Μέχρι πόσα μόρια μπορεί να ανέβει μια σχολή;

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
έχεις δίκιο! καλή επιτυχία να έχουμε! ❤
 

efi25

Δραστήριο μέλος

Η efi25 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Παιδια να ρωτησω κατι? Η δηλωση για το σελφ τεστ που καναμε 10/6 μας καλυπτει και για αυριο 18/6 για ΓΕΛ σωστα? Δηλαδη το δευτερο σελφ τεστ που θα κανουμε αυριο θα το παρουσιασουμε Τριτη 22/6 οχι αυριο προφανως σωστα?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Με τις σχολές της θετικής τι λέτε να γίνει; Από την πόλη μου και μόνο από τα φροντιστηρια έχει βγει η εικόνα πως δεν έγραψε το σύνολο καλά μαθηματικά .. μέχρι το 15 λίγο πολύ όλοι, μετά το 15 λίγοι.. (αυτό βέβαια είναι κούφια λόγια μιας και είναι κουτσομπολιό, μπορεί να μην έχει βάση).. Φοβάμαι μη δω αύξηση ΕΜΠ κανά 500+ ..
Οχι δεν ειναι αμελητεο αυτο που λες . Προσωπικα περιμενω την χημεια , αυτη θα δειξει.
ε τωρα για το ΕΜΠ παντα θα βρισκονται οι 300 που θα γραφουν αριστα μαθηματικα γαι να στηριζουν την βαση των Ηλεκτρολογων και των Μηχανολογων
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι δεν ειναι αμελητεο αυτο που λες . Προσωπικα περιμενω την χημεια , αυτη θα δειξει.
ε τωρα για το ΕΜΠ παντα θα βρισκονται οι 300 που θα γραφουν αριστα μαθηματικα γαι να στηριζουν την βαση των Ηλεκτρολογων και των Μηχανολογων
όπως εσύ :)
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Κοίτα το λέω γιατί εγώ έγραψα ένα 94 (αυτό λέει ο καθηγητής μου). Αν ανέβει κατά 500 φοβάμαι πως δεν πρόκειται να περάσω Αθήνα. Θα δούμε Χημεία αύριο ή και του χρόνου.. 😶
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
εσαι κουσκουσαρης :bleh:
δραστήριο μέλος
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Παιδια να ρωτησω κατι? Η δηλωση για το σελφ τεστ που καναμε 10/6 μας καλυπτει και για αυριο 18/6 για ΓΕΛ σωστα? Δηλαδη το δευτερο σελφ τεστ που θα κανουμε αυριο θα το παρουσιασουμε Τριτη 22/6 οχι αυριο προφανως σωστα?
ναι, ναι, με το ίδιο. το επόμενο το κάνουμε Παρασκευή, για τρίτη
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Κοίτα το λέω γιατί εγώ έγραψα ένα 94 (αυτό λέει ο καθηγητής μου). Αν ανέβει κατά 500 φοβάμαι πως δεν πρόκειται να περάσω Αθήνα. Θα δούμε Χημεία αύριο ή και του χρόνου.. 😶
Ε ποσο να πας παραπανω? Κοιτα αυτες τις σχολες δεν τις πιανεις εσυ, αυτες σε πιανουν αμα θελουν.
Το πρωτο χρονο πατωσα με ευκολοτερα τον δευτερο πηγα καλα με δυσκολοτερα γνωριζοντας λιγοτερα. Η αδελφη μου, μου εβγαλε τα γνωστο παρατσουκλι του τυχερου. Τι να κανεις ? Τουλαχιστον γραφεις με αγιασμενο στυλο?
 

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ε ποσο να πας παραπανω? Κοιτα αυτες τις σχολες δεν τις πιανεις εσυ, αυτες σε πιανουν αμα θελουν.
Το πρωτο χρονο πατωσα με ευκολοτερα τον δευτερο πηγα καλα με δυσκολοτερα γνωριζοντας λιγοτερα. Η αδελφη μου, μου εβγαλε τα γνωστο παρατσουκλι του τυχερου. Τι να κανεις ? Τουλαχιστον γραφεις με αγιασμενο στυλο?
και στις ανθρωπιστικές τι γίνεται ρε παιδιά? το πολιτικο του ρεθυμνου υπάρχει πιθανότητα να ανέβει από 10 στα 12?
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
και στις ανθρωπιστικές τι γίνεται ρε παιδιά? το πολιτικο του ρεθυμνου υπάρχει πιθανότητα να ανέβει από 10 στα 12?
Οχι δεν υπαρχει , διοτι τα παιδια δεν εχουν χρηματα να πανε ρεθυμνο και βγηκε βρωμα οτι η μητσοτακης εχει σπουδασει πολιτικες επιστημες.
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δηλώνω άθεος και υπερήφανος να πέσω τόσο χαμηλά.. άκου αγιασμένο στυλό 😂😂 Είχα τόσο απογοητευτεί χθες με το 94 που έλεγα να μην πάω χημεία. Όπως είπε ένα άλλο παιδι θα βρεθούν 260 + μαθητές με 100 στα μαθηματικά και μου την τρώνε την θέση οπότε.. με μισή καρδιά πάω αλλά οκ.
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.
Ωραια... να σου ανεβασω το συναισθημα , Και εγω μακρια απο τα θεια ειμαι, αλλα ζηλευω αυτους που εχουν το συναισθημα. Καποτε που θα μετρηθει αυτο θα δειξει οτι ειναι προνομιουχοι.
Ε καλα μην νομιζεις οτι οι σχολες του ΕΜΠ ειναι και οι καλυτερες, καλες ειναι αλλα και οι αλλες δεν πεταλωνουν τζιτζικια. Εκτος και εισαι φιγουρακιας. Εσυ μπες και φατα ολα τωρα και στο τελος ψυχραιμα θα δουμε.
 

igeorgeoikonomo

Νεοφερμένος

Ο igeorgeoikonomo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Δεν έχει να κάνει με το brand name αλλά με την πόλη πιο πολύ. Τέλος πάντων, έχεις δίκαιο. Καλή επιτυχια σε όλους!!
 

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

γιαννης_00

Επιφανές μέλος

Ο γιαννης_00 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 9,584 μηνύματα.

imyrcarn

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η imyrcarn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.
Ποσο εγραψες αρχαια , αμα θες λες.
αρχαία 10 μόρια χάνω, σίγουρα, και γνωστό και άγνωστο μαζί, από λάθη μικρά και απροσεξίας! 18 δηλαδή! τώρα δεν μπορώ να ξέρω, καθόλου, για τις,υποκειμενικές, ανάπτυξης! αλλά, σε γενικές γραμμές, καλά θεωρώ! τα έγραψα όλα και μεστά!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

και τώρα που το σκέφτομαι, περυσι ήταν χαμηλά αλλά δεν είχαν συντελεστές. άρα αστο, κατάλαβα 😢
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top