Μαθηματικά και Έκθεση (Α' Ομάδας)

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Τι θεμα λετε να πεσει φετος ρε παιδια στην Εκθεση.....??? Και στα Μαθηματικα θεωρια,πολυ πραγμα!! Τι να διαβασω???? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Στην έκθεση θα πέσει λογικά κατι σχετικό με την εποχή!Μπορεί για την κατάσταση που είναι η Ελλάδα ή κάτι τέτοιο!Στα μαθηματικά αν ξέρεις να λύνεις ασκήσεις ξέρεις και θεωρία!24 κ σήμερα!!!Οτι κάναμε κάναμε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Αυτο σκεφτομαι και εγω......Κατι με Οικονομια αλλα δεν μου ερχεται κατι στο μυαλο και απο τν Υλη που καναμε!
Ασκησεις ξερω να λυνω τις πιο πολλες αλλα,αλλο θεωρια!!
Περυσι ειχε πεσει να αναπτυξετε κιολας. Τι 24 και σημερα δεν καταλαβα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Αυτο σκεφτομαι και εγω......Κατι με Οικονομια αλλα δεν μου ερχεται κατι στο μυαλο και απο τν Υλη που καναμε!
Ασκησεις ξερω να λυνω τις πιο πολλες αλλα,αλλο θεωρια!!
Περυσι ειχε πεσει να αναπτυξετε κιολας. Τι 24 και σημερα δεν καταλαβα????

Για την ευθήνη του πολίτη την δημοκρατία...κάτι τέτοιο!Να δούμε αν θα μπει κιόλας!Οχι οχι!Καμία ανάπτυξη!Απλές ισότητες ήταν!Αμα πέσει πχ πότε λέμε οτι μια εξίσωση είναι παραγωγήσιμη...δεν το ξέρεις απο της ασκήσεις?!!Δεν βάζουν και τίποτα το τρομερό, μην νομίζεις!24 κ σήμερα μέχρι τις 25 Μαϊου που αρχίζουν οι εξετάσεις!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Χαζομαρα θα ειναι αν πεσει κατι τετοιο......Κατι ασχετο να πεσει οπως περυσι! Καλα το θεμα περυσι και γενικα η Εκθεση ηταν ευκολη! Το καναμε στο Φροντηστηριο και εγραψα πολυ καλα σε ολα!
Δεν ξερω μωρε τι θα γραψω Μαθηματικα!! Εσυ ειχες γραψει καλα Εκθεση-Μαθημαματικα περυσι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Χαζομαρα θα ειναι αν πεσει κατι τετοιο......Κατι ασχετο να πεσει οπως περυσι! Καλα το θεμα περυσι και γενικα η Εκθεση ηταν ευκολη! Το καναμε στο Φροντηστηριο και εγραψα πολυ καλα σε ολα!
Δεν ξερω μωρε τι θα γραψω Μαθηματικα!! Εσυ ειχες γραψει καλα Εκθεση-Μαθημαματικα περυσι?

Εκθεση για τα δικά μου δεδομένα πολύ καλα, μαθηματικα μπορούσα 100 αλλά τελικα 85 και οι 2!Μην αγχώνεσαι!Δεν είναι τίποτα το τρομερό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
85/100??? Μπραβο ρε!!! Μια χαρα εγραψες! Αντε να δουμε τι θα ειναι το τρομερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Θεωρια Μαθηματικα να φανταστεις δεν εχω ξεκινησει ακομη....:redface: Θελω να τελειωσω προγραμματισμο καλα και την τελευται εβδομαδα θα ασχοληθω πιο πολυ Μαθηματικα-Εκθεση.Λες να προλαβω???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Θεωρια Μαθηματικα να φανταστεις δεν εχω ξεκινησει ακομη....:redface: Θελω να τελειωσω προγραμματισμο καλα και την τελευται εβδομαδα θα ασχοληθω πιο πολυ Μαθηματικα-Εκθεση.Λες να προλαβω???
Ναι ρε σύ άνετα.Καλά τώρα θεωρία μην νομίζεις ότι θα μπεί τίποτα δύσκολο μαθηματικά και έκθεση σιγά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δεν ξερω ρε Μαριε.....Τα λεει και το Βιβλιο μεσα οπως να ναι!!! Και εκεθση φοβαμαι αρκετα γιατι ειναι παρα πολλα τα θεματα και που να θυμασαι απο τ καθενα (Συνεπειες,Δεοντολογια,Θετικα-Αρνητικα,το ενα το αλλο)!!!!
Πλησιαζει ο καιρος και τρελαινομαι σιγα-σιγα μου φαινεται :P
pffffff
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Στο Γεν.Λυκειο Αυτομορφωση.............Σε εμας??????????????? Τρομερο Αγχος για την Γα......μ....νη Τριτη,ποτε να ερθει??!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Στο Γεν.Λυκειο Αυτομορφωση.............Σε εμας??????????????? Τρομερο Αγχος για την Γα......μ....νη Τριτη,ποτε να ερθει??!

