Μαθηματικός διαγωνισμός Νοεμβρίου

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Ποιοί από εσάς θα πάρουν μέρος ; Εγώ γράφτηκα..τι πρέπει να διαβάσουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mika kokoy

Νεοφερμένος

Η mika kokoy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
πού σε ποιον διαγωνισμό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Πρέπει να ξέρεις μαθηματικά :P
Δε διαβάζεις κάτι συγκεκριμένο. Μπορούν να μπουν τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Άραγε να λέει για τον Θαλή?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stroumfotragoudw

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η stroumfotragoudw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 158 μηνύματα.
ναι για αυτό λέω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madness

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Πότε είναι; Δεν έχω ακούσει τίποτα. Ποτέ δεν έχω περάσει στην επόμενη φάση αλλά πάντα πηγαίνω γιατί μου αρέσει σαν εμπειρία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tak1s

Νεοφερμένος

Ο tak1s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Πως γράφεσαι??Στο σχολειο μου δεν εχουν πει κατι οι καθηγητες και ουτε θα πουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Helena009

Νεοφερμένος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Μήπως ξέρει κανεις πότε είναι ο διαγωνισμός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα είμαι κι εγώ εκεί :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
πωπω παιδια...
γράψατε τίποτα?
εγώ κατι έβγαλα απο τα 2 πρώτα θέματα,αλλά από κει και πέρα....
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_bd

Νεοφερμένος

Ο Alex_bd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
πηγα και εγω....εσεις τι λυσατε απο αυτα???
το 2ο ηταν το πιο ευκολο κατα τη γνωμη μου...
-----------------------------------------
ειδα τις λυσεις...το 4ο θεμα δν λυνοταααααααααν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos (H)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Καλαματιανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
πηγα και εγω....εσεις τι λυσατε απο αυτα???
το 2ο ηταν το πιο ευκολο κατα τη γνωμη μου...
-----------------------------------------
ειδα τις λυσεις...το 4ο θεμα δν λυνοταααααααααν!
Τις λύσεις τις βρήκες σε κάποια σελίδα στο internet;Αν ναι άσε ένα link αν σου είναι εύκολο!
Α ναι...Ήμουν κι εγώ εκεί!Δεν έχω δει λύσεις αλλά πιστεύω έχω λύσει τα δύο πρώτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

13diagoras

Δραστήριο μέλος

Ο 13diagoras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 550 μηνύματα.
Τις λύσεις τις βρήκες σε κάποια σελίδα στο internet;Αν ναι άσε ένα link αν σου είναι εύκολο!
Α ναι...Ήμουν κι εγώ εκεί!Δεν έχω δει λύσεις αλλά πιστεύω έχω λύσει τα δύο πρώτα!
εδω ειναι οι λυσεις:https://users.otenet.gr/~emethes/noe09/THEMATA%20Thalis2009-LYSEIS.pdf
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos (H)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Καλαματιανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 24 μηνύματα.

Alex_bd

Νεοφερμένος

Ο Alex_bd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ!!!!:no1:
τελικα τα χεις σωστα τα 2 πρωτα?εγω γαμοτο στο 3ο δεν καταλαβα καλα τι ελεγε και το λυσα λαθος :S

παντως ηταν δυσκολο να γραψεις τον αριθμο α000...000α οπως τον γραφει αυτος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos (H)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Καλαματιανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
τελικα τα χεις σωστα τα 2 πρωτα?εγω γαμοτο στο 3ο δεν καταλαβα καλα τι ελεγε και το λυσα λαθος :S

παντως ηταν δυσκολο να γραψεις τον αριθμο α000...000α οπως τον γραφει αυτος

Ναι σωστά ήταν!:DΚαλά το τρίτο ήθελε και θεωρία αριθμών που δεν είχα κάνει καθόλου πέρσι και δεν της δίνει σημασία κανένας.Πράγματι πολύ δύσκολο να το σκεφτείς αυτόν τον τρόπο.Εγώ έγραψα 3 σελίδες για το 3ο θέμα αλλά απ'ότι φαίνεται έχω γράψει άλλα αντ'άλλων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex_bd

Νεοφερμένος

Ο Alex_bd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
γαμωτο εγω στο 2ο εβγαλα μια απο τις 2 σχεσεις που βγαζει αυτος...
κ εκανα κ αυτο που σου ειπα με το συνολο τιμων της f...θα ρωτησω και κανα μαθηματικο να μαι σιγουρος :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.


Oμιτζι πόσο γρήγορα έβγαλε το πρώτο θέμα!!!:jumpy:
και γω καθόμουνα και του έπαιρνα περιπτώσεις για άρτιους και για περιττούς...
:fss:περάααασαμε στην επόμενη φάση...σίίίίγουρα :P

πάλι καλά τουλάχιστον που δεν είναι έτσι οι πανελλήνιες:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos (H)

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος Καλαματιανός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Oμιτζι πόσο γρήγορα έβγαλε το πρώτο θέμα!!!:jumpy:
και γω καθόμουνα και του έπαιρνα περιπτώσεις για άρτιους και για περιττούς...
:fss:περάααασαμε στην επόμενη φάση...σίίίίγουρα :P

πάλι καλά τουλάχιστον που δεν είναι έτσι οι πανελλήνιες:xixi:
Μια και το ανέφερες μήπως ξέρεις τι πρέπει να έχεις γράψει περίπου για να περάσεις στην επόμενη φάση;;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pepper ann

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Νικόλαος (Λασιθίου). Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Μια και το ανέφερες μήπως ξέρεις τι πρέπει να έχεις γράψει περίπου για να περάσεις στην επόμενη φάση;;:hmm:


χμ,να σου πω,δεν παίρνω και όρκο,αλλά σε πρώτη φάση νομίζω ότι εξαρτάται πρώτα από το πως τα πήγαν οι άλλοι μαθητές [που ανεβάζουν ή κατεβάζουν αντίστοιχα το επίπεδο] αλλά είναι και πολύ φλου.Δηλαδή μπορεί να γράψεις και ένα μόνο θέμα,αλλά η λύση που θα έχεις βρει να είναι τόοοοσο wow που να ενθουσιαστούν.
Επαναλαμβάνω ότι δεν είμαι σίγουρη γι'αυτά που λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top