Μεσογειακών σπουδων ή ισπανική φιλολογία;

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Το ΕΑΠ είναι ένα δημόσιο ΑΕΙ.
συγγνωμη για τ μπερδεμα.. καπως επρεπε να το διαχωρισω απ τα αλλα ΑΕΙ που μπαινεις με εξετασεις..
1 ετησια ΘΕ αντιστοιχεί σε υλη 3 εξαμηνιαίων μαθηματων συμβατικών ΑΕΙ.

Περισσότερα μπορείς να βρεις στο www.eap.gr Έχει αναλυτικούς οδηγούς σπουδών.
εχω μπει στ σαιτ του πανεπιστημιου και στ παρελθον απλα δν μπορουσα να καταλαβω τι εννοουν με τις θεματικες ενοτητες ^^ οποτε ευχαριστω για την πληροφορια~
 

Slytherin

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Slytherin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.
συγγνωμη για τ μπερδεμα.. καπως επρεπε να το διαχωρισω απ τα αλλα ΑΕΙ που μπαινεις με εξετασεις..

εχω μπει στ σαιτ του πανεπιστημιου και στ παρελθον απλα δν μπορουσα να καταλαβω τι εννοουν με τις θεματικες ενοτητες ^^ οποτε ευχαριστω για την πληροφορια~

Καλά στα άλλα ΑΕΙ μπαίνεις με εξετάσεις αλλά όταν μπαίνεις με 7000 μόρια σε πολλά από αυτά τι να το κάνω.

Απολύτως ισότιμο είναι με τα άλλα ΑΕΙ πάντως.

Τα άλλα ΑΕΙ λέγονται συμβατικά για να τα διαχωρίζεις.
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
Καλά στα άλλα ΑΕΙ μπαίνεις με εξετάσεις αλλά όταν μπαίνεις με 7000 μόρια σε πολλά από αυτά τι να το κάνω.

Απολύτως ισότιμο είναι με τα άλλα ΑΕΙ πάντως.

Τα άλλα ΑΕΙ λέγονται συμβατικά για να τα διαχωρίζεις.
προσωπικα τα μορια που γραφει ο καθενας δν μου λενε κατι..

ναι, το οτι ειναι ισοτιμο με τ υπολοιπα ΑΕΙ τ γνωριζα απλα ειχα κολλησει στις ΘΕ γτ δν ηξερα τι τις αποτελει κλπ ^^ αν χρειαστει ξανα στο μελλον θα σιγουρευτω να χρησιμοποιησω τν διαχωριστικο ορο, ευχαριστω! :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top