Μετά από τις πανελλήνιες

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Μετά από της πανελληνιεσ θέλω να ξεκουραστώ.
Τι προτείνετε να κάνω στης διακοπές μου;
Σκέφτομαι να αρχίσω κάποια χόμπι.
Κυρίως πνευματικά πιάνο λογοτεχνία..
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,563 μηνύματα.

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,563 μηνύματα.

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,563 μηνύματα.

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,453 μηνύματα.
Μετά από της πανελληνιεσ θέλω να ξεκουραστώ.
Τι προτείνετε να κάνω στης διακοπές μου;
Σκέφτομαι να αρχίσω κάποια χόμπι.
Κυρίως πνευματικά πιάνο λογοτεχνία..
Ψάξου λίγο με το η και το ι.

Υ.Γ Για καλό το λέω:P
 

atlantida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η atlantida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 236 μηνύματα.
Μετά από της πανελληνιεσ θέλω να ξεκουραστώ.
Τι προτείνετε να κάνω στης διακοπές μου;
Σκέφτομαι να αρχίσω κάποια χόμπι.
Κυρίως πνευματικά πιάνο λογοτεχνία..
μπορείς να πας κάπου διακοπές με την παρέα σου (καθόλου basic, ξέρω) ή με την οικογένειά σου, που είναι και ο υπέρτατος τρόπος ξεκούρασης μιας που δεν έχεις απολύτως καμία έγνοια (πέρα από το να αποφασίσεις σε ποιο μπαρ θα πιεις ποτάρες ή σε ποια παραλία θα καείς).
 

Cade

Δραστήριο μέλος

Ο Cade αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος λυκείου. Έχει γράψει 788 μηνύματα.
Ακόμη δεν έδωσες πανελλήνιες, το τι θα κάνεις μετά σκέφτεσαι ; Ξεκίνα να διαβάζεις αρχικά :P
 

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Έτσι είναι καλό είναι να έχουε πλαν α και β
 

Joji

Διακεκριμένο μέλος

Η Τζότζι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Νοσηλευτικής Πατρών. Έχει γράψει 6,592 μηνύματα.
Τι προτείνετε να κάνω στης διακοπές μου;
Να πας ταξίδι σίγουρα, σε μια περιοχή που σου αρέσει. Να δεις τα αξιοθέατα, να γνωρίσεις ανθρώπους, να διασκεδάσεις. Και όταν τα κάνεις όλα αυτά, πήγαινε σε ένα βιβλιοπωλείο και πάρε ένα καλό λεξικό.
 

Poirot

Διάσημο μέλος

Ο τ. Aspiring Lawyer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Βρε κάτσε να προλάβεις να κουραστείς και τις βρίσκεις τις διακοπές....

Ή πήγαινε σε ένα νησί με φίλες/φίλους ή ταξίδι κάπου αλλού που θες πολύ να πας. Διάβασμα όμως για την ώρα, και αυτά τα βλέπεις μετά τον Μάρτιο που θα θες ένα φως στο τούνελ!
 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών, Φοιτητής του τμήματος Νομικής ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.

Τρελας123

Νεοφερμένος

Η Τρελας123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αγία Βαρβάρα (Αττική). Έχει γράψει 106 μηνύματα.

Citylights

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Citylights αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 912 μηνύματα.

BaSO4

Δραστήριο μέλος

Η BaSO4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ. Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Μετά από της πανελληνιεσ θέλω να ξεκουραστώ.
Τι προτείνετε να κάνω στης διακοπές μου;
Σκέφτομαι να αρχίσω κάποια χόμπι.
Κυρίως πνευματικά πιάνο λογοτεχνία..
Μπορείς να μάθεις οδήγηση, αν θέλεις να πάρεις δίπλωμα κάποια στιγμή.

Ή, ακόμα, μπορείς να δηλώσεις συμμετοχή σε προγράμματα Erasmus+ στα οποία ομάδες ατόμων διαφορετικών εθνικοτήτων ταξιδεύουν σε μια χώρα -συνήθως- της Ευρώπης με καλυμμένα ορισμένα έξοδα (είτε μεταφοράς είτε διαμονής κλπ.). Πολύ ωραία εμπειρία, πάντως, και καλή ευκαιρία για εξάσκηση στα αγγλικά -μεταξύ άλλων πλεονεκτημάτων, φυσικά.

Μπορείς, επίσης, να μάθεις μια ξένη γλώσσα της χώρας που σου αρέσει περισσότερο ή γλώσσα προγραμματισμού, αν ενδιαφέρεσαι για την τεχνολογία.
 
Top