Μέχρι ποιο αξίωμα μπορείς να φτάσεις από την σχολή πυροσβεστών;

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Γεια σας ηθελα να ρωτήσω μέχρι πιο αξιωμα μπορείς να φτάσεις απο την σχολή πυροσβεστων
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.

Καλησπέρα , εδώ μπορείς να δεις τα αξιώματα που μπορείς να λάβεις ως πυροσβέστης.
 

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Γενικά για μένα είναι το μόνο σώμα που αξίζει να μπεις σήμερα. Είχα πατέρα αξιωματικό στη Πυροσβεστική και ξέρω. Θα μου πεις άλλα χρόνια, άλλες καταστάσεις. Αλλά σε σχέση με αστυνομία, λιμενικό, στρατό, πολύ καλύτερα
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Παιδιά περασα στην σχολη πυροσβεστων γνωρίζει καποιος μέχρι πιο αξιωμα μπορω να φτάσω και εαν υπάρχει καποιος τροπος μεσω μετεκπαιδευσης να ανεβω ακομα παραπάνω ευχαριστώ
 

tsiobieman

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 799 μηνύματα.
Παιδιά περασα στην σχολη πυροσβεστων γνωρίζει καποιος μέχρι πιο αξιωμα μπορω να φτάσω και εαν υπάρχει καποιος τροπος μεσω μετεκπαιδευσης να ανεβω ακομα παραπάνω ευχαριστώ

Αυτό που έστειλα το είδες ή όχι?
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Το είδα αλλα εκει λεει τα αξιώματα της πυροσβεστικης εκτός εαν δεν πρόσεξα καλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω ψαχνω να βρω τα αξιώματα που μπορώ να πάρω εαν απόφοιτησω απο την σχολη πυροσβεστων
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Το είδα αλλα εκει λεει τα αξιώματα της πυροσβεστικης εκτός εαν δεν πρόσεξα καλα
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εγω ψαχνω να βρω τα αξιώματα που μπορώ να πάρω εαν απόφοιτησω απο την σχολη πυροσβεστων
Μέχρι το βαθμό του Πυρονόμου μπορεί να φθάσει ένας απόφοιτος της σχολής Πυροσβεστών!
 

Panos blg

Νεοφερμένος

Ο Panos blg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Δηλαδη δεν υπάρχει πιθανότητα να πας παραπάνω εαν κανεις μετεκπαιδευση
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Επίσης στην σχολη αρχιπυροσβεστων πως πας?
 
Τελευταία επεξεργασία:
Top