Μαθήματα κιθάρας στη Γ' Λυκείου:Να συνεχίσω;

ioanna1993

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ποιο άλλο; αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 312 μηνύματα.
Τελικά κατά 80-90% θα εγκαταλείψω...Χθες μίλησα με τον μαθηματικό μου για την επόμενη χρονιά και συζητήσαμε αρκετά και αγχώθηκα. Και εκτός του ότι πιστεύω πως δε θα έχω χρόνο, μου είπε πως θα πρέπει να κάνουμε 3 μαθήματα την εβδομάδα,πράγμα που σημαίνει περισσότερα έξοδα για τους γονείς μου...Δεν μπορώ λοιπόν να τους επιβαρύνω και με τα έξοδα του ωδείου...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εύα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 295 μηνύματα.
+1 για την επιλογή σου...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rosstrobon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Και εγω στην ιδια φαση βρισκομαι.3,5 χρονια κιθαρα και σκεφτομαι αν θα συνεχισω μαθηματα ή οχι.Βασικα κιθαρα παιζω απο μιση μεχρι και 3-4 ωρες την μερα αν μου την βαρεσει και εχω χρονο.Του χρονου φυσικα και δεν θα εχω χρονο οπως φετος αλλα πιστευω πως θα μπορω να παιζω τοσο ωστε να κρατησω την τεχνικη μου και τα δαχτυλα μου σε ενα καλο επιπεδο...Παντως αυτο μεχρι τα Χριστουγεννα φαινεται καλη ιδεα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0_

Νεοφερμένος

Ο ge0_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εγω δεν αντεχα κιθαρα οταν ημουν 1η λυκειου ...κοιτα αμα εχεις θεσει υψυλους στοχους καλυτερα παρατα τη για μια χρονια...δεν ειναι κακο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top