Μίσος

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Λοιπόν..σας έχει τυχει ποτε να μισείτε καποιον?
Οχι απλώς να αντιπαθείτε
Αλλα να σας εχει φερθεί τόσο άσχημα που να θέλετε πραγματικά να είναι άτυχος μια ζωή? να σιχένεστε τον εαυτό σας που αγγίξατε αυτόν τον άνθρωπο ή που του μιλούσατε και του δώσατε χρόνο? Να θέλετε να τον πιάσετε να τον αρχίσετε στα μπουκέτα και να του φωνάξετε μες τα μούτρα πόσο ζώο είναι?
:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jenny

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τζένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 960 μηνύματα.
Ναι μια πρώην κολλητή μου....Το να την έχεις παραστηρίξει σε σοβαρά οικογενειακά προβλήματα και τελικά να μαθαίνεις ότι σε έχει καταθάψει όλο αυτό το διάστημα που σε είχε ανάγκη και τη βοηθούσες εσύ σαν μ******, είναι αχαριστία σε όλο της το μεγαλείο. Και τέτοια άτομα για μένα είναι πολύ μισητά......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ναι και απορώ πως ζει ακόμα αυτό το άτομο.:mad::bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ευτυχως οχι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Ναι.
όταν κάποιος ειναι αχάριστος σε βαθμό απελπιστκά μεγάλο, σε βαθμό αηδίας
σου ζητάει τα ρέστα
και μετά από 6 μήνες μαθαίνεις ότι όλο αυτό το καιρό διαδίδει μ******ς για σένα
δεν μπορείς παρά να θέλεις να τον δείρεις.
εγώ με σιχαίνομαι μόνο που είχα επαφή μ αυτό το άτομο. ew.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Ούτε εγώ μισό κάποιων. :P
Έχουν περάσει και άτομα που με θάβανε πισώπλατα αλλά και μπροστά μου με "παρέα" και να μην μπορώ να αντιδράσω, και άτομα που πρόδωσαν την εμπιστοσύνη μου. Θύμωνα μαζί τους για λίγο καιρό σε σημείο να θέλω να τους σκοτώσω, τους έβγαζα από τη ζωή μου (δεν εννοώ ότι τους σκότωνα τελικά :D ), αλλά ποτέ δεν κράτησα για καιρό μίσος. Μέχρι σήμερα τους προσδίδω τη δικαιολογία ότι είναι ηλίθιοι και τελειωμένοι και δεν έχει νόημα να ασχολούμαι μαζί τους. :P
(και το πιστεύω τόσο, σε σημείο που να μην επιθυμώ να αντιδράσω εναντίων τους)

Δε τους εύχομαι ούτε τυχεροί να είναι στη ζωή τους, ούτε άτυχοι. Αυτά που τους αξίζουν θα τα έχουν. :)


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Δεν μπορώ να πώ ότι μισούσα κάποιον σε βαθμό που με πρόδωσε και ήθελα να τον δείρω..
Από κει και πέρα έχουν πεί κατά καιρούς βλακείες για μένα και το μόνο που κάνω είναι να μην δίνω σημασία..Κάποια στιγμή τα παρατάνε γιατί ξέρουν ότι όσοι με γνωρίζουν καλά δεν θα καθήσουν να ακούσουν τις βλακείες που λένε..
Έχω χάσει ''φίλους'' βέβαια από κάτι τέτοια αλλά το μόνο που κατάλαβα ήταν ότι δεν ήταν πραγματικοί φίλοι..Οι πραγματικοί φίλοι θα σε στηρίξουν όταν έχεις ένα πρόβλημα και θα τους στηρίξεις σε κάτι παρόμοιο και δεν θα σου γυρίσουν την πλάτη..Ο δήθεν φίλος όμως θα σου συμπαρασταρεί ή θα σου κάνει οτιδήποτε όταν έχει ανάγκη κάτι από σένα..δηλαδή αν έχει κάποιο συμφέρον!:(

Και 1 κοριτσάκι μου το έχει κάνει αυτό αλλά το κατάλαβα νωρίς και έτσι της έκανα κάτι που δεν θα μπορούσε να την στεναχωρήσει περισσότερο..(εννοείται πως δεν την χτύπησα και δεν έλεγα βλακείες γι' αυτήν!:P)..ΤΩΡΑ..Άστην να τρέχει από πίσω για να ζητήσει συγνώμη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εμενα μου εχει τυχει και προσωπικα και γενικα...Εχω μια ταση τετοιου επιπεδου μισους για τους κατεστημενους Νεοδημοκρατες, οσο περιεργο κι αν ακουγεται!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εμενα μου εχει τυχει και προσωπικα και γενικα...Εχω μια ταση τετοιου επιπεδου μισους για τους κατεστημενους Νεοδημοκρατες, οσο περιεργο κι αν ακουγεται!:P


Ε, τότε θα έπρεπε εμένα που είμαι πιο δεξιά από τη ΝΔ να με ξυλοκοπείς ακατάπαυστα. :P


Πίσω στο θέμα τώρα.


