Μετάλλια και Πανελλήνιες - ισχύει το "χτικιό" του 2750;

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Καλησπέρα
Ξερει κανεις αν τελικα συμφερουν τα μεταλλια και αν ισχυει στους αθλητες το "χτικιό" του 2750?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Καλησπέρα
Ξερει κανεις αν τελικα συμφερουν τα μεταλλια και αν ισχυει στους αθλητες το "χτικιό" του 2750?
βασικα οχι αλλα ισχυει για ευρωπαικες διακρισεις και πανω .

 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Eυχαριστω πολύ αυτα τα διαβασα. Μερικες λεπτομερειες δεν ξερω οι οποιες ειναι σημαντικες. Οπως τωρα που γεννηθηκε το 2750 εμενα που θελω μαθηματικα με συμφερει το 2750 ή μεταλλιο? γιατι η δευτερη θεση δινει 8%., ή πρεπει να ισχυει αναγκαστικα και το 2750?
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Μεχρι πριν δυο χρονια δεν υπηρχε αυτο το αγχος (που το λεμε στην ταξη μου "χτικιο") με το 2750.
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Eυχαριστω πολύ αυτα τα διαβασα. Μερικες λεπτομερειες δεν ξερω οι οποιες ειναι σημαντικες. Οπως τωρα που γεννηθηκε το 2750 εμενα που θελω μαθηματικα με συμφερει το 2750 ή μεταλλιο? γιατι η δευτερη θεση δινει 8%., ή πρεπει να ισχυει αναγκαστικα και το 2750?
δεν καταλαβαινω τι λες
ειναι πρωτη χρονια που επιτρεπονται μετεγγραφες αθλητων.
αν μπεις με το πλεονεκτημα της προσαυξησης 8% δεν μπορεις να συμμετασχεις στις κανονικες μετεγγραφες.
 

2005

Νεοφερμένος

Η 2005 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών και Μαθήτρια Γ' λυκείου. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Απο τα μορια σου αν προσθεσεις 2750 οτι θα βγει αυτο πρεπει να πιασεις για να μπορεις να μπεις σε μια σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν καταλαβαινω τι λες
ειναι πρωτη χρονια που επιτρεπονται μετεγγραφες αθλητων.
αν μπεις με το πλεονεκτημα της προσαυξησης 8% δεν μπορεις να συμμετασχεις στις κανονικες μετεγγραφες.
ειναι πρωτη χρονια που επιτρεπονται μετεγγραφες αθλητων? Τι εννοεις? πρωτη χρονια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Τι είναι το 2750 δεν ξέρω 😂
Απο τα μορια σου αν προσθεσεις 2750 οτι θα βγει αυτο πρεπει να πιασεις για να μπορεις να μπεις σε μια σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

δεν καταλαβαινω τι λες
ειναι πρωτη χρονια που επιτρεπονται μετεγγραφες αθλητων.
αν μπεις με το πλεονεκτημα της προσαυξησης 8% δεν μπορεις να συμμετασχεις στις κανονικες μετεγγραφες.
Η μεταγραφη ενος αθλητη γινεται πως δηλαδη ,αν οχι μεσω μεταλλιων?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος τι είναι αυτό; 😅 🧐
ειναι αυτο που λεμε κοφτης 2750 για την μετεγγραφη.
πχ εσυ αν εμπαινες καρδιτσα για να πας απθ , αρχικα θα επρεπε τα μορια σου +2750 και ισοφαριζουν τουλαχιστον την βαση απθ..και μετα θα βλεπαμε τα οικονομικα μορια.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Απο τα μορια σου αν προσθεσεις 2750 οτι θα βγει αυτο πρεπει να πιασεις για να μπορεις να μπεις σε μια σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


ειναι πρωτη χρονια που επιτρεπονται μετεγγραφες αθλητων? Τι εννοεις? πρωτη χρονια?
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Απο τα μορια σου αν προσθεσεις 2750 οτι θα βγει αυτο πρεπει να πιασεις για να μπορεις να μπεις σε μια σχολη.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:


Η μεταγραφη ενος αθλητη γινεται πως δηλαδη ,αν οχι μεσω μεταλλιων?
ρε φιλε δεν ξερω τι σημαινει αυτο το μεταλιο που λες .
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
ειναι αυτο που λεμε κοφτης 2750 για την μετεγγραφη.
Καλέ αυτό το ξέρω, μπερδεύτηκα που έλεγε κάτι για μετάλλια 😅
πχ εσυ αν εμπαινες καρδιτσα για να πας απθ , αρχικα θα επρεπε τα μορια σου +2750 και ισοφαριζουν τουλαχιστον την βαση απθ..και μετα θα βλεπαμε τα οικονομικα μορια.
Δε θα τα βλέπαμε. Να φανταστείς έχω μηδενικές πιθανότητες μέχρι και για να φάω στη λέσχη 😂
Και είναι πολύ κρίμα, γιατί δε λέει να πληρώνεις τρία γεύματα για να τρως το ένα, τέλος πάντων.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Καλέ αυτό το ξέρω, μπερδεύτηκα που έλεγε κάτι για μετάλλια 😅

Δε θα τα βλέπαμε. Να φανταστείς έχω μηδενικές πιθανότητες μέχρι και για να φάω στη λέσχη 😂
Και είναι πολύ κρίμα, γιατί δε λέει να πληρώνεις τρία γεύματα για να τρως το ένα, τέλος πάντων.
Οπα ,,, καλα ρε πακ ποσο φραγκου εισαι?
πακ που εισαι να ερθω να σε γνωρισω
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Οπα ,,, καλα ρε πακ ποσο φραγκου εισαι?
πακ που εισαι να ερθω να σε γνωρισω
Αμα είναι ο ένας σου γονέας δημόσιος υπάλληλος κατευθείαν βγαίνεις εκτός από αυτά.

