Μεταπτυχιακό Ευρωπαϊκή Ιστορία (ΕΚΠΑ)

LefKok93

Νεοφερμένος

Ο LefKok93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα. Επειδή δεν βρίσκω καμία σχετική πληροφορία πουθενά αλλού,θα ήθελα την βοήθειά σας.Σκέφτομαι να κάνω το μεταπτυχιακό που αναφέρω στο ΕΚΠΑ.Αν κάποιος μπορεί να μου δώσει μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό και την ύλη εξέτασης για τις εισαγωγικές εξετάσεις θα το εκτιμούσα.Ευχαριστώ πολύ!
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Καλησπέρα. Επειδή δεν βρίσκω καμία σχετική πληροφορία πουθενά αλλού,θα ήθελα την βοήθειά σας.Σκέφτομαι να κάνω το μεταπτυχιακό που αναφέρω στο ΕΚΠΑ.Αν κάποιος μπορεί να μου δώσει μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό και την ύλη εξέτασης για τις εισαγωγικές εξετάσεις θα το εκτιμούσα.Ευχαριστώ πολύ!
Καλησπέρα!

Για την προκήρυξη, την ύλη και άλλες πληροφορίες, δες εδώ:
https://www.arch.uoa.gr/metaptyxiake...-contemporary-history-and-history-of-art.html
 
Τελευταία επεξεργασία:

LefKok93

Νεοφερμένος

Ο LefKok93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα!

Για την προκήρυξη, την ύλη και άλλες πληροφορίες, δες εδώ:
https://www.arch.uoa.gr/metaptyxiake...-contemporary-history-and-history-of-art.html
Ευχαριστώ για την απάντηση.Αυτά τα έχω ήδη δει.Εννοούσα γενικά κάτι έξτρα,πέρα από τα βασικά,πιθανότατα από φοιτητές που έχουν παρακολουθήσει το συγκεκριμένο μεταπτυχιακό.
 

Grace

Νεοφερμένος

Η Grace αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα. Επειδή δεν βρίσκω καμία σχετική πληροφορία πουθενά αλλού,θα ήθελα την βοήθειά σας.Σκέφτομαι να κάνω το μεταπτυχιακό που αναφέρω στο ΕΚΠΑ.Αν κάποιος μπορεί να μου δώσει μερικές πληροφορίες σχετικά με αυτό και την ύλη εξέτασης για τις εισαγωγικές εξετάσεις θα το εκτιμούσα.Ευχαριστώ πολύ!
Καλησπέρα τελικά έβγαλες άκρη? ρωτάω γιατι και εγω έχω τις ίδιες απορίες. Εκανα την αίτηση και ψαχνω πληροφορίες σχετικά με τις εξετάσεις.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top