Μετακόμιση ως φοιτήτρια - οικονομικός τρόπος να μεταφέρω τα πράγματά μου

estrela

Νεοφερμένος

Η estrela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Καλησπέρα, περιμένω αποτελέσματα μετεγγραφής και θα φύγω από Αλεξανδρούπολη προς Αθήνα ή Πάτρα, δεν ξέρω ακόμα. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον πιο οικονομικό τρόπο να μεταφέρω τα πράγματα μου; Δεν έχω επιπλα μόνο κούτες με ρούχα βιβλία πιάτα κουζινικά κλπ. Αν γνωρίζετε κάποια οικονομική μεταφορική θα εκτιμούσα παρα πολύ την βοήθεια!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,570 μηνύματα.
Καλησπέρα, περιμένω αποτελέσματα μετεγγραφής και θα φύγω από Αλεξανδρούπολη προς Αθήνα ή Πάτρα, δεν ξέρω ακόμα. Μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον πιο οικονομικό τρόπο να μεταφέρω τα πράγματα μου; Δεν έχω επιπλα μόνο κούτες με ρούχα βιβλία πιάτα κουζινικά κλπ. Αν γνωρίζετε κάποια οικονομική μεταφορική θα εκτιμούσα παρα πολύ την βοήθεια!
Δεν γνωριζω απο αλεξανδρουπολη...παντως το γενικο τιμολογιο ειναι 5€ η κουτα ..να τις πας εσυ και να στις φερουν αυτοι.
τοσα πληρωσα πριν 20 μερες απο Πειραια για Μυτιλήνη ( ενευ φπα)
να τις δεσεις και με σκοινακι να κρατιουνται... σκοινακι απλωματος 1€ το ματσακι για 2 κουτες
 
Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top