Μακιγιάζ σε εφηβικές ηλικίες

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Πολύ απλά το μακιγιάζ Στέλλα Μπεζαντάκου δεν είναι για έφηβες. Πόσο μου τη δίνει το πρωί που είναι όλες με το ριμέλ μέσα στο μάτι, μαύρο μολύβι σα τα ρακούν στις 8 το πρωί. Σα κλαμένες χήρες μετά από αχαλίνωτο κλάμπινγκ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πας να φασώσεις και φεύγεις ουράνιο τόξο, να γιατί απωθεί.
Αυτή, ναι, να το καταλάβω, εσύ γιατί; Εκτός από το κραγιόν που ίσως κάτσει και σε σένα (άντε να μουτζουρωθεί και λίγο η μύτη σου με το μολύβι - το οποίο με λίγο σβήσιμο με το χέρι έχει φύγει), τα άλλα πολύ δύσκολα θα κάτσουν πάνω σου (εκτός αν η άλλη έχει γεμίσει το πρόσωπό της με γκλίτερς).:P

Σταματήστε να' στε τόσο υπερβολικοί, γιατί όλοι ξέρουμε ότι κανένα αγόρι δε θα "έτζαζε" μια κοπέλα λόγω μακιγιάζ και μόνο. Ας μη τρελαινόμαστε χωρίς λόγο.

-μιλάω για κανονινό βάψιμο και όχι Στέλας-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Crowley

Διάσημο μέλος

Ο Mr. Crowley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,046 μηνύματα.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
off topic s'il vous plaît
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αν μιλάμε για μιρκες ηλικιες 13-16 δε νομιζω πως χρειάζονται και βαψιμο.. εμενα προσωπικα δε μ'αρεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Strawhauls

Νεοφερμένος

Η Strawhauls αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ πιστεύω πως το λίγο maquillage μόνο αυτοπεποίθηση μπορεί να σου δώσει και να δείχνεις περιποιημένη και προσεγμένη=)Ούτε αλλοιώνει το πρόσωπό σου ούτε σε κάνει ξαφνικά θεάρα.Ε και δεν νομίζω πια ότι και τα αγόρια δεν μπορούν να δουν πότε μια γυναίκα βάφεται πάρα πολύ,άλλο που δεν μπορούν κατά βάση να ξεχωρίσουν το make up,την μάσκαρα,το ρουζ,την σκιά σε μικρές δόσεις.Το πιο τρομακτικό όμως στο δικό μου σχολείο ήταν να πετύχαινες ξαφνικά καμία κοπέλα που έβαζε καθημερινά μαύρο στα μάτια της χωρίς eyeliner ή μολύβι ματιών ~τρομακτικό~
Ξαφνικά τα μάτια φαντάζουν πολύ αδιόριστα χωρίς το μαγικό περίγραμμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Το τελευταιο μου συνεβαινε στο γυμνασιο! Ειχα συνηθισει που τις περισσοτερες κοπελες τις εβλεπα με μολυβι καθε μερα και αν καποια μερα δεν φορουαν (σπανιο φαινομενο) ηταν τοσο διαφορετικο το προσωπο τους που νομιζα οτι ηταν αρρωστες! Σοβαρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στο σχολείο δεν μου αρέσει. Αρνούμαι να ξυπνήσω από στις 6 για να φτιάξω το μαλλί, να βάλω το φακό, το eyeliner, τη μάσκαρα, μεικαπ, πούδρα, τερακότα για να φαίνομαι ηλιοκαμμένη, ρουζ και λιπγκλος.
Πριν τις διακοπές του πάσχα με σταματάει στο σχολείο μια συμμαθήτριά μου, πολύ κοκέτα, πάντα φτιαγμένη στην εντέλεια (δε δίνει αυτή πανελλαδικές) και μου λέει: Αναστασία πώς είσαι έτσι; είσαι πολύ άσπρη, βάλε κάτι λίγο λιπγκλος λίγο ρουζ για να φαίνεσαι ζωντανή!Πώς κυκλοφορείς έτσι;
Εκ φύσεως έχω πολύ λευκό δέρμα και με λίγες φακίδες αλλά ένιωσα εκείνη την ώρα σα να είχα κάνει ΤΟ έγκλημα.
Καθημερινά γι το σχολείο το μόνο που βάζω είναι ενυδατική με δείκτη προστασίας γιατί καίγομαι εύκολα και γεμίζω φακίδες στη μύτη. Άντε και τον χειμώνα κανένα λιποζάν για να μην ξεραίνονται. Άμα μου ρθει να βαφτώ, θα βαφτώ σε φυσιολογικά πλαίσια, άντε λίγο μολύβι κοντά στις πάνω βλεφαρίδες, μάσκαρα και κανένα κραγιόν ή λιποζάν με χρώμα . Αλλά όχι πρωί πρωί με την αυγούλα, δηλαδή να σε βλέπει ο άλλος άβαφτη και να λέει ποια είναι αυτή;!

