Γενικό -  Μέχρι πόσα μαθήματα κόβεσαι εάν γράψεις κάτω από την βάση στις εξετάσεις;

Guest 091181

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χελοου, ξανά εγώ, με τις ίδιες σχεδόν ερωτήσεις!!!1 :'D

Τέλος πάντων, όπως διαβάζουμε στον τίτλο απορώ σε πόσα μαθήματα θα μείνω εάν γράψω κάτω από την βάση, δηλαδή στα αρχαία πρέπει να γράψω 4, στην πολίτικη παιδεία 5 και έκθεση/λογοτεχνία 6/5 που τα κατέχω.

Ααααλλα στα αλλά (γεωμετρία,άλγεβρα,φυσική κ χημεία) θέλω 6, θα μου πείτε τώρα "εεε σιγά γράψε ένα 10 και καλμαρε" Εγώ λοιπόν δεν μπορώ ούτε 5 να γράψω, δεν είναι ότι βαριέμαι να διαβάσω, αλλά από την στιγμή που είναι μαθηματικά δεν έχω ιδέα, ειμαι πάρα πολύ αδύναμη στα μαθηματικά και έχω μπόλικα κενά.

Τώρα όμως θα ήθελα βρε σεις να μου πείτε, σε περίπτωση που γράψω π.χ. ένα 3 σε 4 μαθήματα (ενώ θέλω παραπάνω για να περάσω), τι γίνετε;


(Ξανά λέω Ά τετράμηνο ΓΜΟ 14.8 και Β 15.8)

Άμα θέλετε ρωτήστε τίποτα άλλο ξέρω εγώ :ρ
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Γενικά άραξε δε θα μείνεις ούτε με αίτηση. Είχα συμμαθητές που έβγαζαν 11 και 12 οι οποίοι πέρασαν την τάξη. Be cool.
 

Guest 091181

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά άραξε δε θα μείνεις ούτε με αίτηση. Είχα συμμαθητές που έβγαζαν 11 και 12 οι οποίοι πέρασαν την τάξη. Be cool.

Άαα τόσο καλά :ο δηλαδή και σε 5 μαθήματα να γράψω ένα 4 το πολύ περνάω; :girl_angel::confused:
 

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Guest 091181

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

SonGokuUI

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonGokuUI αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Φοιτητής του τμήματος Διεθνών & Ευρωπαϊκών Οικονομικών Σπουδών Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη). Έχει γράψει 240 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.

Guest 675594

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπενθυμίζω ότι το λύκειο δεν ειναι υποχρεωτικό!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.

Guest 091181

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχικά νομίζω ότι δεν ξέρεις πως λειτουργεί το σύστημα.Μενεις μόνο αν έχεις κάτω από 9.5 μέσο όρο.Εκτος από αυτού σου ξαναείπα διάβασε λίγο.
Ναι αλλά ότι γράψω θα το επηρεάσει οπότε και πάλι;-; Στα μαθήματα που είπα ότι θελω 6 πιστεύω ότι δεν μπορώ να το γράψω διότι έχω κενά και δεν θα τα θυμάμαι εφ όσον δεν ξέρω γρι και ας διαβάσω τα μισα, επίσης απλά ρωτάω τι θα γινει εάν γράψω σε.αυτα 4 λιγότερο από το 6 που θελω και επίσης έχω ακούσει πως εάν γράψεις σε 3 εξεταζόμενα μαθήματα λιγότερο από αυτό που χρειάζεσαι για να περάσεις μένεις, και λένε ότι και χάλια να γράψεις θα σου "κλέψουνε" μοναδες από τα μαθήματα που δεν γράφεις



δεν ξερω πια
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.
Ναι αλλά ότι γράψω θα το επηρεάσει οπότε και πάλι;-; Στα μαθήματα που είπα ότι θελω 6 πιστεύω ότι δεν μπορώ να το γράψω διότι έχω κενά και δεν θα τα θυμάμαι εφ όσον δεν ξέρω γρι και ας διαβάσω τα μισα, επίσης απλά ρωτάω τι θα γινει εάν γράψω σε.αυτα 4 λιγότερο από το 6 που θελω και επίσης έχω ακούσει πως εάν γράψεις σε 3 εξεταζόμενα μαθήματα λιγότερο από αυτό που χρειάζεσαι για να περάσεις μένεις, και λένε ότι και χάλια να γράψεις θα σου "κλέψουνε" μοναδες από τα μαθήματα που δεν γράφεις



δεν ξερω πια


Κάτσε ρε κοπέλια πως γίνεται να γράψεις 4 η 6;Ενδοσχολικές δίνεις όχι πανελλήνιες.Πηγαινε και διάβασε και άσε το κινητό!
 

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.

Guest 091181

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.

Guest 749981

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Οικονομικής Επιστήμης ΟΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 27,437 μηνύματα.
Από Α' ΓΕΛ μπορείς να πας Β' ΕΠΑΛ χωρίς να χάσεις χρονιά, αν δεν έχει αλλάξει.

Καλή αλλαγή από του χρόνου, με το κινητό είσαι ακόμα ενώ κοντεύεις να μείνεις.


Αυτό της ειπα.

Χιχιχι θα το έχω υπόψιν μου, θενξ m8 .. :shifty:


Ούτε να το σκέφτεσαι.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top