Υ.Γ Να φανταστείς ούτε ο αδερφός μου έτρωγε δωρεάν στη λέσχη που είχε και μικρή ανήλικη αδερφή (νομίζω αυτό προσμετράται)
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Αμα είναι ο ένας σου γονέας δημόσιος υπάλληλος κατευθείαν βγαίνεις εκτός από αυτά
Οχι οχι καλη μου ..μεχρι 45000 ειναι νομιζω
ελα μωρε αν τα εχεις οκ δεν ειναι πολλα .... 80€ το μηνα.
ουτε ενα ζευγαρι nike
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Οχι οχι καλη μου ..μεχρι 45000 ειναι νομιζω
ελα μωρε αν τα εχεις οκ δεν ειναι πολλα .... 80€ το μηνα.
ουτε ενα ζευγαρι nike
Με μπέρδεψες, πάντως εγώ δε δικαιούμαι και είναι κάτι παραπάνω από σίγουρο.
Το θέμα μου είναι το πως λειτουργεί η λέσχη. Αν είναι δυνατόν να πληρώνεις τρία γεύματα για να φας το ένα, έπρεπε να χρεώνονται διαφορετικά. Δεν είναι τόσο η αξία του γιατί οκ με 4€ εκτός λέσχης δεν μπορείς να φας κανονικό μεσημεριανό, όμως είναι το γαμωτο.

Τέλος πάντων είμαι εκτός θέματος.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Με μπέρδεψες, πάντως εγώ δε δικαιούμαι και είναι κάτι παραπάνω από σίγουρο.
Το θέμα μου είναι το πως λειτουργεί η λέσχη. Αν είναι δυνατόν να πληρώνεις τρία γεύματα για να τρως το ένα, έπρεπε να χρεώνονται διαφορετικά. Δεν είναι τόσο η αξία του γιατί οκ με 4€ εκτός λέσχης δεν μπορείς να φας κανονικό μεσημεριανό, όμως είναι το γαμωτο.

Τέλος πάντων είμαι εκτός θέματος.
Οχι ..τα 4 € ειναι για ολα τα γευματα ,,,αλλα σιγα εσυ μην πας το πρωι για τσαι και φετες ή το βραδυ....
οποτε πανε τα υπολοιπα.
μην μου στεναχωριεσαι ομως θα σε μαθω να φτιαχνεις ριζοτι και καρμποναρα
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και Φοιτήτρια του τμήματος Κτηνιατρικής ΑΠΘ. Έχει γράψει 9,551 μηνύματα.
Οχι ..τα 4 € ειναι για ολα τα γευματα ,,,αλλα σιγα εσυ μην πας το πρωι για τσαι και φετες ή το βραδυ....
οποτε πανε τα υπολοιπα.
μην μου στεναχωριεσαι ομως θα σε μαθω να φτιαχνεις ριζοτι και καρμποναρα
Αυτό σου λέω και γω. Γιατί να πληρώνω εγώ και ο καθένας τρία γεύματα ενώ λογικά θα φάω μόνο το μεσημεριανό;
Ξέρω ήδη να μαγειρεύω απλά όπως προείπα διαφωνώ με το πως λειτουργεί η λέσχη.

Υ.Γ Πάντως είναι υπερβολικά χαμηλή η τιμή οπότε ίσως δεν έπρεπε να φέρνω αντίρρηση. Είναι απλώς ότι μου φαίνεται παράλογο...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,637 μηνύματα.
Οχι ..τα 4 € ειναι για ολα τα γευματα ,,,αλλα σιγα εσυ μην πας το πρωι για τσαι και φετες ή το βραδυ....
οποτε πανε τα υπολοιπα.
μην μου στεναχωριεσαι ομως θα σε μαθω να φτιαχνεις ριζοτι και καρμποναρα
ε τι μπερδευτηκες
πληρωνεις για 3 γευματα αλλα δεν πας γιατι δεν μπορεις να πας γιατι δεν ειναι διπλα ... και πανε
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτό σου λέω και γω. Γιατί να πληρώνω εγώ και ο καθένας τρία γεύματα ενώ λογικά θα φάω μόνο το μεσημεριανό;
Ξέρω ήδη να μαγειρεύω απλά όπως προείπα διαφωνώ με το πως λειτουργεί η λέσχη.

Υ.Γ Πάντως είναι υπερβολικά χαμηλή η τιμή οπότε ίσως δεν έπρεπε να φέρνω αντίρρηση 😅
εχει την λογικη του αυτο..
Ο ανθρωπος θα φτιαξει μεριδες και για το πρωι να σε περιμενουν και για το βραδυ ..αλλα εσυ εισαι αλλου
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top