Μαθήματα επιλογής

georgia-_

Νεοφερμένος

Η georgia-_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπερα σε όλους, όσον αφορά τα μαθήματα επιλογής που υπαρχουν σε καποια εξαμηνα,εκτος απο τον οδηγο σπουδών που δεν τα γραφει ολα αναλυτικα τι αλλο μπορουμε να συμβουλευτούμε;
 

Dias

Επιφανές μέλος

Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Φυσικής ΕΚΠΑ (Αθήνα). Έχει γράψει 10,000 μηνύματα.
Προφανώς, φοιτητές προηγούμενων ετών.

1679926693455.png
 

georgia-_

Νεοφερμένος

Η georgia-_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ,εκτός λοιπον απο φοιτητες δεν υπαρχει κατι αλλο σαν ιστοσελίδα;
 

bubblebee

Δραστήριο μέλος

Η bubblebee αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 563 μηνύματα.
και ιστοσελίδα να βρεις συνήθως λένε τις ίδιες πληροφορίες που αναφέρονται και στους οδηγούς σπουδών
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,822 μηνύματα.
προς το παρόν δεν έχω πάρει κανένα μάθημα επιλογής, ενώ πρέπει να πάρω 13 για το πτυχίο (🥺).

έριξα μια ματιά στα μαθήματα και είδα την σκηνοθεσία, που αμέσως μου κέντρισε το ενδιαφέρον...
αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να το επιχειρήσω γιατί δεν έχω ξανά ασχοληθεί με αυτό και ο καθηγητής είναι διάσημος σκηνοθέτης

πφφ δεν ξέρω τι να κάνω, κάτι πρέπει να επιλέξω πάντως φέτος
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
προς το παρόν δεν έχω πάρει κανένα μάθημα επιλογής, ενώ πρέπει να πάρω 13 για το πτυχίο (🥺).

έριξα μια ματιά στα μαθήματα και είδα την σκηνοθεσία, που αμέσως μου κέντρισε το ενδιαφέρον...
αλλά η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι να το επιχειρήσω γιατί δεν έχω ξανά ασχοληθεί με αυτό και ο καθηγητής είναι διάσημος σκηνοθέτης

πφφ δεν ξέρω τι να κάνω, κάτι πρέπει να επιλέξω πάντως φέτος
Ε πρεπει να τολμησεις ,,απ οτι ξερω εχετε ποσοτικα ιδια μαθηματα με τα πολυτεχνεια και ας ειστε μονο 4 χρονια..
Ειναι δυσκολος ο δρομος της τεχνης...
Σημερα ειδα μετα απο χρονια που περναω οτι η σχολη του εθνικου ειναι στην πειραιως απεναναντι απο το Leroy..ασχετο
 

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,822 μηνύματα.
Ε πρεπει να τολμησεις ,,απ οτι ξερω εχετε ποσοτικα ιδια μαθηματα με τα πολυτεχνεια και ας ειστε μονο 4 χρονια..
Ειναι δυσκολος ο δρομος της τεχνης...
Σημερα ειδα μετα απο χρονια που περναω οτι η σχολη του εθνικου ειναι στην πειραιως απεναναντι απο το Leroy..ασχετο
Χαχαχ, ναι εκεί είναι😌
ήμουν κι εγώ εκεί σήμερα Γιάννη!😂 πήγα να δω τις πτυχιακές των παιδιών...
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.
Χαχαχ, ναι εκεί είναι😌
ήμουν κι εγώ εκεί σήμερα Γιάννη!😂 πήγα να δω τις πτυχιακές των παιδιών...
α ισως σε ειδα κιολας αλλα δεν σε ξερω... ηταν κατι παιδια απ εξω...
με στειλανε να παρω τυρι για μακαρονια απο τον ΑΒ που ειναι κολλητα
 

Nala

Δραστήριο μέλος

Η Nala αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 759 μηνύματα.
Ε πρεπει να τολμησεις ,,απ οτι ξερω εχετε ποσοτικα ιδια μαθηματα με τα πολυτεχνεια και ας ειστε μονο 4 χρονια..
Ειναι δυσκολος ο δρομος της τεχνης...
Σημερα ειδα μετα απο χρονια που περναω οτι η σχολη του εθνικου ειναι στην πειραιως απεναναντι απο το Leroy..ασχετο
Έλα ρε Γιάννη, δεν το πιστεύω!!
Τί κοιτάς όταν οδηγείς;
Βέρος Αθηναίος!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

Εριφύλη

Διάσημο μέλος

Η Εριφύλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια του τμήματος Θεατρικών Σπουδών ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,822 μηνύματα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,387 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top