Δεν έχω μισήσει κανένα άτομο μέχρι στιγμής. Και εύχομαι να μη βρεθώ ποτέ στη δυσάρεστη θέση να μισήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Τους νεοδημοκρατες ειπα qwerty και μαλιστα τους κατεστημενους! Δεν ειπα τους δεξιους...Παρομοια αισθηματα, αν και λιγο πιο χαλαρα εχω και για τους ΚΚεδες, αλλα φυσικα οχι για τους αριστερους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kimonas

Νεοφερμένος

Ο Κίμωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Καλα πρεπει να μισουμε τους φανατικους των κομμάτων αλλα ειναι αλλο θεμα.Εχω μισεισει τους παντες απο το δημοτικο.Πηγαινα σε ιδιωτικο κι εκει δε ειχα καθολου φιλους.Ηταν λες και ηταν σχολειο για<σωματαραδες>Μολισ σε κοιταζανε οτι δε εισαι καλος στα αθληματα,δε ειχε φιλους.Ολοι ηταν ψωναρες κι κανανε σαν καθυστεριμενα.Ειλικρινα θελω να τα δω στο μελλον στους δρομους,να ζητανε λεφτα για ναρκωτικα κι εγω να τους φτηνω στο δρομο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κι εγω σε ιδιωτικο δημοτικο πηγαινα. Αλλα ημουνα μια απο τις "μουρες" του σχολειου, οποτε την περνουσα χαρμα!:P
Τα μικρα περνουσαν απο μπροστα μου και σκυβαν το κεφαλι, οι δασκαλοι με πηγαιναν πολυ κι εγω με αλλους δυο καναμε κουμαντο στην ταξη και το σχολειο, κυριως στη ΣΤ'!!! Ωραια χρονια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Babalu

Νεοφερμένος

Η Λουιζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 63 μηνύματα.
Κι εγω σε ιδιωτικο δημοτικο πηγαινα. Αλλα ημουνα μια απο τις "μουρες" του σχολειου, οποτε την περνουσα χαρμα!:P
Τα μικρα περνουσαν απο μπροστα μου και σκυβαν το κεφαλι, οι δασκαλοι με πηγαιναν πολυ κι εγω με αλλους δυο καναμε κουμαντο στην ταξη και το σχολειο, κυριως στη ΣΤ'!!! Ωραια χρονια...


αχαχαχαχ κ εγω το ιδιο! ασε που τα υπολοιπα παιδια της ταξης φοβοντουσαν μην τους δειρουμε με την κολλητη μου! -οτι να'ναι-:P


οσο για το μισος....
οχι ντα3
υπαρχουν παρα πολλα ατομα που με εκνευρισαν απιστευτα γιατι μου εκαναν μ**** αλλα ηταν εφημερο. γιατι οταν περναει λιγος καιρος το μισος διακατεχεται απο την αηδια κ γενικοτερα την περιφροωηση.
οποτε ας τραβηξουν αυτοι το δρομο τους κ ας κοιμηθουν οπως εστρωσαν τελος παντων! γιατι οτι εκαναν θα το βρουν μπροστα τους...
δεν πιστευω οτι μπορω εγω να τους αλλαξω κ ουτε ειμαι εκδικητικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Δεν έχω φτάσει (ακόμα) σε σημείο να μισώ κάποιον.Τις περισσότερες φορές απλά ξεκόβω και τον αγνοώ.
Άλλωστε,το να αγνοείς κάποιον είναι η χειρότερη τιμωρία ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
εγω μισω απο τοτε που γεννηθηκα τον ολυμπιακο θελω αυτη η ομαδα να καει στο χωμα με ολουσ τουσ φιλαθλουσ τησ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Ο φανατισμός δεν είναι καλό πράγμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
δεν ειμαι φανατικος.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Καθόλου :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
ε καλα και εγω σαν ανθρωπος εχω τα μιση μου:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
πολυ γενικεύεται το θέμα κ προβλεπω να πλακωνεστε για ομάδες (ό,τι πιο ανούσιο:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top