Μαθηματικό ΕΚΠΑ vs Κρήτης

KostasT98

Νεοφερμένος

Ο KostasT98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Καλημέρα θα ήθελα τη γνώμη σας. Μαθηματικό ΕΚΠΑ ή Μαθηματικό κρήτης και γιατί? ( γνωρίζω ότι το καλύτερο φυσικό τμήμα είναι της κρήτης ισχύει το ίδιο και για τις άλλες σχολές θετικών επιστημών?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Καλημέρα θα ήθελα τη γνώμη σας. Μαθηματικό ΕΚΠΑ ή Μαθηματικό κρήτης και γιατί? ( γνωρίζω ότι το καλύτερο φυσικό τμήμα είναι της κρήτης ισχύει το ίδιο και για τις άλλες σχολές θετικών επιστημών?

Σε προπτυχιακο επιπεδο δεν υπαρχει καλυτερο τμημα σε ιδια τμηματα. Ακομα και σε μεταπτυχιακο επιπεδο καθε τμημα δινει παραπανω εμφαση σε καποιον τομεα.
Οποτε δες προγραμματα σπουδων, παρε γνωμες για καθηγητες απο ατομα που φοιτουν ή εχουν φοιτησει και επελεξε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasT98

Νεοφερμένος

Ο KostasT98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Έγραψα εδώ για να πάρω γνώμες απο τυχόν φοιτητές ;) ;). Εχω δει τα προγραμματα σπουδών της Κρητης ειναι πιο συμπυκνωμένο σε μαθήματα απ'οτι είδα αλλα ειναι εξισου καλό...χμμμμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Έγραψα εδώ για να πάρω γνώμες απο τυχόν φοιτητές ;) ;). Εχω δει τα προγραμματα σπουδών της Κρητης ειναι πιο συμπυκνωμένο σε μαθήματα απ'οτι είδα αλλα ειναι εξισου καλό...χμμμμ

Εγω φυσικο ειμαι και επειδη ειμαστε μεσοτοιχια με μαθηματικο εχω συζητησει με μαθηματικους και εχω καποια γνωμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasT98

Νεοφερμένος

Ο KostasT98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
ναι εννοείται πως θα ήθελα να την ακούσω...οποιοσδήποτε έχει γνώμη ειναι δεκτή :) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasT98

Νεοφερμένος

Ο KostasT98 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
και όσον αφορά Επίσης το τμήμα ΜΑθηματικών και το τμήμα Εφαρμοσμένων μαθηματικών τι παιζει? βλέπω οτι το προγραμμα σπουδών είναι παρόμοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top