιολογητικών αναρτήθηκαν στην επίσημη ιστοσελίδα της σχολής.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
σε αντιθεση με αλλα τμηματα που ειναι τα ζωα μου αργα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
σε αντιθεση με αλλα τμηματα που ειναι τα ζωα μου αργα
Πράγματι. Στη Νομική του ΑΠΘ δεν τα έχουν επεξεργαστεί ακόμα. Είναι άσχημη αυτή η κατάσταση, διότι η όλη διαδικασία το πολύ να διαρκέσει ελάχιστες ημέρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Πράγματι. Στη Νομική του ΑΠΘ δεν τα έχουν επεξεργαστεί ακόμα. Είναι άσχημη αυτή η κατάσταση, διότι η όλη διαδικασία το πολύ να διαρκέσει ελάχιστες ημέρες.

ας ελπισουμε να βγουν πριν απο της βασεις για να βρουμε ευκολοτερα σπιτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
ας ελπισουμε να βγουν πριν απο της βασεις για να βρουμε ευκολοτερα σπιτι
Αν τα δικαιολογητικά σου είναι ακριβή και σωστά, ψάξε απο τώρα καλύτερα. Κι εγώ είχα αυτό το άγχος(μη γίνει κάποιο λάθος), αλλά τελικά όλα πήγαν κατ'ευχήν, όπως και σε άλλους συμφοιτητές μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Αν τα δικαιολογητικά σου είναι ακριβή και σωστά, ψάξε απο τώρα καλύτερα. Κι εγώ είχα αυτό το άγχος(μη γίνει κάποιο λάθος), αλλά τελικά όλα πήγαν κατ'ευχήν, όπως και σε άλλους συμφοιτητές μου.

Να σε ρωτησω κατι αλλο τα μαθηματα που χρωσταμε θα δοθουν στο τμημα υποδοχεις;
Τους πηραν ολους η εκοψαν και κανενα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Να σε ρωτησω κατι αλλο τα μαθηματα που χρωσταμε θα δοθουν στο τμημα υποδοχεις;
Τους πηραν ολους η εκοψαν και κανενα;
Τα μαθήματα στο παλαιό τμήμα, αλλά επειδή θα διαγραφείς εντός του Σεπτέμβρη δεν έχει νόημα, διότι δεν θα σου κατοχυρωθούν για τους προφανείς λόγους.

Είδα πως δεν έγιναν δεκτά 4 άτομα. Τα υπόλοιπα 41 έγιναν.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Τα μαθήματα στο παλαιό τμήμα, αλλά επειδή θα διαγραφείς εντός του Σεπτέμβρη δεν έχει νόημα, διότι δεν θα σου κατοχυρωθούν για τους προφανείς λόγους.

Είδα πως δεν έγιναν δεκτά 4 άτομα. Τα υπόλοιπα 41 έγιναν.:)
Ελλιπης χαρτια να φανταστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.

panosarkan

Νεοφερμένος

Ο panosarkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Συγγνώμη θα ήθελα να ρωτήσω αν βγεί εγκύκλιος μεταγραφών τον Σεπτέμβρη θα αφορά άτομα παλαιότερων ετών (2011-2012)? ή και τους μαθητές που έδωσαν πανελλήνιες το έτος 2012-2013? έχω μπερδευτεί παρακαλώ κάποιος που γνωρίζει να με ενημερώσει,ευχαριστώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Συγγνώμη θα ήθελα να ρωτήσω αν βγεί εγκύκλιος μεταγραφών τον Σεπτέμβρη θα αφορά άτομα παλαιότερων ετών (2011-2012)? ή και τους μαθητές που έδωσαν πανελλήνιες το έτος 2012-2013? έχω μπερδευτεί παρακαλώ κάποιος που γνωρίζει να με ενημερώσει,ευχαριστώ.
Θα ψηφιστεί το σχέδιο νόμου που θα προβλέπει μετεγγραφές απο τους (απο Οκτώβρη του 2013) τριτοετείς μέχρι και τους πρωτοετείς(τους νεοεισαχθέντες απο Οκτώβρη). Αυτό έχω καταλάβει τουλάχιστον εγώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosarkan

Νεοφερμένος

Ο panosarkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ !!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pride

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Pride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Μπορει καποιος κατοικος Αθηνας που πηρε μεταγραφη στην χαλκιδα (πχ δ.επιχειρησεων) οταν βγηκαν τα αποτελεσματα απο επαρχιακο τει..να παρει τελικα μεταγραφη στην Αθηνα/Πειραια εφοσον υπαρχει αντιστοιχο τμημα;
Δηλαδη να γινει συνεννοηση στην σχολη που θελει και αν υπαρχουν κενες θεσεις να μπει.
Γενικοτερα μπορει να γινει μεταγραφη σε σχολη με αυτον; Μονο με καταθεση χαρτιων στο τει που θελει (αν υπαρχει βεβαια καποιο κριτηριο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Ούτε στη φιλοσοφική Φπψ που περιμένω για την αδερφη μου εχουν αναρτήσει τίποτα έλεος Δλδ τι περιμένουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosarkan

Νεοφερμένος

Ο panosarkan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Παιδια ανακοινώθηκε τίποτα σχετικά με τις μεταγραφες;; Πιστεύετε ότι υπαρχει περίπτωση να ολοκληρωθούν πριν την έναρξη των διδακτικών ωρών των πανεπιστημίων ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top