Quiz: Πώς ξεχωρίζεις τα κορίτσια που δίνουν πανελλήνιες από αυτά που δεν δίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Αεράτος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αεράτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Στο σχολείο δεν μου αρέσει. Αρνούμαι να ξυπνήσω από στις 6 για να φτιάξω το μαλλί, να βάλω το φακό, το eyeliner, τη μάσκαρα, μεικαπ, πούδρα, τερακότα για να φαίνομαι ηλιοκαμμένη, ρουζ και λιπγκλος.
Πριν τις διακοπές του πάσχα με σταματάει στο σχολείο μια συμμαθήτριά μου, πολύ κοκέτα, πάντα φτιαγμένη στην εντέλεια (δε δίνει αυτή πανελλαδικές) και μου λέει: Αναστασία πώς είσαι έτσι; είσαι πολύ άσπρη, βάλε κάτι λίγο λιπγκλος λίγο ρουζ για να φαίνεσαι ζωντανή!Πώς κυκλοφορείς έτσι;
Εκ φύσεως έχω πολύ λευκό δέρμα και με λίγες φακίδες αλλά ένιωσα εκείνη την ώρα σα να είχα κάνει ΤΟ έγκλημα.
Καθημερινά γι το σχολείο το μόνο που βάζω είναι ενυδατική με δείκτη προστασίας γιατί καίγομαι εύκολα και γεμίζω φακίδες στη μύτη. Άντε και τον χειμώνα κανένα λιποζάν για να μην ξεραίνονται. Άμα μου ρθει να βαφτώ, θα βαφτώ σε φυσιολογικά πλαίσια, άντε λίγο μολύβι κοντά στις πάνω βλεφαρίδες, μάσκαρα και κανένα κραγιόν ή λιποζάν με χρώμα . Αλλά όχι πρωί πρωί με την αυγούλα, δηλαδή να σε βλέπει ο άλλος άβαφτη και να λέει ποια είναι αυτή;!

Εμείς πάντως όταν βλέπουμε κοπέλα βαμμένη πρωί πρωί στο σχολείο την φωνάζουμε καρναβάλι... :D

Δεν τα γουστάρω καθόλου αυτά πάντως... Ο καθένας είναι ωραίος επειδή είναι διαφορετικός... Άμα βάζετε όλες καλλυντικά σε επίπεδο: Γουίλι του μαύρου θερμαστή από το Τζιμπουτί ε τότε το θέλετε το κράξιμο σας... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σεβαστή-Μαρία

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σεβαστή-Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Πωω, θυμάμαι όταν ήμουν στην α λυκείου ήταν κάτι κοπέλες της γ που το μαλλί ήταν ΠΑΝΤΑ φουσκωμένο, αφού νόμιζα φαρίνα αλεύρι βάζουν !:ρ
είναι πολύ αποκρουστικό να βλέπεις το 14χρονο φουλ στο μακιγιάζ..στην πόλη μου όλα τα 14χρονα κάνουν μακιγιάζ.
Εγώ πάλι τα τελευταία 3 χρόνια είμαι χύμα στο κύμα :ρ μόνο αν βγω , που δεν το πολυσυνηθίζω, βάζω λίγη πούδρα και μάσκαρα.
Κλάιν , αν κάποιος είναι να σε αγαπήσει θα το κάνει γι αυτό που πραγματικά είσαι και όχι για τη μάσκα που φοράς, γιατί νομίζω ότι οι γυναίκες βάφονται με αυτό το σκεπτικό. Έχουμε ψεγάδια και είναι τέλειο . Ο καθένας τα δικά του. Αν είμασταν όλοι τέλειοι , δε θα υπήρχε νόημα.
Ο καθένας έχει την δική του ομορφιά :)
Κάτι που εκπέμπει απο μέσα. Διάβασα κάποτε πως πλαστικοί χειρούργοι προσπάθησαν με πολλές επεμβάσεις να συγκεντρώσουν σε ένα άτομο τα χαρακτηριστικά που μεμονομένα θεωρούμε ιδανικά. Αυτό που προέκυψε ήταν ένα τέρας. Ο καθένας έχεις την δική του μοναδική αναλογία, τη δική του ομορφιά. :) Το λέει και η christina aguilera ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tabarly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 131 μηνύματα.
από συζητήσεις μου με αγόρια, δεν τους αρέσει το υπερβολικό μακιγιαζ. τουλάχιστον στους δικούς μου γνωστούς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Η γνώμη μου είναι να μην βαφόμαστε από τώρα γιατί έτσι λίγο λίγο κάνουμε κακό στην επιδερμίδα μας...Εντάξει,για να πω την αλήθεια όταν βγαίνω με παρέα βάζω λίγο μολυβάκι:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cherie