Δια Βίου Μάθηση(όπως και το νέο όνομα του υπουργείου)!!Μέσα έπεσε ο Μπαμπηνιώτης!Σε εμάς λογικά κάτι σχετικό με την βία!Ίδωμεν.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ποιος Μπαμπηνιωτης................:hmm: ?? Τι ειναι αυτος και τι ειπε?!! Μακαρι να πεσει με την Βια η Ρατσισμο η Μεταναστευση !!! Θελω να ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ!!!! Εχω τρελαθει! Η αναμονη ειναι εκνευριστικη λες και σε σκωτονει αργα-αργα
:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλή επιτυχία και σε σας παιδιά, μην αγχώνεστε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Σε ευχαριστουμε PrinCess.....!!! Απλως αυτη η αναμονη οτι χειροτερο!! Να βλεπεις τους φιλους σου να γραφουν σημερα,και ολη αυτη η αναλυση ποιος εγραψε καλα και ποιος οχι και τι θεμα ηταν το ενα και τι το αλλο,σε βαζουν σιγα σιγα στο κλιμα! Και αγχωνομαι :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ναι, ναι ξέρω. Ακόμα και γω αγχώθηκα σήμερα.:worry:
Υπομονή όμως. Πανελλήνιες είναι, θα περάσουν.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sxetlant

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Απόστολος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 336 μηνύματα.
Ποιος Μπαμπηνιωτης................:hmm: ?? Τι ειναι αυτος και τι ειπε?!! Μακαρι να πεσει με την Βια η Ρατσισμο η Μεταναστευση !!! Θελω να ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ!!!! Εχω τρελαθει! Η αναμονη ειναι εκνευριστικη λες και σε σκωτονει αργα-αργα
:devil:

Ο Μπαμπινιώτης είναι Καθηγητής-Πρίτανης του Πανεπιστημίου Αθηνών(αν δεν κάνω λάθος)!Κάθε χρόνο λέει τι θα πέσει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

woochoogirl

Τιμώμενο Μέλος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,971 μηνύματα.
Είναι διάσημος γλωσσολόγος και έχει γράψει ένα από τα μεγαλύτερα και καλύτερα λεξικά της Νεοελληνικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Είναι διάσημος γλωσσολόγος και έχει γράψει ένα από τα μεγαλύτερα και καλύτερα λεξικά της Νεοελληνικής.


Επίσης πρόκειται για πονεμένη ιστορία. Ας αποσυρθεί να μπεί στο απυροβλήτο :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Α μαλιστα.....Εχω ενα Λεξικο του Μπαμπηνιωτη i think αλλα δεν μου ερχοταν στο μυαλο :P
Και για τα ΕΠΑ.Λ τι ειπε οτι θα πεσει???????? Δηλαδη αυτος ειπε οτι θα πεσει για την αυτομορφωση και επεσε?!!
Τι πονεμενη Ιστορια εχει ο ανθρωπος Rempeskes??? Ετσι να ενημερωνομαστε κιολας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top