Μεταπτυχιακό που να αφορά τη νεοπλασματική νόσο στον άνθρωπο. Αξίζει;

Stella199!

Νεοφερμένος

Η Stella199! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη έχετε για το μεταπτυχιακό που έχει να κάνει με την νεοπλασματικη νοσο στον άνθρωπο. Να προσθέσω ότι σπουδαζω ιατρικά εργαστηρια στο παδα και θα ήθελα να μάθω τις αρμοδιότητες μας σε ένα εργαστήριο παθολογοανατομιας και αν αξίζει να κάνω το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό,αν θέλω να έχω απασχόληση σε διαγνωστικα κέντρα.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,553 μηνύματα.
Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω τη γνώμη έχετε για το μεταπτυχιακό που έχει να κάνει με την νεοπλασματικη νοσο στον άνθρωπο. Να προσθέσω ότι σπουδαζω ιατρικά εργαστηρια στο παδα και θα ήθελα να μάθω τις αρμοδιότητες μας σε ένα εργαστήριο παθολογοανατομιας και αν αξίζει να κάνω το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό,αν θέλω να έχω απασχόληση σε διαγνωστικα κέντρα.
Στελλα κατ αρχην καλως ηρθες εδω στην παρεα. Το φορουμ εδω ειναι κατ εξοχην ιατρικο αλλα παθολογοανατομο δεν εχω δει. Εχουμε ιατρο μαθηματικο αλλα παθολογοανατομο και μαμο δεν εχουμε. Οποτε μαλλον η σχολη σου θα ξερει περισσοτερα για το θεμα σου.
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Αν το θέμα του είναι διαγνωστικές μέθοδοι, εκεί εστιάζεται η ειδικότητα σου, ναι είναι πολύ καλό
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top