Δραστήριο μέλος

Η Cherie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 768 μηνύματα.
Quiz: Πώς ξεχωρίζεις τα κορίτσια που δίνουν πανελλήνιες από αυτά που δεν δίνουν;

Σίγουρα έχουν παχύνει, άλλες λίγο, άλλες πολύ. Κυκλοφορούν με κοτσίδες και άνετα ρούχα (όχι τζιν σωλήνες πια, φόρμες φόρμες και πάλι φόρμες:P). Και τα μάτια τους...κουρασμένα. Φαγωμένα νύχια και γυαλί μυωπίας. Όσες ξέρω κάπως έτσι είναι, με ελάχιστες εξαιρέσεις.

Και για να είμαι και ον:
Δεν μ΄αρέσει να βλέπω κοπέλες με υπερβολικό μακιγιάζ, ανεξαρτήτως ηλικίας. Λίγα πράγματα και καλά, ίσα ίσα για να τονίζουμε τα ατού το προσώπου μας. Το τραγικό είναι να βλέπεις κορίτσια της ηλικίας μου ή και μικρότερα να συνωστίζονται στις τουαλέτες του σχολείου στα διαλείμματα για να ελέγξουν τη φράτζα και αν έχει φύγει το μολύβι και το μεικ - απ. Και αν πλένεις τα χέρια σου ξέρω γω και τους κρύβεις τον καθρέφτη σε κοιτούν μ' ένα βλέμμα:P..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MolecularMary

Νεοφερμένος

Η MolecularMary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Ναι παιδια δεν πρεπει να βαφομαστε...! Το make-up ειναι πολυ βαρυ για την επιδερμιδα μας! Προσωπικα, λατρευω αυτη την αισθηση του οτι ειμαι αβαφτη και με την πραγματικη μου επιδερμιδα...το μονο που κανω ειναι να πλενω το προσωπο μου με ενα σαπουνι για; τους ρυπους που δεχεται το προσωπο καθημερινα και το πολυ πολυ καμια μασκαρα! Τιποτα αλλο..
Σε περιπτωση πυ ενδιαφερεστε, το σαπουνι ειναι πραγματικα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ! Κυκλοφορει μονο στα φαρμακεια, μπορειτε να το ζητησετε, λεγεται EUBOS ! Υπαρχει σε μπλε και κοκκινο! Το μπλε ειναι αοσμο, ενω το κοκκινο εχει και μια καταπληκτικη μυρωδια! Μου το συστησε καθηγητης δερματολογιας του Πανεπιστημιου Αθηνων! Το λατρευω και μου δινει μια τοσο ομορφη αισθση που πραγματικα σε κανει να εχεις πολυ αυτοπεποιθηση!
Γενικα ομως ας μην επιβαρυνουμε την επιδερμιδα μας με τοσο βλαβερες ουσιες! Και για εσας που εχετε σπυρακια, σας λεω οτι με το βαψιμο μονο χειροτερα τα κανετε! Οι συμμαθητριες μου που εχουν ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ ακμη ακολουθουν μια φαρμακευτικη αγωγη και σε λιγο χρονο εξαφανιζονται...εαν δεν υπαρχει και καμια φοβερη ακμη απλα απολαυστε το δερμα σας! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rebel1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Rebel1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 966 μηνύματα.
ειναι πολυ ασχημο να βλεπεις κοριτσια 14-18 ετων,ειδικα τα πιο μικρα,να βαφονται.Ασπριζουν και ειναι λες και τις σοβατισες.Βαζουν και εντονο κραγιον και ειναι ΑΗΔΙΑ,πραγματικα.εμενα πιο πολυ μ αρεσει να βλεπω μια κοπελα αβαφη και οπως ειναι κανονικα.Αυτες που βαφονται καθημερινα,αν καποια μερα δεν βαφουν,φαινονται χλωμες και σα πεθαμενες.Ειναι αηδια και δε μπορω να καταλαβω με ποια λογικη το κανετε αυτο πανω σας.Να κρυψετε τι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι ειναι ωραιο για μια γυναικα να βαφεται και γενικα να περιποιεται...αλλα ουτε και μενα μαρεσει το υπερβολικο βαψιμο σε μικρα κοριτσακια 14 χρονων που κανουν τα παντα για να κλεψουν χρονια :P και εγω παλιοτερα βαφομουν πιο εντονα αλλα τωρα το εχω σταματησει και βαφομαι πιο απαλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το βάψιμο που όμως δεν φαίνεται, δηλαδή ίσα ίσα να καλύψεις τυχόν σημάδια,μαύρα στίγματα,σπυράκια τοπικά στο πρόσωπο, λίγο απαλό χρωματάκι στα χείλια και έτοιμη...
Επίσης δεν μου αρέσει καθόλου 14-15 που βάφονται σαν 25άρες, ή κάποιες που από τις πολλές στρώσεις make-up είναι σαν έχουν σοβά στη μάπα, αν δεν ξες να βάφεσαι άστο βρε κοπέλα μου,αν είναι να μάθεις καλώς αλλιώς μη βάζεις τίποτα και μείνε φυσική, πιο όμορφη θα είσαι! (συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις αυτά τα κορίτσια επιλέγουν και λάθος χρώμα, το πρόσωπο άσπρο και από το λαιμό και κάτω μαύρη, όπως και το αντίθετο!)

