Μέχρι πότε θέλετε να ασχολείστε με τον αθλητισμό;

Blackmyrto

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 139 μηνύματα.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
εμμμ...
Το μονο αθλημα που κανω ειναι σωματικες ασκησεις δυναμης. Κ θα ηθελα να τις κανω μεχρι να πεθανω, αφου στην τηλεοραση ειδα μια γιαγια 92 χρονων που λει πως κανει 1 ωρα διαδρομο περπατημα κ βαρη στο γυμναστηριο :jumpy:
Θα αρχισω κ εγω γυμναστηριο αλλα πηγαινω μονο το καλοκαιρι. Φετος το καλοκαιρι π ηταν η πρωτη μου φορα μαρεσε, γιατι ημουν πιασμενος κ ενιωθα καλα(στους μυοις πιασμενος φυσικα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Notia asteria την λεμε χαχαχα:P


το δικο μας βολει εχει παει Α2 κατηγορια... εσεις σε πια ειστε???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
ειναι ωραιο να ασχολεισαι με ενα αθλημα αλλα θα το συνεχιζατε και μετα τις σπουδες επαγγελματικα ας πουμε???


εγω πιστευω οτι μπορω εσεις ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!OaNNa

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Όσο πάει και εγώ αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει και να σταματήσεις τον αθλητισμό...Προσωπικά δε θα άντεχα να μη κάνω κανένα άθλημα...!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Όσο πάει και εγώ αλλά ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να σου τύχει και να σταματήσεις τον αθλητισμό...Προσωπικά δε θα άντεχα να μη κάνω κανένα άθλημα...!!:P


και εγω δεν θα αντεχα να μην ασχολουμαι με την γυμναστικη...
με τι ασχολεισε ακριβως???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3leni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 254 μηνύματα.
μακαρι να ειχα το κουραγιο να ξαναξεκινησω βολλευ..σνιφ σνιφ...εναν χρονο πηγαινα κ ενα σταματουσα...βλακεια μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εγω τον στιβο και το μπασκετ δεν τα σταματαω για κανενα λογο
και αυτο επειδη βρηκα αυτο που με γεμιζει και με κανει να ξεχνιεμαι

ελπιζω να με καταλαβενεται
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!OaNNa

Νεοφερμένος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
και εγω δεν θα αντεχα να μην ασχολουμαι με την γυμναστικη...
με τι ασχολεισε ακριβως???

Φετος, ειναι η δευτερη χρονια που κανω ξιφασκια και την λατρευω και θα αρχισω και μπασκετ σε λιγο καιρο...Εχω κανει πολλα αθληματα στο παρελθον αλλα απο ελλειψη χρονου δυστηχως, τα σταματησα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
καλα μωρε ποσα αθληματα θες να κανεις? παντως απο προσοπικη εμπειρια το μπασκετ θα το λατρεψεις :D ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Ε με τον χορό για πάντα. :heart:
Έχουμε γυναίκες πάνω από 30, 40 χρονών που συνεχίζουν και έρχονται, γιατί όχι; ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ε με τον χορό για πάντα. :heart:
Έχουμε γυναίκες πάνω από 30, 40 χρονών που συνεχίζουν και έρχονται, γιατί όχι; ^^


φυσικα μεχρι οποια ηλικια θελεις μπορεις να ασχολειθης με τον αθλητισμο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fanis_ts

Νεοφερμένος

Ο Fanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βραχάτι (Κορινθία). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
εχεται ομως νιωσει ποτε οτι εχεται κουραστει απο αυτο που κανεται και να θελεται να το σταματησεται ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavl0s

Νεοφερμένος

Ο Pavl0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
φιλε φανη ... αμα κουραστουμε απο τωρα τι νοημα εχει να συζηταμε μεχρι ποτε θα κανουμε αθλητισμο... ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnh n kozmoc

Νεοφερμένος

Η eirhnh n kozmoc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ρε πεδια πρωτον αυτο το σαιτ ειν λιγο σπαστικο γιατι δν ξερω ν γραφω ελληνικα...τεσπα....εγω ειμ καμμενη με το μπασκετ κ θελω ν παω σε αθλητικο γυμνασιο αλλα δν ξερω πως γινονται οι εγγραφες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m@r!a

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά κ εγω τρελαίνομαι για αθλητισμό κ εχω κάνει πολλά αθλήματα στο παρελθόν.Μέχρι και πέρυσι έπαιζα βόλει αλλά το σταμάτησα γιατί δεν είχα χρόνο :(:'(Το πάθος μ όμως είναι το κολύμπι το οποίο σταμάτησα μετα απο 6 χρόνια..΄κ σκέφτομαι να ξαναρχίσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

orathac

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,579 μηνύματα.
Μόλις αρχίσω thai boxing/muay thai για όλοι μου την ζωή, δεν ξέρω πόσο θα αφοσιωθώ στο αθλητικό κομμάτι της τέχνης, αλλά στο γενικό άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnh n kozmoc

Νεοφερμένος

Η eirhnh n kozmoc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω παιζω μπασκετ κ ειμαι καμμενη.θελω ν παιζω μεχρι τα 25 με 30 το πολυ γιατι μετα δεν γινεται ετσι κι αλλιως.παντως δεν προκειται να το αφησω με τπτ!! (επειδη ειμαι καινουριο μελος κ δεν ξερω πως λειτουργει εδω ,μπορειτε ν μ πειτε πως μπορω ν φτιαξω ενα δικο μ θεμα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
εγω παιζω μπασκετ κ ειμαι καμμενη.θελω ν παιζω μεχρι τα 25 με 30 το πολυ γιατι μετα δεν γινεται ετσι κι αλλιως.παντως δεν προκειται να το αφησω με τπτ!! (επειδη ειμαι καινουριο μελος κ δεν ξερω πως λειτουργει εδω ,μπορειτε ν μ πειτε πως μπορω ν φτιαξω ενα δικο μ θεμα???

Στην καθε ενοτητα υπαρχει αυτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top