Από κει και πέρα σε ειδικές περιπτώσεις ε λίγο παραπάνω βάψιμο επιβάλλεται :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το βάψιμο που όμως δεν φαίνεται, δηλαδή ίσα ίσα να καλύψεις τυχόν σημάδια,μαύρα στίγματα,σπυράκια τοπικά στο πρόσωπο, λίγο απαλό χρωματάκι στα χείλια και έτοιμη...
Επίσης δεν μου αρέσει καθόλου 14-15 που βάφονται σαν 25άρες, ή κάποιες που από τις πολλές στρώσεις make-up είναι σαν έχουν σοβά στη μάπα, αν δεν ξες να βάφεσαι άστο βρε κοπέλα μου,αν είναι να μάθεις καλώς αλλιώς μη βάζεις τίποτα και μείνε φυσική, πιο όμορφη θα είσαι! (συνήθως σε τέτοιες περιπτώσεις αυτά τα κορίτσια επιλέγουν και λάθος χρώμα, το πρόσωπο άσπρο και από το λαιμό και κάτω μαύρη, όπως και το αντίθετο!)

Από κει και πέρα σε ειδικές περιπτώσεις ε λίγο παραπάνω βάψιμο επιβάλλεται :redface:

εσυ εισαι του natural make up :P και εμενα αυτο μου αρεσει πλεον...αλλα απο την αλλη μπορει να δεις και το ακριβως αντιθετο που για μενα ειναι πιο εκνευριστικο...κοπελες τελειως απεριποιητες,χωρις ιχνος μακιγιαζ επανω τους με αβγαλτα φρυδια και με μουστακι :P αυτο ειναι χειροτερο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fmarulezkd

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο fmarulezkd αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,781 μηνύματα.
* ο άσχετος*
Συνεχίστε να βάφεστε σαν γουρουνάκια στη λάσπη, δε μας πειράζει.Αντίθετα σας ευχαριστούμε για τις δόσεις γέλιου που μας προσφέρεται σε καθημερινή βάση ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
εσυ εισαι του natural make up :P και εμενα αυτο μου αρεσει πλεον...αλλα απο την αλλη μπορει να δεις και το ακριβως αντιθετο που για μενα ειναι πιο εκνευριστικο...κοπελες τελειως απεριποιητες,χωρις ιχνος μακιγιαζ επανω τους με αβγαλτα φρυδια και με μουστακι :P αυτο ειναι χειροτερο :P

Υπάρχει κοπέλα που δεν βγάζει μουστάκι και φρύδια :confused:
Αυτές ρε συ τις δικαιολογώ με το σκεπτικό, οκ η φύση σε έκανε έτσι, οι άλλες που από μόνες τους γίνονται καρνάβαλοι; :redface: (πω πω κακίες βραδιάτικα!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top